+38(057) 751 52 56   +38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50
Графік роботи
Ваш кошик
Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Меблі з нержавійки DSTO в Харкові: чим вона особлива?
Сьогодні кожен поважаючий себе кухар бажає працювати на професійній кухні з нержавійки. І це закономірно.
Необхідне обладнання для шкільної їдальні
У шкільних їдальнях є одна особливість, яка відрізняє їх від будь-яких інших закладів громадського харчування. Учні різного віку щодня піддаються розумової і фізичної навантаженні, так що їм постійно потрібно підкріплювати свої сили комплексними сніданками і обідами.
Устаткування і меблі з нержавійки: що потрібно для професійної кухні?
Меблі з нержавійки - пріоритетний вибір дизайнерів стильного обладнання для ресторанів, кафе, барів і будь-яких інших закладів громадського харчування.
Столи  виробничі з нержавіючої сталі
Абсолютно точно, однією з основних ланок в грамотній організації процесу створення кулінарних шедеврів на професійній кухні є виробничий обробний стіл. Без цього предмета кухонних меблів гармонійна робота будь-якої кухні обов'язково порушується
Марміт для перших і других блюд: що це таке і яке їх призначення?
Будь-який заклад громадського харчування, в якому спостерігається значний клієнтопотік, повинен укомплектовуватися таким тепловим устаткуванням, як марміт для перших і других блюд. А все тому, що, помістивши тільки приготовану їжу в такий контейнер з підігріванням, вдасться підтримувати її температуру впродовж 2-3 годин, максимально зберігаючи її смакові якості
ТОП-4 види обов'язкової меблів для кухні з нержавійки
Кухня - це душа будь-якого ресторану, кафе або центру громадського харчування. Це те місце, де твориться сакральне кулінарне чаклунство, де створюються дивовижні смакоту.
Меблі з нержавіючої сталі від виробника: величезний асортимент виробів
Ще до недавніх пір переважна більшість людей сприймало меблі з нержавійки як нудне і безлике обладнання для шкільної їдальні, кухні дитячого садка або будь-якого іншого закладу громадського харчування. Однак сучасні виробники повністю зламали подібні стереотипи.
Промислові електричні плити: особливості та види
Сучасні промислові електричні плити також були значно вдосконалені, тому, як і раніше, є основним обладнанням в закладах громадського харчування. Пропонуються вони в великому асортименті, а власники ресторанного бізнесу можуть легко підібрати оснащення для своїх потреб.
Сушарка для посуду з нержавіючої сталі
Ефективність функціонування будь-якого закладу громадського харчування в першу чергу залежить від того, наскільки правильно організовано робоче простір. Адже на професійній кухні необхідно розмістити велику кількість різноманітного обладнання, посуду та іншого інвентарю.
Лінія роздачі (самообслуговування): дозвольте своїм клієнтам вибирати
Перед тим як купити, люди хочуть доторкнутися, відчути аромат або смак, протестувати. Аналогічна ситуація і з їжею - ми любимо НЕ шведський стіл, а саму лінію роздачі (самообслуговування). Причини цього аналогічні - люди хочуть відчути аромат, консистенцію їжі і, звичайно ж, вибрати для себе більш ласий шматочок.
Барні станції з нержавіючої сталі
Найкраще має бути у вашому барі! Напої, музика, декор, співробітники і ... барні станції з нержавіючої сталі. Останні - як раз данина сучасній технологічній моді. Барні станції з нержавіючої сталі ідеально підходять для створення смачних коктейлів. Від Piña Colada до класичного Martini - з робочою станцією ви будете самим жвавим закладом в місті!
Професійне обладнання для барів та кафе
Жоден бізнесмен, який планує відкрити ресторанний бізнес, жоден власник кафе або бару не має права недооцінювати значення вибору обладнання для успіху своєї справи.
Професійні мийні ванни з нержавійки
Організація функціонування закладу громадського харчування - це робота, що вимагає професійного підходу. Щоб забезпечити високу якість обслуговування великої кількості клієнтів, все виробничі ділянки повинні працювати як одне ціле.
Аналитики предвещают следующие ключевые моменты развития российской экономики, а именно сектора коммерческой недвижимости: открытая зависимость от рынка нефти приведет к тому, что, благодаря средствам, которые можно получить от нефтяного и газового секторов бизнеса, еще более разовьется девелоперская деятельность ... читать