Зонт витяжний пристінний з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.


Витяжні пристінні зонти з нержавіючої сталі: критерії вибору


Пристінні витяжні зонти призначені для уловлювання гарячого повітря, диму, інших шкідливих домішок. Завдяки витяжному зонту, всі поверхні на кухні значно довше зберігатимуть охайний вигляд. Крім того, витяжний зонт забезпечує постійний приплив свіжого повітря. Пристінні кухонні зонти відрізняються конструкцією – можуть бути купольного або козиркового типу, монтуються на стіну безпосередньо над плитою.


Вентиляційні пристінні зонти: призначення, варіанти конфігурації 


Область застосування витяжних зонтів досить висока – вони необхідні на будь-якому виробництві, де присутні небажані випаровування. Є ряд промислових сфер, де відведення шкідливих випарів є обов'язковим. Робочі місця на таких підприємствах обов'язково мають бути оснащені системою примусової витяжки.

Де буде корисним витяжний пристінний зонт для вентиляції?

 • Ресторани, кафе, їдальні, фаст-фуд, харчоблоки, інші підприємства громадського харчування.
 • Приміщення з мангалами, грилями, коптильнями, тандирами.
 • Гарячі цехи з жарочними шафами, пароконвектоматами.
 • Медичні лабораторії, фармацевтичний сектор.

Завдяки великій вхідній поверхні пристінного витяжного зонта, забезпечується ефективний забір повітря з великої площі, а плавне звуження конструкції не дозволяє утворюватися завихренням, які б могли заважати повітряним потокам вільно проходити у повітропровід.

На відміну від острівних витяжних зонтів, пристінні вентиляційні моделі встановлюються виключно на стіну над плитою, водночас забезпечують сприятливий мікроклімат в усьому приміщенні. За конфігурацією розрізняють типи:

 • З жировловлювачем – сітчасті або пластинчасті фільтри.
 • Без жировловлювача.

Відповідно до прийнятого стандарту, різниця між габаритними розмірами плити або іншого обладнання та витяжного пристінного зонта з нержавійки, який накриває плиту, як навіс, повинна становити не менше 200 мм. Бажано надавати перевагу тим моделям витяжних зонтів, на яких можна регулювати потік повітря самостійно. 


Пристінні витяжні зонти з нержавіючої сталі: конструктивні й технічні особливості


Серед переваг витяжних пристінних зонтів виділяють наступні особливості.

 • Зразкова якість виготовлення та функціонування витяжних пристінних зонтів. При великих обсягах сторонніх речовин, що потрапляють у повітря, звичайна вентиляція може бути неефективною. Використання витяжних зонтів з нержавіючої сталі дозволяє компенсувати цей недолік.
 • Широкий діапазон розмірів – витяжні пристінні зонти можна замовити наступних модифікацій: довжина 500-2950 мм, ширина 600-1600 мм, висота 400 мм. 
 • Виготовлення витяжних зонтів з оцинкованої сталі, нержавіючої сталі марок AISI 304 та AISI 201. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, обладнання характеризується тривалим терміном експлуатації, нескладним технічним обслуговуванням.
 • Оснащення пристінних витяжних зонтів якісними фільтрами, які ретельно вловлюють жир та інші продукти згоряння під час приготування їжі. Процес прибирання на професійній кухні значно спрощується, а фільтри легко виймаються й миються у посудомийній машині.
 • Проєктування та виготовлення зонтів з нержавіючої сталі будь-яких габаритів і форм за індивідуальними проєктами. Якщо серед типових моделей витяжних зонтів вам не вдалося підібрати необхідний варіант, досвідчені фахівці компанії DSTO завжди допоможуть спроєктувати вентиляційний зонт для вашого виробництва на замовлення з додатковими опціями.

Для об'єктів, де потрібне максимально ефективне очищення повітря, рекомендується використовувати витяжні пристінні зонти з нержавіючої сталі. Вони підходять для приміщень з агресивним мікрокліматом, зокрема, з високою вологістю повітря. Основна перевага нержавійки, у порівнянні з оцинкованою сталлю, полягає у довговічності й простому догляді.

Швидкість монтажу пристінного витяжного зонта залежить від конкретної моделі, зазвичай не відрізняється особливою складністю. Основна вимога стосується дотримання відстані від вентиляційного зонта до підлоги, а також правильний вибір параметрів обладнання.


Як вигідно купити витяжний пристінний зонт в компанії DSTO


Якщо у вас є необхідність купити витяжний зонт, можете оформити замовлення в компанії DSTO. Вартість витяжного зонта залежить від типу конструкції, марки сталі, наявності жироуловлювача, підсвічування, герметичного зливного каналу, замовлення додаткових елементів. Незалежно від комплектації, ціна вентиляційних пристінних зонтів є доступною.

Наш торговельно-виставковий зал знаходиться у Харкові, на складах у Києві та Харкові маємо значний запас готових виробів, отже вам не доведеться очікувати ваше замовлення надто довго. Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо вам розрахувати необхідні розміри, а також потужність і пропускну здатність витяжної системи під ваші індивідуальні потреби.