Лінії роздачі з нержавіючої сталі

Вибирайте меблі з нержавіючої сталі та обладнання
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Обладнання для їдальні: яке обрати та де купити?
Купуючи професійне обладнання для їдальні, найкраще довіритися надійному виробнику.
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Нейтральний елемент з нержавіючої сталі
79045
1500 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
13556 грн.
Марміт перших страв з нержавійки на 2 конфорки
79001
1000 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
14747 грн.

Лінії роздачі з нержавіючої сталі — ефективне рішення для оперативного обслуговування

Сьогодні, мабуть, найголовнішим критерієм, за яким відвідувачі вибирають те чи інше кафе, є час подачі страв у ньому. Саме швидкість обслуговування приваблює клієнтів і змушує їх повертатися знову і знову. Вони хочуть поїсти смачно, швидко й недорого, тому організація процесу замовлення і видавання страв виходить на перший план. Догодити своїм відвідувачам зможуть ті кафе і їдальні, які оснащені лініями роздачі. Це ергономічне, функціональне і практичне обладнання, яке слід купити для короткочасного зберігання приготованих страв, напоїв, кондитерських виробів. Лінії роздачі є набором конструктивних елементів, які дозволяють організувати процес самообслуговування в залі. Відвідувач зможе вибрати вподобану готову страву, розплатитися за неї через касу і пройти до столика. Це істотно скорочує процес обслуговування й полегшує роботу персоналу.

Ключові елементи лінії роздачі з нержавійки

Зважившись придбати лінію роздачі для їдальні або кафе, ви зможете оптимізувати роботу персоналу, спростити процес обслуговування, у такий спосіб підвищити відвідуваність і рентабельність закладу. Ви переконаєтеся, що число відвідувачів досить швидко збільшиться, а з ними й підсумковий прибуток. Сучасні лінії роздачі з нержавіючої сталі для кафе приваблюють своєю варіативністю. Уся система складається з декількох модулів, кожен із яких виконує окремі функції. Зокрема, це:

 1. Холодильні вітрини та прилавки, у яких викладаються салати, бутерброди, кондитерські вироби та інші продукти харчування, що продаються в кафе охолодженому вигляді.
 2. Теплові марміти для перших і других страв. Вони призначені для підтримки температури готової їжі і працюють за принципом парової лазні. Такі лінії роздачі вміщують різну кількість гастрономічних ємностей. Деякі моделі можуть пищати, якщо температурні показники падають, підказуючи вам, наскільки ефективно працює обладнання.
 3. Нейтральні модулі, які за зовнішнім виглядом нагадують звичайні прилавки лінії роздачі. Можна купити стійки для підносів і столових приладів, різноманітні шафи, тумби для зберігання спецій, серветок, а також предметів сервірування.
 4. Допоміжні пристосування. Власники ресторанів, кафе, їдалень та інших закладів громадського харчування можуть купити кутові й касові вузли, роздаткові прилавки на колесах і інші пристрої.

Вибір конструкції лінії роздачі безпосередньо залежить від специфіки роботи закладу, розміру приміщення, кількості страв у меню й посадкових місць у залі. Кожен з елементів є автономною одиницею, яку можна купити і використовувати як самостійне обладнання, так і в комплекті з іншим обладнанням.

Переваги лінії роздачі з нержавіючої сталі

Головне достоїнство лінії роздачі полягає в модульній структурі. Тобто, усі складові швидко й легко монтуються і збираються в загальну конструкцію. До того ж із часом або за потребою ви зможете міняти положення прилавків, додавати нові або забирати непотрібні вітрини. Також обладнання лінії роздачі вигідно купити з таких причин:

 • ергономічність і зручність для відвідувача. Не потрібно стояти в черзі або чекати офіціанта, який принесе замовлення. Досить підійти до потрібного прилавку лінії і вибрати вподобану страву;
 • всі страви й напої знаходяться перед очима клієнта, що має певне змістове й рекламне навантаження. Зовнішній вигляд і аромат їжі привертає увагу;
 • підвищується прохідність їдальні, кафе, ресторану або іншого закладу громадського харчування. Чим більше відвідувачів ви зможете прийняти, тим вищим буде прибуток;
 • економія часу і трудових ресурсів персоналу;
 • лінія роздачі підлаштовується під особливості й розміри приміщення, відведеного під зал їдальні або кафе. Ви зможете розмістити модулі максимально ефективно, звільняючи простір;
 • міцність і довговічність. Вітрини та прилавки технологічно спроектовані таким чином, щоби витримувати інтенсивні щоденні навантаження.
 • Також важливим є той факт, що меблі, призначені для роздачі в їдальні, виконані з високоякісних матеріалів (переважно нержавіючої сталі) і відповідають усім гігієнічним нормам. Вони придатні для безпосереднього контакту з продуктами харчування й абсолютно безпечні для людини.

Лінія роздачі для їдальні, купити яку пропонує інтернет-магазин DSTO, стане вигідним капіталовкладенням, оскільки відкриє нові можливості у вашому бізнесі. Це найшвидший і найбільш ефективний спосіб покращити якість обслуговування закладу, де відвідувачам пропонують здорову і смачну їжу, а не шкідливий фастфуд. На лінії роздачі для їдальні ціни різні і визначаються призначенням модулів. Дешевше обійдеться допоміжне обладнання, а ось теплові марміти або холодильні вітрини коштують дорожче. Доставка оснащення для лінії роздачі здійснюється по всій Україні.