+38(057) 751 52 56   +38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50
Графік роботи
UA
Ваш кошик

Марміт перших страв на 2 конфорки з нержавіючої сталі

Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Обладнання для шкільних їдалень
Акції та розпродаж
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Марміт перших страв з нержавійки на 3 конфорки
19144 грн.
79003
1500
700x(1000)
850x(1400)
Марміт перших страв з нержавійки на 3 конфорки
20975 грн.
79007
1500
700x(1000)
850x(1400)

Марміт перших страв на 3 конфорки з нержавіючої сталі – як зробити вигідне замовлення

У всіх професійних підприємствах громадського харчування, які працюють за принципом самообслуговування, а також в бістро, фаст-фудах і деяких їдальнях обов'язково присутнє таке обладнання, як марміт для перших страв. Головне завдання цього оснащення – зберігати страву гарячою протягом усього періоду роздачі.

Жоден гість не захоче платити за вистиглі супи, а повторне розігрівання, як відомо, змінює смак страви в гіршу сторону, що абсолютно неприпустимо на професійній кухні закладу. Смак, зовнішній вигляд і оптимальна температура страв – основні чинники, що формують репутацію підприємства громадського харчування. Рішення купити марміт на 3 конфорки для формування лінії роздачі повністю вирішує проблему підтримки оптимальної температури й збереження смакових якостей продуктів.

Оснащення може встановлюватися як на лінії роздачі в залі, так і безпосередньо на самій кухні в ресторані або їдальні. Ознайомившись з основними характеристиками й особливостями даного виду кухонної техніки, ви зможете купити марміт для супів і компотів за вигідними цінами.

Марміт для перших страв на 3 конфорки – особливості конструкції й переваги використання

Основною особливістю марміта для супів на 3 конфорки, якщо порівнювати його з іншими складовими елементами ліній роздачі, є наявність спеціальної ніші з нагрівальними елементами. Завдяки цьому кухар може легко і швидко ставити на нього великі каструлі з супами або компотами, а персонал – швидко подавати їжу відвідувачам.

Страви для кожного виду посуду встановлюються на трьох конфорках марміту з високоякісної нержавіючої сталі, які підігрівають вміст. На корпусі пристрою розташовується панель управління, що дозволяє персоналу регулювати температурний режим обладнання, включати і вимикати його.

Сучасні електричні марміти для перших страв на 3 конфорки – стильне і естетично привабливе обладнання класичного дизайну. Вони комплектуються нішами для каструль і спеціальними напрямними для таць. Високоякісне професійне обладнання, купити яке за оптимальними для України цінами можна в каталозі компанії DSTO, забезпечує три головні характеристики перших страв збереження:

 • відмінний смак, на який не впливає час підігріву протягом дня;
 • оптимальна температура (страва завжди готова до подачі гостям закладу громадського харчування);
 • апетитний зовнішній вигляд готових страв.

Продумана конструкція конфорок марміту на 3 конфорки не допускає можливості підгоряння продуктів, волога в них практично не випаровується (так званий сухий підігрів), хоча температура досягає 80 градусів Цельсія. Таким чином, прилавок з підігрівом для перших страв, купити який можна підібравши оптимальні габарити вироби, нагріває продукти до потрібної температури, але не викликає в них змін на хімічному рівні.

Основні характеристики мармітів для перших страв на 3 конфорки

Власники закладів у сфері громадського харчування добре знають, як професійне обладнання виручає при великому напливі людей і як ефективно воно вирішує актуальні проблеми при запуску лінії роздачі в кафе або їдальні. Вибрати й купити професійне обладнання для кухні завжди важко, зазвичай через великий асортимент, але швидше за все через велику кількість факторів і технічних характеристик, які потрібно оцінити і врахувати. Перелічимо основні:

 • діапазон робочої температури варіюється, зазвичай від 30 до 90 градусів Цельсія;
 • велике розмаїття моделей, які відрізняються за довжиною, габаритами, особливостями дизайну, потужністю та іншим параметрами;
 • високий рівень підігріву зі зручним контролем температурного режиму;
 • матеріал виготовлення каркаса, стільниці, полиць-надбудов, напрямних, лицьових і бічних панелей – нержавіюча сталь завтовшки 0,8-1,0 мм (матеріал не схильний до корозії, не вступає в реакції з продуктами);
 • чавунні конфорки (діаметр 230 мм);
 • по конфігурації марміти для перших страв на 3 конфорки, призначені для кафе та їдалень, можуть істотно відрізнятися – в асортименті компанії DSTO є моделі з прямими П-подібним полицетримачем і полицетримачем з гнутим С-подібним профілем.

Компанія DSTO пропонує купити якісне обладнання для будь-яких потреб.

Де купити марміти для перших страв на 3 конфорки для підприємств громадського харчування за вигідними цінами

Переваги співпраці з компанією DSTO очевидні кожного клієнта, який планує купити марміт перших страв або будь-яке інше оснащення для кухні громадського харчування:

 • широкий вибір моделей, призначених для закладів різного профілю і масштабу;
 • конкурентні ціни при незмінно високій якості виробів;
 • можливість купити обладнання з асортименту, представленого в каталозі, або замовити виготовлення за індивідуальними параметрами;
 • досконале знання фахівцями компанії своєї продукції, тобто можливість запропонувати ідеальне обладнання залежно від конкретних вимог кожного замовника;
 • об'ємний каталог зі зручним і простим пошуком;
 • оперативна доставка покупок по всій Україні;
 • навчання персоналу роботі з пристроями (за потреби);
 • гарантія на запропоновані вироби.

Менеджери компанії нададуть вам будь-які необхідні консультації щодо того обладнання, яке ви збираєтеся купити. Вас чекає приємне вигідна співпраця і вдалі покупки, які будуть сприяти розвитку бізнесу та отриманню прибутку.

Усі права захищені dsto.com.ua 2013-2020.

Створення інтернет магазину - Kebeta.Agency