Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Марміт перших страв на 3 конфорки з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Марміт перших страв з нержавійки на 3 конфорки з однією полицею
Артикул: 79003
Довжина:
1500 мм
Ширина:
700(1000) мм
Висота:
850(1400) мм
Під замовлення
3 тижні
24740 грн.
Марміт перших страв з нержавійки на 3 конфорки з двома полицями
Артикул: 79007
Довжина:
1500 мм
Ширина:
700(1000) мм
Висота:
850(1400) мм
Під замовлення
3 тижні
28190 грн.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Марміт перших страв з нержавійки на 3 конфорки з однією полицею
Артикул: 79003
Довжина:
1500 мм
Ширина:
700(1000) мм
Висота:
850(1400) мм
Під замовлення
3 тижні
24740 грн.
Марміт перших страв з нержавійки на 3 конфорки з двома полицями
Артикул: 79007
Довжина:
1500 мм
Ширина:
700(1000) мм
Висота:
850(1400) мм
Під замовлення
3 тижні
28190 грн.
статті
clock_dsto.png 31.05.2016
Лінія роздачі для їдальні: стандарт або ексклюзив
Складно уявити заклад громадського харчування, що працює за принципом часткового самообслуговування, без встановленого безпосередньо в залі обладнання для зберігання, демонстрації і швидкої видачі страв відвідувачам.
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання


Марміт перших страв на 3 конфорки з нержавіючої сталі – як зробити вигідне замовлення


У всіх професійних підприємствах громадського харчування, які працюють за принципом самообслуговування, а також в бістро, фаст-фудах і деяких їдальнях обов'язково присутнє таке обладнання, як марміт для перших страв. Головне завдання цього оснащення – зберігати страву гарячою протягом усього періоду роздачі.

Жоден гість не захоче платити за вистиглі супи, а повторне розігрівання, як відомо, змінює смак страви в гіршу сторону, що абсолютно неприпустимо на професійній кухні закладу. Смак, зовнішній вигляд і оптимальна температура страв – основні чинники, що формують репутацію підприємства громадського харчування. Рішення купити марміт на 3 конфорки для формування лінії роздачі повністю вирішує проблему підтримки оптимальної температури й збереження смакових якостей продуктів.

Оснащення може встановлюватися як на лінії роздачі в залі, так і безпосередньо на самій кухні в ресторані або їдальні. Ознайомившись з основними характеристиками й особливостями даного виду кухонної техніки, ви зможете купити марміт для супів і компотів за вигідними цінами.


Марміт для перших страв на 3 конфорки – особливості конструкції й переваги використання


Основною особливістю марміта для супів на 3 конфорки, якщо порівнювати його з іншими складовими елементами ліній роздачі, є наявність спеціальної ніші з нагрівальними елементами. Завдяки цьому кухар може легко і швидко ставити на нього великі каструлі з супами або компотами, а персонал – швидко подавати їжу відвідувачам.

Страви для кожного виду посуду встановлюються на трьох конфорках марміту з високоякісної нержавіючої сталі, які підігрівають вміст. На корпусі пристрою розташовується панель управління, що дозволяє персоналу регулювати температурний режим обладнання, включати і вимикати його.

Сучасні електричні марміти для перших страв на 3 конфорки – стильне і естетично привабливе обладнання класичного дизайну. Вони комплектуються нішами для каструль і спеціальними напрямними для таць. Високоякісне професійне обладнання, купити яке за оптимальними для України цінами можна в каталозі компанії DSTO, забезпечує три головні характеристики перших страв збереження:

 • відмінний смак, на який не впливає час підігріву протягом дня;
 • оптимальна температура (страва завжди готова до подачі гостям закладу громадського харчування);
 • апетитний зовнішній вигляд готових страв.

Продумана конструкція конфорок марміту на 3 конфорки не допускає можливості підгоряння продуктів, волога в них практично не випаровується (так званий сухий підігрів), хоча температура досягає 80 градусів Цельсія. Таким чином, прилавок з підігрівом для перших страв, купити який можна підібравши оптимальні габарити вироби, нагріває продукти до потрібної температури, але не викликає в них змін на хімічному рівні.


Основні характеристики мармітів для перших страв на 3 конфорки


Власники закладів у сфері громадського харчування добре знають, як професійне обладнання виручає при великому напливі людей і як ефективно воно вирішує актуальні проблеми при запуску лінії роздачі в кафе або їдальні. Вибрати й купити професійне обладнання для кухні завжди важко, зазвичай через великий асортимент, але швидше за все через велику кількість факторів і технічних характеристик, які потрібно оцінити і врахувати. Перелічимо основні:

 • діапазон робочої температури варіюється, зазвичай від 30 до 90 градусів Цельсія;
 • велике розмаїття моделей, які відрізняються за довжиною, габаритами, особливостями дизайну, потужністю та іншим параметрами;
 • високий рівень підігріву зі зручним контролем температурного режиму;
 • матеріал виготовлення каркаса, стільниці, полиць-надбудов, напрямних, лицьових і бічних панелей – нержавіюча сталь завтовшки 0,8-1,0 мм (матеріал не схильний до корозії, не вступає в реакції з продуктами);
 • чавунні конфорки (діаметр 230 мм);
 • по конфігурації марміти для перших страв на 3 конфорки, призначені для кафе та їдалень, можуть істотно відрізнятися – в асортименті компанії DSTO є моделі з прямими П-подібним полицетримачем і полицетримачем з гнутим С-подібним профілем.

Компанія DSTO пропонує купити якісне обладнання для будь-яких потреб.


Де купити марміти для перших страв на 3 конфорки для підприємств громадського харчування за вигідними цінами


Переваги співпраці з компанією DSTO очевидні кожного клієнта, який планує купити марміт перших страв або будь-яке інше оснащення для кухні громадського харчування:

 • широкий вибір моделей, призначених для закладів різного профілю і масштабу;
 • конкурентні ціни при незмінно високій якості виробів;
 • можливість купити обладнання з асортименту, представленого в каталозі, або замовити виготовлення за індивідуальними параметрами;
 • досконале знання фахівцями компанії своєї продукції, тобто можливість запропонувати ідеальне обладнання залежно від конкретних вимог кожного замовника;
 • об'ємний каталог зі зручним і простим пошуком;
 • оперативна доставка покупок по всій Україні;
 • навчання персоналу роботі з пристроями (за потреби);
 • гарантія на запропоновані вироби.

Менеджери компанії нададуть вам будь-які необхідні консультації щодо того обладнання, яке ви збираєтеся купити. Вас чекає приємне вигідна співпраця і вдалі покупки, які будуть сприяти розвитку бізнесу та отриманню прибутку.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.