Ванни мийні ЕКОНОМ (товщина стали 0.8 мм) з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Фільтри
Виберіть кількість секцій
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.


Мийні ванни Економ – вигідне рішення для кухні ресторану

Незважаючи на те, що на професійній кухні найбільш важливим є обладнання для теплової обробки продуктів та приготування страв, проте без такого обладнання, як мийні ванни, також не обійтися. Ці пристрої призначені для миття, замочування та ополіскування посуду, столових приладів та різного кухонного інвентарю. Адже, крім смаку їжі, значення має і її подача. Навіть найвишуканіша страва втратить свою привабливість, якщо тарілка буде не надто чистою. Також у мийках перед приготуванням обробляють м'ясо, рибу, овочі та інші продукти. Вартість такого обладнання різна. Щоб кожен заклад міг собі дозволити купити професійне оснащення, було створено мийні ванни Економ. Це вигідний варіант із фінансової точки зору, при цьому пристрої відрізняються високою якістю виготовлення.


Мийки Економ – функціональність та практичність в одному устаткуванні

Виготовляються мийні ванни Економ із нержавіючої сталі марки AISI201 товщиною 0.8 мм. Її хімічний склад, опір корозії та окислення найбільш оптимальні для експлуатації у харчовій промисловості. Навіть у режимі інтенсивного використання мийки Економ зберігають свою функціональність та зовнішній вигляд протягом тривалого часу. DSTO пропонує недорого купити такі види мийних ванн серії Економ:

односекційні, які ідеально підходять для невеликих кафе, ресторанів та фастфудів. У таких мийках серії "Економ" можна мити посуд або використовувати їх для обробки певного виду продукту;

двосекційні, які застосовуються для виконання кількох процесів одночасно. Наприклад, в одній можна обробляти продукти, а в іншій їх розморожувати.
Якщо ви бажаєте обладнати кухню свого закладу професійним оснащенням, у нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент найрізноманітнішої техніки. Зокрема, пропонуємо придбати одно-або двосекційні мийки Економ за найлояльнішою ціною. Доставка здійснюється по всій Україні, тому мешканці Києва, Львова, Хмельницька, Полтави, Вынниці та інших міст зможуть зробити замовлення на постачання обладнання. Вартість перевезення мийної ванни Економ визначається згідно з тарифами транспортної компанії.