Столи виробничі із нержавіючої сталі з однією полицею

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал робочої поверхні
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Стіл з полицею з нержавіючої сталі
58315
1200 мм
600 мм
850 мм
3897 грн.
Стіл з полицею з нержавіючої сталі
58330
1200 мм
700 мм
850 мм
4282 грн.
Стіл з полицею з нержавіючої сталі
58331
1300 мм
700 мм
850 мм
4539 грн.
Стіл з полицею з нержавіючої сталі
58318
1500 мм
600 мм
850 мм
4625 грн.
Стіл з полицею з оцинкованої сталі
100100
1400 мм
600 мм
850 мм
4732 грн.
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Стіл з полицею з нержавіючої сталі
58315
1200 мм
600 мм
850 мм
3897 грн.
Стіл з полицею з нержавіючої сталі
58318
1500 мм
600 мм
850 мм
4625 грн.
Стіл з полицею з нержавіючої сталі
58321
1800 мм
600 мм
850 мм
5524 грн.

Технологічні столи виробничі з нержавіючої сталі з однією полицею

Повноцінний цикл приготування їжі на кухні громадського харчування немислимий без спеціального обладнання - шаф, виробничих столів, стелажів з нержавіючої сталі. Столи з нержавійки встановлюються в цехах обробки продуктів, на складах, в мийних відділеннях, використовуються для посуду, установки кухонної техніки. Виробничі моделі відрізняються габаритами, конструктивними особливостями, типом розміщення.

 

Модельний ряд: столи з нержавійки з полицею і без поличок

На професійній кухні ресторану, кафе, громадського харчування виробничі столи з нержавіючої сталі використовують при виконанні певних видів робіт:

 • зважування інгредієнтів;
 • первісна обробка - нарізка, оброблення продуктів;
 • розбирання риби, м'яса;
 • формування напівфабрикатів;
 • сортування відходів.

Відповідно до виконуваних функцій, столи виробничі з нержавіючої сталі з полками для кухні поділяють:

 • Пристінні, кутові, окремо розташовані - столи виробничі з нержавіючої сталі з полками загального призначення.
 • Кондитерські, обробні, обвалочні, суміщені з сушінням - столи виробничі з нержавійки конкретного призначення.
 • Столики-тумби з нержавіючої сталі - з дверцятами, полками.
 • Спеціалізовані виробничі модифікації з нержавійки.

Особливостями технологічних процесів визначається необхідність установки виробничих столів з додатковими елементами - з дверцятами, полками, без полиць, мийками. Полиці з нержавійки можуть бути суцільними або гратчастими.

 

Харчова нержавіюча сталь - оптимальний матеріал для нейтрального обладнання на кухні громадського харчування

Високоякісна нержавіюча сталь є найбільш раціональним матеріалом для виробничих столів з полками. До більш якісним і дорогим матеріалами, з підвищеною міцністю відноситься нержавейка AISI 304.
Нержавіюча сталь AISI 201 для обладнання професійної кухні відрізняється меншою стійкістю до зовнішніх впливів, перепадів температур, її ціна нижча. З урахуванням санітарно-гігієнічних вимог дозволяється використання стільниць не тільки з нержавіючої, а й оцинкованої сталі, якщо немає безпосереднього контакту продуктів.

 

Виробничий стіл з нержавіючої сталі з полицею

Міцний і надійний стіл з харчової нержавійки AISI 304 або AISI 201 - ідеальний варіант для оснащення робочих місць в ресторанах і супермаркетах, готелях і виробничих цехах. В каталозі DSTO столи з нержавійки представлені в широкому діапазоні можливих розмірів: ширина 500/600/700 мм, довжина 600-2000 мм, висота 850 мм. До типових моделей відноситься стіл універсальний виробничий з нержавіючої сталі зі стільницею 1,1 м, з полицею і бортиками. Габарити його складають 1100х600х850 мм.

 

Переваги моделі

Стіл виробничий з нержавіючої сталі відрізняється рядом характеристик, що дозволяють виконувати необхідні роботи з комфортом:

 • ніжки кухонного виробничого столу з нержавійки регулюються по висоті, що дозволяє зручно встановлювати його в різних приміщеннях;
 • суцільнозварна конструкція гарантує тривалий термін експлуатації столу;
 • стіл з полицею оснащений бортом, завдяки якому продукти не будуть падати за межі стільниці з нержавіючої сталі. Крім того, борт захистить стіну від забруднень;
 • додаткова цільна поличка (також виконана з якісної нержавіючої сталі) значно збільшує робочу поверхню моделі - тут можна зберігати технологічні ємності і необхідні продукти.

 

Виготовлення обладнання з нержавіючої сталі здійснюється відповідно до технологічної схеми розкрою, виготовлення каркаса, електрохімічної обробки швів і поверхонь. Тільки нержавейка здатна десятиліттями працювати в екстремальних умовах амплітудних температур, агресивних середовищ, механічних впливів.

 

Обробний стіл з нержавійки

Обробна модель для громадського харчування з нержавіючої сталі може мати полки, ящики, орні дверці. Завдяки широкій функціональності, виробничий стіл для оброблення продуктів з нержавійки з полками оптимально підходить для первісної обробки продуктів, зберігання на полицях інвентарю, посуду.
Столи виробничі з нержавіючої сталі з полками для кафе
На кухні кафе, кондитерської установку моделей з полками з нержавійки узгоджують з розміщенням розстоєчних і пекарських шаф, вітрин для напівфабрикатів, іншого обладнання з нержавіючої сталі.
Столи з нержавійки для ресторанів, барів
На кухні ресторану моделі з полками встановлюють в технологічні лінії з нержавіючої сталі, що передбачають обробку продуктів, приготування страв, розміщення на полицях використаного посуду, установку мийних машин, сушок і інший кухонної техніки.

 

Столи з нержавіючої сталі з полицею для громадського харчування, їдальнях

В організації виробничих процесів важливий грамотний підбір і розстановка різного устаткування, столів з нержавіючої сталі з урахуванням реалізації переважних і допоміжних функцій: зберігання на полицях з нержавійки сировини, посуду, кухонного приладдя, можливість суміщення з лініями роздачі з нержавіючої сталі.

 

Як купити якісний виробничий стіл з нержавійки?

Щоб купити виробничий стіл з нержавіючої сталі з полицею, рекомендуємо скористатися фільтрами для визначення характеристик, комплектації, габаритів стосовно особливостей вашого виробництва.

 1. Покладіть вибраний товар в «кошик».
 2. Визначтеся зі способом доставки і оплати (можливий готівковий і безготівковий розрахунок);
 3. Дочекайтеся дзвінка нашого менеджера і обговоріть деталі роботи.

 

Компанія DSTO має склад в Харкові та Київі, доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами, поштою. У призначений термін (як правило, це 2-3 робочих дні) товар буде в будь-якій точці України.

Якщо бажаєте купити інше обладнання, оформити замовлення на нестандартні вироби з нержавіючої сталі, скористайтеся послугою «зворотний дзвінок» і отримаєте кваліфіковану консультацію менеджера.