+38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50    +38(096) 933 38 88    +38(050) 416 03 88  
Графік роботи
UA
Ваш кошик

Стелажі кухонні з нержавіючої сталі

Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Обладнання для шкільних їдалень
Акції та розпродаж
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал полиць
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Стелажі кухонні з нержавіючої сталі

Швидкість і якість роботи персоналу кафе й ресторанів істотно залежить від облаштування робочого простору, де не обійтися без стелажів із нержавіючої сталі. Доцільність купівлі цього виду обладнання проявляється щонайперше у тому, що купити стелаж для кухні з нержавійки, зазвичай, можна дешевше, ніж дерев’яну шафу. Крім того, нержавіюча сталь, з якої виготовляють стелажі, є міцним і довговічним матеріалом, який не піддається деформації при низьких і високих температурах, а також в умовах підвищеної вологості. Це дозволяє успішно використовувати стелаж із нержавіючої сталі як у кулінарних цехах, так і в холодильних камерах, а також безпосередньо близькості до джерела води. Крім цього, зручність використання стелажних конструкцій проявляється також у тому, що вони забезпечують прямий доступ до всіх розташованих на нах об’єктів. Стелажі дозволяють працівникам кафе або іншого громадського харчування не витрачати час на пошук розміщених на полицях продуктів, інвентаря, посуду тощо.

Основними аргументами на користь того, щоби купити металеві стелажі для кафе чи ресторанів у Харкові, Києві, Дніпропетровську та інших точках України, є наступні переваги таких елементів меблювання:

 • в нашому інтернет-магазині, незалежно від того, проживаєте ви в Харкові, Одесі або іншому місті, ви зможете недорого замовити металевий стелаж для кухні будь-якого розміру й конфігурації;
 • вас неодмінно потішать виправдана ціна на стелажі для кухні з нержавійки, оскільки вартість таких виробів залежить від об’єктивних факторів: ширини, довжини, кількості полиць тощо;
 • продумана конструкція забезпечує стійкість і довговічність стелажа.

Ми також запрошуємо вас відвідати виставковий центр у Харкові, після чого ви складете своє враження про нашу продукцію, зокрема і про стелажі із нержавіючої сталі.

Професійне обладнання — стелажі кухонні з нержавіючої сталі

До обладнання в закладах громадського харчування висуваються досить високі гігієнічні вимоги. Саме тому усе більше підприємств такого типу вибирають стелажі з нержавійки для грамотної і правильної організації робочого місця. Цей метал чи не єдиний, який відповідає високим вимогам. При цьому меблі з цього матеріалу прості в догляді, зручні у використанні і виглядають стильно.

Приміщення, у якому встановлені стелажі з нержавійки, при мінімальних зусиллях із вашої сторони вже буде виглядати ідеально чистим. Це метал, здатний витримати тривалий вплив різноманітних речовин, він міцний і довговічний, і зберігає свій первісний вигляд і блиск протягом довгих років. Властивості матеріалу не змінюються, навіть під впливом високих або низьких температур. Саме тому сучасний громадське харчування, бари та ресторани, кондитерські та цехи з обробки м’яса й риби вибирають стелажі з нержавіючої сталі.

Стелажі для кухні з нержавійки: 5 позитивних сторін

Насправді, у такого обладнання набагато більше переваг. Це єдиний метал, який можна сміливо використовувати в будь-якому цеху, а не тільки як стелаж для ресторану або їдальні. Переваги професійного обладнання:

 1. Стелажі з нержавіючої сталі для кухні дуже міцні і здатні витримувати вагу 200 і більше кг без жодної шкоди надійним конструкціям. На полицях однієї конструкційної системи можна зберігати не тільки продукти, напівфабрикати, а й різноманітне виробниче обладнання.
 2. Конструкції такого типу мають високу стійкість до дії агресивного середовища. Стелажі для їдальні піддаються щоденному впливу всіляких мийних засобів. Вид обладнання при цьому не псується.
 3. Виробничий стелаж — тип обладнання для громадського харчування, яке дійсно відповідає суворим санітарно-гігієнічним нормам.
 4. Не вимагає особливого догляду. Немає необхідності шкребти або зачищати спеціальними пристосуваннями меблі з нержавіючої сталі. Будь-які забруднення з поверхні легко видаляються за допомогою вологої тканини.
 5. Антикорозійні властивості. Контакт із водою, вплив пари, перепади температур ніяк не позначаються на зовнішньому вигляді стелажа для харчових продуктів. Первісний вигляд обладнання зберігається десятиліттями.

При наявності безлічі переваг стелажі з нержавіючої сталі залишаються доступними за вартістю. На цінову політику впливають особливості конструкції — висота, ширина, кількість полиць. Асортимент такого обладнання в інтернет-магазині «DSTO» досить різноманітний і купити стелаж із нержавійки для харчових продуктів можна, керуючись певними вимогами. Усі конструкції місткі, але водночас досить компактні.

Стелажі для кухні з нержавійки: види

Виробництво стелажів із нержавійки скеровано на виготовлення обладнання декількох основних видів. Це:

 • виробничі чотирьохрівневі (4 полиці) конструкції;
 • стаціонарні — п’ятирівневі (5 полиць);
 • мобільні (пересувні);
 • конструкції для зберігання продуктів або овочів у холодильних камерах.

Це базові варіанти, але вони можуть змінюватися залежно від висоти, ширини конструкцій. Саме від цих параметрів залежить ціна стелажа для кухні з нержавіючої сталі. Покращити умови праці, підвищити продуктивність співробітників, створити цікавий інтер’єр у просторі — це лише малий перелік переваг, які можна отримати, використовуючи професійне обладнання на власному виробництві.

Стелажі кухонні із нержавійки: гарантія високої якості

Професійне обладнання проводиться з високоякісної шліфованої нержавіючої сталі з високим вмістом нікелю. Використовуються дві марки металу:

 • AISI 304;
 • AISI 430.

Купуючи стелажі з нержавійки, довіряйте тільки надійним постачальникам. Представлене в інтернет-магазині DSTO обладнання — це гарантія високої якості, надійності, довговічності виробів. Використовуючи місткі, але компактні конструкції, ви зможете правильно зонувати простір виробничого приміщення і значно підвищити продуктивність кухні або цеху.

Усі права захищені dsto.com.ua 2013-2020.

Створення інтернет магазину - Kebeta.Agency