Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Нестандартні вироби з нержавіючої сталі

Вибирайте меблі з нержавіючої сталі та обладнання
статті
clock_dsto.png 29.11.2018
ТОП-4 види обов'язкової меблів для кухні з нержавійки
Кухня - це душа будь-якого ресторану, кафе або центру громадського харчування. Це те місце, де твориться сакральне кулінарне чаклунство, де створюються дивовижні смакоту.
clock_dsto.png 10.11.2017
Меблі з нержавійки: міцність, якої потребує ваш бізнес
Довговічна, незвичайна і, на думку багатьох дизайнерів, естетична - саме це можна сказати про меблі з нержавійки, без якої сьогодні складно уявити реалізацію прогресивних бізнес-завдань.


Нестандартні вироби з нержавіючої сталі

У світлі останніх дизайнерських віянь найпопулярнішим матеріалом для декорування інтер'єрів громадських закладів та приміщень підприємств громадського харчування є нержавіюча сталь.

Елементи декору, що включають декори з полірованого або шліфованого металу були популярні і раніше. Але фантазія сучасних архітекторів інтер'єрів дала поле для діяльності виробникам виробів із металу та нержавіючої сталі.

Виготовлення унітазів з нержавіючої сталі, виготовлення рукомийників з нержавіючої сталі, виготовлення поручнів, відбійників, стільниця на барну стійку з нержавіючої сталі - це далеко не весь список робіт, які можна застосувати для функціональної декорації приміщення ресторану або фаст-фуду. Дані елементи гармонійно виглядають у поєднанні з грубими фактурами, цегляною кладкою, медованими деталями або навпаки, в рішеннях HI-TECH (хай-тек), деталями, що контрастують. Вік металу довгий, і саме тому він привнесе в інтер'єр Вашого закладу серйозність, капітальність, натуральність, адже це так актуально в 21 столітті.


Вироби з нержавіючої сталі – ідеї для організації робочого простору

Вироби з нержавіючої сталі у багатьох асоціюються з банальним, нудним плануванням приміщення якого-небудь складу або дешевою їдальнею. Однак такі меблі вже давно зробили крок за межі фантазії обивателів. Вона використовується для облаштування інтер'єрів офісів, ресторанів, кафе, торгових залів, медичних закладів та лабораторій, пралень. А ретельно продумана конструкція перетворює меблі з нержавіючої сталі на унікальний практичний екземпляр.Тому будь-яка, навіть найнепривабливіша кафешка, стане оригінальним та тусувальним закладом.

Змініть свою думку про нержавіючу сталь

Вона може набути оригінальних і цікавих форм в умілих руках. Вироби з нержавіючої сталі в Харкові, Києві та інших містах України пропонуються у великому асортименті. Важливо відразу визначитися з тим, які функції вони мають виконувати. Наприклад, вироби з нержавіючої сталі вже активно використовуються у харчовій промисловості. З їхньою допомогою організують робочий простір на кухні. Хороше обладнання з нержавіючої сталі не має отворів та щілин. Це унеможливлює утворення грибка, появи неприємного запаху, розмноження бактерій. Зазвичай, кухонні меблі піддаються різноманітним механічним навантаженням. Її змушують кухонними приладами, посудом та іншим інвентарем. Тому вона повинна мати достатній запас міцності. Всі вироби з нержавіючої сталі з'єднуються методом зварювання. Місця стиків неможливо зашкодити будь-яким способом. Думка про нержавіючу сталь поступово змінюється і у підприємців інших сфер бізнесу. Тепер її вважають надійним, стильним та максимально простим у догляді матеріалом.

Вироби з нержавіючої сталі мають масу переваг:

  • висока якість сталі;
  • довговічність;
  • стійкість до абразивних впливів та хімічного середовища;
  • стійкість до сколів.

Вони максимально безпечні у процесі експлуатації. Це забезпечує так званий "нульовий або подвійний прогин". Таке конструктивне рішення запобігає можливості травмування користувачів. А для збереження під час доставки виробу з нержавіючої сталі надійно пакуються.Для цього використовують гофрокартон, стрейч-плівку та інші матеріали.


Ексклюзивні вироби з нержавіючої сталі – за індивідуальним проектом

Клієнти інтернет-магазину DSTO отримують додатковий комплекс послуг. Тут є послуга виготовлення виробів із нержавіючої сталі за індивідуальним проектом. Разом із замовником створюється ескіз, узгоджується остаточний варіант дизайну. Всі елементи конструкції виробів з нержавіючої сталі підбираються з урахуванням можливостей та потреб конкретного підприємства. У разі потреби можлива комбінація нержавіючої сталі з іншими матеріалами (скло, пластик, дерево). Така необхідність часто виникає у закладах громадського харчування. Вироби з нержавіючої сталі на замовлення все більше користуються популярністю завдяки своїй унікальності та нетривіальності. Їх установка забезпечує комфортну роботу персоналу на кухні та в барі кафе, ресторанів, а також у магазинах.


Правила догляду за виробами з нержавіючої сталі – для тривалого користування

Навіть якщо ви придбали нестандартні вироби з нержавіючої сталі, їм потрібно забезпечити цілком тривіальний догляд. Хоча особливих зусиль цього не потрібно. Достатньо теплої води, мильного миючого засобу або органічних розчинників, як метиловий спирт, денатурований етиловий спирт. Навіть якщо ви придбали нестандартні вироби з нержавіючої сталі, їм потрібно забезпечити цілком тривіальний догляд. Хоча особливих зусиль цього не потрібно. Достатньо теплої води, мильного миючого засобу або органічних розчинників, як метиловий спирт, денатурований етиловий спирт. Для чищення виробів з нержавіючої сталі не можна використовувати порошки з хлором і дезінфікуючі рідини. Залежно від типу полірування їх поверхні правила догляду відрізняються. Вироби, поліровані до дзеркального стану, менш вибагливі, тоді як очищати матові поверхні потрібно обережніше.

Чистити поверхню краще за напрямом ліній шліфування без кругових рухів. Спеціальні засоби для догляду мають поліруючий ефект. Тому при локальному застосуванні може залишитися пляма з іншою фактурою. Так, і обробляти поверхню краще поступово. Особливо це стосується виробів з нержавіючої сталі з матовою поверхнею.

Після видалення плям поверхню витирають насухо. Відкладення кальцію видаляють за допомогою розчину оцту та води у пропорції 1 до 3. Склад наносять на поверхню, залишаючи на кілька хвилин. Після цього відкладення кальцію легше видаляються. Плями іржі видаляє теплий 10-відсотковий розчин азотної кислоти. Неглибокі подряпини приховує полірування нейлоном. Глибокі ушкодження видаляються абразивними засобами без заліза. Якщо дотримуватися всіх цих правил, вироби з нержавіючої сталі прослужать довго, залишаючись акуратними і привабливими.

Ми допоможемо Вам оформити приміщення декоративними чи технологічними елементами інтер'єру з нержавіючої сталі. Замовити вироби можна у Харкові, Києві. Доставка товару можлива у Львів, Чернігів, Черкаси, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтава, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.