Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Рукомийники з нержавіючої сталі в санвузол ресторанів

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь

Якщо інтер'єр вашого закладу передбачає використання рукомийників для санвузлів з нержавіючої сталі; якщо необхідно оснастити громадські туалети ативандальними меблями; якщо на вашій дачній ділянці необхідно зробити зону миття рук, то у всіх цих випадках ми можемо допомогти вам реалізувати вашу потребу. Маючи гнучку виробничу лінію, ми можемо приймати замовлення на нестандартні умивальники зі зварними або штампованими чашами. Як правило, рукомийник з нержавіючої сталі з нашої нестандартної лінійки передбачає тристоронні обшивки, додаткову обробку зварних швів,  максимальну акуратність виробництва, товстостінний метал, що дозволяє виключити незначні втяжини і мікро деформації поверхні, що цілком допустимо для стандартних виробів, які піддаються зварюванню. Додатково рукомийник можна оснастити релінгом, логотипом, а також іншими декоративними або функціональними елементами за вашим запитом.

   


Нижче представлено розроблений за європейськими аналогами зразок рукомийника для невеликого санвузла, з правильно витриманими пропорціями. Чаша у нього зварена, трапецієподібна в перерізі. Отвір під змішувач може бути з будь-якої сторони відбортування.
За запитом ми можемо виготовити будь-які інші рукомийники. Звертайтеся  будь-якою доступною вам формою зв'язку до менеджерів компанії.

 

Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Рукомойник з нержавіючої сталі
Артикул: 96001
Довжина:
400 мм
Ширина:
300 мм
Висота:
182 мм
В наявності
на складі в Києві
6000 грн.
статті
clock_dsto.png 14.09.2015
Бюджетні мийки - з розумінням справи
Раціональне використання бюджету - це не тільки покупка виключно потрібної продукції, а й економія в дрібницях. Продумана покупка допоможе вам зберегти масу коштів. Так, якщо справа торкнулася професійного оснащення кухні, то не поспішайте купувати продукцію розкрученого бренду....
clock_dsto.png 11.09.2015
Марки сталі для застосування у виробах
Нержавіюча сталь - універсальний матеріал, з успіхом застосовується для виробництва виробів, які використовуються в багатьох сферах життя людини. Залежно від марки, матеріал може застосовуватися як для створення складних конструкцій, а також елементів в будівництві, так і меблів для громадського харчування.


Рукомийники з нержавіючої сталі – вибір мийного обладнання для персоналу підприємств громадського харчування


Без довговічних, естетично привабливих, практичних і функціональних елементів нейтрального оснащення з нержавіючої сталі не обходиться жодна професійна кухня. У закладах громадського харчування до категорії обов'язкових елементів відносяться рукомийники з нержавіючої сталі, оскільки вони забезпечують належний рівень гігієни для всього персоналу і допомагають підтримувати в приміщенні чистоту. Працівникам сфери громадського харчування необхідно мити руки якомога частіше, в ідеалі – після кожного етапу приготування страв. Ретельне дотримання санітарних норм дозволить уникнути клопоту і безлічі проблем, пов'язаних з поширенням збудників різних інфекційних захворювань.

Для будь-якого ресторану, бару, кафе, їдальні або піцерії варто купити рукомийники з нержавійки – стильне і компактне обладнання, яке, завдяки своїй ергономічній формі, займе мінімум робочого простору на кухні. Вибрати й купити надійні і довговічні рукомийники з нержавіючої сталі ви зможете в онлайн-каталозі компанії "DSTO". Все оснащення для закладів громадського харчування повинне підбиратися з урахуванням специфіки діяльності підприємства.


Якісні і міцні рукомийники з нержавійки в каталозі "DSTO"


Побутові консолі, всілякі ванни і раковини, призначені для миття рук, недоцільно використовувати в виробничих приміщеннях. Такі речі не призначені для особливо інтенсивної експлуатації і не можуть відповідати високим вимогам гігієни, які пред'являються до нейтрального професійного обладнання.

Щоб підтримувати гігієнічний режим персоналу, необхідно купити рукомийники з нержавіючої сталі і розмістити їх в спеціально відведених місцях, щоб персонал міг проводити маніпуляції з миттям рук, не залучаючи мийні ванни, призначені для посуду або продуктів.

Рукомийники з нержавійки, які можна рекомендувати купити для закладів громадського харчування, повинні відповідати суворим критеріям, загальним для всіх типів мийного обладнання:

  • матеріал – нержавіюча або оцинкована сталь з високими експлуатаційними властивостями;
  • міцний каркас з кутника, що забезпечує можливість витримувати вагу ванни, наповненої водою;
  • можливість під'єднати сифон і змішувач для стоку відповідно до прийнятих стандартів;
  • форма рукомийника, що дозволяє вимити руки, занурюючи їх до ліктя в ванну під струменем проточної води.

При розміщенні умивальників необхідно виключити або мінімізувати такі небажані чинники, як бризки води, що розлітаються, намокання поверхонь або забруднення техніки, яка знаходиться поблизу.

Застосування нержавійки для виготовлення кухонного нейтрального обладнання – це оптимальний вибір як виробників, так і покупців сьогодні. У цього матеріалу немає альтернативи, яка могла б поєднувати в собі всі головні переваги нержавіючої сталі:

  • тривалий термін служби;
  • гарантія підтримки гігієни;
  • доступна вартість.

Висока якість нержавійки, яка використовується, щоб виготовляти професійні рукомийники, гарантує також простоту і легкість очищення від бруду, стійкість до механічних впливів, хімікатів і перепадів температур.

Купити рукомийники з нержавійки для підприємств громадського харчування – це вигідно, оскільки антикорозійна стійкість і інші експлуатаційні характеристики виробів зберігаються впродовж десятків років. Таке оснащення має величезний термін служби, протягом якого зберігаються як основні властивості виробу, так і його естетична привабливість.


Як правильно вибрати і де купити рукомийник з нержавійки


Вибір конкретного розміру і виду рукомийника залежить від потреб закладу. Якщо йдеться про облаштування стаціонарних закладів, де очікується великий наплив відвідувачів (це може бути їдальня, фабрика-кухня, харчоблок медичного закладу тощо), необхідно купити високоякісне брендове обладнання від надійного виробника. В даних випадках навантаження на рукомийники буде дуже великим, так що економити на товщині сталі або якості виготовлення абсолютно недоцільно.

Існує три види умивальників з нержавійки залежно від типу їхнього встановлення:

  • навісні;
  • підлогові;
  • автономні.

Навісні вироби вигідно купити в тих випадках, коли є можливість зафіксувати їх на опорній стіні. Підлоговий рукомийник з нержавійки кріпити до стіни не потрібно, і це єдина відмінність від навісних, оскільки за своїми технічними і експлуатаційними властивостями вони не відрізняються. Автономні моделі купують для вуличної торгівлі. Це конструкції, виконані у вигляді тумбочки з чашею зверху, всередині встановлюється бак з можливістю підігріву, а в кран вода подається за допомогою помпи.

В Україні можна вигідно купити будь-яке професійне обладнання для підприємств громадського харчування та інших закладів від компанії "DSTO". У каталозі компанії є професійне оснащення для закладів різного рівня – від бюджетних і демократичний до елітних, екстракласу. Вся продукція "DSTO" – це якісні і надійні вироби за оптимальними для ринку України цінами. Запропоновані товари повністю відповідають чинним санітарним нормам і стандартам.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.