Печі пароконвекційні для їдалень

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Піч конвекційна UNOX XF043
988313
800 мм
706 мм
472 мм
0 грн.
Пароконвектомат Unox XV393 Cheflux
74202
750 мм
773 мм
772 мм
54319200 грн.
Пароконвектомат Unox XV593 Cheflux
74203
860 мм
882 мм
930 мм
72328700 грн.
Пароконвектомат Unox XEVC0511E1R ONE
74206
750 мм
773 мм
675 мм
87724000 грн.
Пароконвектомат Unox XV893 Cheflux
74205
860 мм
900 мм
1250 мм
106460000 грн.
Пароконвектомат Unox XEVC0711E1R ONE
74208
750 мм
773 мм
843 мм
111652000 грн.
1
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Пароконвектомат Unox XV393 Cheflux
74202
750 мм
773 мм
772 мм
54319200 грн.
Піч конвекційна UNOX XF043
988313
800 мм
706 мм
472 мм
0 грн.
Пароконвектомат Unox XEVC0511E1R ONE
74206
750 мм
773 мм
675 мм
87724000 грн.
статті
clock_dsto.png 19.05.2021
Котли для їдальні - конструкція, класифікація, призначення
Для оснащення гарячого цеху на великому підприємстві громадського харчування котли для стануть оптимальним варіантом теплового обладнення
clock_dsto.png 28.01.2021
Промислові електричні плити - як вибрати?
Для кожного ресторану, кафе, столової та будь-якого іншого підприємства харчування, незалежно від напрямку та специфіки його діяльності, промислова електроплита є головним, ключьовим, абсолютно незамінним обладнанням.


Печі пароконвекційні для їдальні — ваш незамінний помічник на кухні

Порівнюючи пароконвектомати з будь-яким іншим, схожим за призначенням професійним обладнанням для їдальні або для інших закладів громадського харчування, можна зробити однозначний висновок – перевага на боці електричних конвекційних печей. Адже вони дозволяють приготувати якісніші й корисніші страви. Саме тому зупинимось детальніше на всіх плюсах й особливостях застосування подібного устаткування у сфері громадського харчування, а зокрема в шкільних їдальнях.


Електричний пароконвектомат: чим він особливий?

Без пароконвектомата складно обійтися там, де відбувається приготування їжі у великих обсягах, там, де на першому плані знаходяться високі стандарти, швидкість та якість. А тому не дивно, що сьогодні все більше підприємств громадського харчування – їдалень, професійних кухонь медичних й оздоровчих установ тощо – зупиняють свій вибір на електричних пароконвектоматах. 

 • Піддаючись термічній обробці в подібних агрегатах, м’ясо, овочі й будь-які інші страви втрачають на 50% менше ваги, аніж під час готування на звичній електричній плиті.
 • Перелік смаколиків, які можна приготувати в пароконвекційній печі, – величезний. Це й овочеве рагу, й тушковане (смажене) м’ясо, й різноманітні кондитерські та хлібобулочні вироби, й різні дієтичні страви на пару.
 • Готуючись в пароконвектоматі для їдальні, всі інгредієнти зберігають максимальну кількість вітамінів й мінеральних солей.
 • В порівнянні з класичним приготуванням страв, застосування подібного професійного обладнання на кухні дозволяє скоротити кількість використання жирів у стравах як мінімум на 90%.

Безумовно, електричні пароконвекційні печі для закладів громадського харчування, їдалень – дороговартісне обладнання. Втім, з огляду на високу його продуктивність й багатофункціональність, воно досить швидко окуповується.


Пароконвекційні електричні печі для їдалень: їхні технічні характеристики та експлуатаційні можливості

Все, що потрібно для довготривалого функціонування пароконвекційної печі – забезпечити її відповідними технічними умовами. Зокрема: можливістю під’єднання до електроенергії, вентиляційної системи й водовідведення. (Корисна порада: з метою пом’якшення води з водогону рекомендується заздалегідь укомплектувати подібне устаткування для їдалень й кафе очисними фільтрами).

Що стосується переваг пароконвекційних печей з технічної точки зори, то вони – беззаперечні. Ось їхній перелік:

 • енергоощадність. Річ у тім, що будь-яка модель пароконвектомата в процесі роботи витрачає на порядок менше електроенергії (десь на 60%), аніж звична кухонна плита;
 • багатофункціональність. По-перше, в подібному професійному обладнанні можна одночасно приготувати кілька страв. А, по-друге, робиться це в них швидше та якісніше. Досягається це завдяки присутності в агрегаті різних режимів приготування: на пару, пар + сухе смаження тощо;
 • оперативність. Пароконвектомату, щоб нагрітися до оптимальної робочої температури, знадобиться всього лише кілька хвилин, чого не скажеш про класичну електричну плиту;
 • автоматизованість. Такі технологічні процеси, як вироблення пари й регулювання вологості, в пароконвектоматі здійснюються в автоматичному режимі, на відміну від звичних електроплит, де все потрібно контролювати вручну;
 • компактність. Майже всі моделі пароконвекційних електричних плит можуть похизуватися невеликими габаритами. Завдяки цьому їх зручно використовувати навіть на професійних кухнях з невеликими площами. Так, наприклад, подібний прилад, розрахований на 10 гастроємностей займає всього лише 0,8 кв. м площі. Натомість, щоб розмістити класичну електричну плиту з аналогічними характеристиками продуктивності й потужності, вам знадобиться місця у два рази більше – 1,6 кв. м;
 • величезний асортимент. Завдяки широкому модельному ряду електричних пароконвектоматів (від простих механічних пристроїв до складних автоматизованих агрегатів з розширеним функціоналом) сьогодні у власників закладів громадського харчування є змога підібрати варіант, який максимально відповідає потребам виробництва;
 • економічність. Встановлення пароконвекційних печей в їдальнях та кафе значно скорочує експлуатаційні витрати їхніх власників;
 • універсальність. Пароконвекційна піч здатна замінити одразу кілька видів кухонного обладнання – духову шафу, газову плиту й електрофритюрницю. А все завдяки тому, що вона поєднує в собі функції пароварки й електричної печі.

Ще однією не менш суттєвою перевагою подібного професійного обладнання для їдалень є їхня стандартизація відповідно до розмірів гастроємностей – GN 1/1 (530х325 мм), GN 2/1 (265х325 мм) й 600х400 мм. Це дозволяє більш ефективно організовувати технологічні процеси на професійній кухні.


Пароконвектомати для їдальні: на яку кількість рівнів вони розраховані?

На сучасному ринку пароконвекційні електричні печі представлені безліччю модифікацій з різною кількістю рівнів приготування: від трьох-, чотирьох-, п’яти- й шестирівневих пристроїв до більш потужних агрегатів для їдалень з сенсорними екранами, розрахованих на 20 рівнів й оснащених програмами приготування більш, ніж 300 найменувань страв. Такі моделі мають додаткові можливості – технологію малювання процесу приготування, систему самоочищення й здатність автоматичного регулювання пароутворення. Вони можуть бути кількох типів:

 • інжекторними. Принцип роботи цих моделей електричних пароконвектоматів для їдальні полягає в наступному: через трубопровід на нагрівальний елемент робочої камери вприскується вода, при миттєвому випаровуванні якої утворюється пара, що рівномірно поширюється всередині. Однак не варто забувати про те, що при тривалому надходженні води до інжекторних пароконвекційних печей безпосередньо з водопроводу, на їхніх ТЕНах можливе утворення шару накипу, який може спровокувати передчасний вихід з ладу обладнання. Щоб цьому запобігти, доцільно завчасно подбати про встановлення фільтра для пом’якшення води. А ще: періодично видаляти накип;
 • бойлерними. Пароконвектомати для їдалень цього типу відрізняються тим, що в них парогенератор знаходиться безпосередньо в корпусі, де й підтримується оптимальна робоча температура, потрібна для утворення пару. З метою забезпечення безперебійного функціонування подібного обладнання його підключають до системи водопостачання. 

А який з них обрати для власного заклад громадського харчування, рішення за вами.


Пароконвекційні печі в DSTO: переваги співпраці

Вирішили купити електричний пароконвектомат для їдальні? Неодмінно завітайте в компанію DSTO. Подібне професійне обладнання у нас доступне у великому достатку. Є моделі різної продуктивності, розраховані на різноманітний функціонал, кількість програм, види страв та потужність. До того ж, крім величезного асортименту пароконвекційних печей, ми здатні вам запропонувати доступні ціни на них. Все ще залишились питання? Для наших клієнтів з Києва, Львова, Вінниці та інших міст України передбачена послуга «зворотний дзвінок». Залиште свій номер і ми обов’язково передзвонимо вам, щоб надати кваліфіковану допомогу.