+38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50    +38(096) 933 38 88    +38(050) 416 03 88  
Графік роботи
UA
Ваш кошик

Столи-тумби з нержавіючої сталі

Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Обладнання для шкільних їдалень
Акції та розпродаж
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Кількість полиць усередині
Матеріал робочої поверхні
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Професійний стіл-тумба з нержавіючої сталі – приваблива ціна, чудова якість

Сучасні ресторани зазвичай мають високотехнологічне кухонне обладнання, серед якого завжди можна знайти меблі з нержавіючої сталі. Одну з головних ролей в даному випадку відіграє виробничий стіл-тумба. Саме на його поверхні професійні кухарі дають життя неймовірним рецептами, об'єднують в одне ціле різні інгредієнти та створюють страви-шедеври. Однак для цього персоналу закладу необхідні меблі з нержавійки, здатні створити комфортні умови праці та забезпечити високу ефективність робочих процесів.

Для того щоб ваші співробітники могли повністю розкрити свої кулінарні таланти, потрібно обов'язково придбати на кухню професійний стіл-тумбу з нержавійки. Чому саме на цей матеріал падає вибір більшості власників закладів громадського харчування? Все дуже просто: меблі з нержавіючої сталі мають специфічні властивості, що дозволяють готувати їжу відповідно до екологічних норм, затверджених законодавством. Крім того, такий стіл-тумба здатен запропонувати чудову міцність та довговічність, що дає можливість використовувати меблі з нержавійки протягом тривалого терміну.

Стіл-тумба з нержавійки: основні переваги та особливості

Перед покупкою таких меблів з нержавіючої сталі, як професійний стіл-тумба для кухні, потрібно чітко зрозуміти, чому даний матеріал є кращим для закладів громадського харчування. Крім низької ціни, яка істотно впливає на популярність цих виробів, існує низка інших важливих характеристик, що забезпечують підвищений попит на меблі з нержавійки. Ми говоримо про наступні фактори:

 1. Стійкість до високих температур.
 2. Повна відсутність взаємодії з продуктами харчування.
 3. Висока міцність та неперевершена стійкість до різних пошкоджень.
 4. Здатність протистояти агресивному середовищу.

Це лише невелика частина важливих параметрів, що дозволяють зрозуміти, чому меблі з нержавіючої сталі у більшості випадків вважають оптимальним варіантом для кухні громадського харчування. У комбінації з невисокою вартістю, професійний стіл-тумба дозволить будь-якому кухареві втілити у життя найбільш сміливі та креативні ідеї. Досить запитати думку про таку продукцію, як меблі з нержавійки у професійного кулінара і ви зрозумієте, що купити її – завжди правильне рішення.

Варто також зазначити, що стіл-тумба з нержавіючої сталі для відповідних закладів громадського харчування має велику кількість полиць. Це дає можливість розмістити всередині посуд, продукти харчування або різний кухонний інвентар. Важливо, що технологічні особливості, якими володіють меблі з нержавійки, гарантують надійний захист від вологи, пару, сторонніх запахів й інших небажаних факторів.

Купити стіл-тумбу з нержавіючої сталі в Харкові

Якщо ви плануєте відкрити ресторан, кафе або їдальню, та активно шукаєте спеціалізовані меблі з нержавійки, то вам обов'язково варто звернути увагу на продукцію компанії DSTO. Цей виробник є одним з найбільших постачальників вищезгаданого обладнання на ринок України. Тисячі закладів придбали в інтернет-магазині DSTO меблі з нержавійки, включаючи професійний стіл-тумбу.

Власники бізнесу в Харкові можуть замовити такі варіанти цього обладнання:

 1. Стіл-тумба з нержавіючої сталі з розсувними дверцятами. Дана продукція особливо популярна серед закладів громадського харчування у місті Харків.
 2. Стіл-тумба з висувними ящиками.
 3. Стіл-тумба з нержавійки зі спеціальними місткими поличками.

Продукція зроблена зі спеціальної нержавіючої сталі, яку прийнято називати «харчовою». Вона являється запорукою безпечного використання цього обладнання на кухні. Купити меблі з нержавійки можна як в місті Харків, так і в будь-якому іншому населеному пункті нашої держави. Достатньо заглянути на сайт інтернет-магазину DSTO та замовити професійний стіл-тумбу за доступною ціною.

Стіл тумба з нержавійки: основні параметри та характеристики

Щоб ви могли чітко уявити, як виглядає сучасний стіл-тумба з нержавійки, необхідно знати основні параметри цього обладнання. Така інформація є фундаментом ефективного застосування даної продукції, а також її правильного розміщення на кухні вашого закладу. Як і будь-які інші меблі з нержавіючої сталі, згаданий стіл-тумба має кілька основних параметрів.

Стандартна продукція для кухонь загального харчування, що належить до цієї категорії, володіє такими технічними характеристиками як:

 • Водонепроникна верхня стільниця, що гарантує багаторічний термін служби та захист внутрішнього простору від попадання вологи.
 • Полиці, що легко знімаються.
 • Регульовані ніжки стіл-тумби (до 15 мм).
 • Зручні вертикальні ручки.
 • Міцна зварена конструкція, що є запорукою високої надійності та стійкості до механічних пошкоджень.
 • Абсолютно гладка поверхня, яка ідеально підходить для роботи на кухні й легко чиститься.

Як ми бачимо, професійний стіл-тумба може запропонувати власнику бізнесу, пов'язаного зі сферою громадського харчування, масу незаперечних переваг. Недарма він вважається центральним елементом кухонного комплекту в ресторанах, барах та кафе.

Компанія DSTO пропонує своїм клієнтам широкий вибір такої продукції, як меблі з нержавіючої сталі. Серед асортименту товарів ви знайдете також стіл-тумбу для професійної кухні, який здивує вас високою якістю матеріалів, надійністю конструкції та доступною ціною. Якщо ви шукаєте меблі з нержавійки, здатні підвищити ефективність роботи вашого закладу, то саме час звернути увагу на пропозиції від компанії DSTO. Недарма в Харкові власники подібних закладів надають перевагу саме меблям з нержавіючої сталі від цього виробника.

Усі права захищені dsto.com.ua 2013-2020.

Створення інтернет магазину - Kebeta.Agency