Столи-тумби з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Кількість полиць усередині
Матеріал робочої поверхні
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.

Професійний стіл-тумба з нержавіючої сталі – приваблива ціна, чудова якість

Сучасні ресторани зазвичай мають високотехнологічне кухонне обладнання, серед якого завжди можна знайти меблі з нержавіючої сталі. Одну з головних ролей в даному випадку відіграє виробничий стіл-тумба. Саме на його поверхні професійні кухарі дають життя неймовірним рецептами, об'єднують в одне ціле різні інгредієнти та створюють страви-шедеври. Однак для цього персоналу закладу необхідні меблі з нержавійки, здатні створити комфортні умови праці та забезпечити високу ефективність робочих процесів.

Для того щоб ваші співробітники могли повністю розкрити свої кулінарні таланти, потрібно обов'язково придбати на кухню професійний стіл-тумбу з нержавійки. Чому саме на цей матеріал падає вибір більшості власників закладів громадського харчування? Все дуже просто: меблі з нержавіючої сталі мають специфічні властивості, що дозволяють готувати їжу відповідно до екологічних норм, затверджених законодавством. Крім того, такий стіл-тумба здатен запропонувати чудову міцність та довговічність, що дає можливість використовувати меблі з нержавійки протягом тривалого терміну.

Стіл-тумба з нержавійки: основні переваги та особливості

Перед покупкою таких меблів з нержавіючої сталі, як професійний стіл-тумба для кухні, потрібно чітко зрозуміти, чому даний матеріал є кращим для закладів громадського харчування. Крім низької ціни, яка істотно впливає на популярність цих виробів, існує низка інших важливих характеристик, що забезпечують підвищений попит на меблі з нержавійки. Ми говоримо про наступні фактори:

 1. Стійкість до високих температур.
 2. Повна відсутність взаємодії з продуктами харчування.
 3. Висока міцність та неперевершена стійкість до різних пошкоджень.
 4. Здатність протистояти агресивному середовищу.

Це лише невелика частина важливих параметрів, що дозволяють зрозуміти, чому меблі з нержавіючої сталі у більшості випадків вважають оптимальним варіантом для кухні громадського харчування. У комбінації з невисокою вартістю, професійний стіл-тумба дозволить будь-якому кухареві втілити у життя найбільш сміливі та креативні ідеї. Досить запитати думку про таку продукцію, як меблі з нержавійки у професійного кулінара і ви зрозумієте, що купити її – завжди правильне рішення.

Варто також зазначити, що стіл-тумба з нержавіючої сталі для відповідних закладів громадського харчування має велику кількість полиць. Це дає можливість розмістити всередині посуд, продукти харчування або різний кухонний інвентар. Важливо, що технологічні особливості, якими володіють меблі з нержавійки, гарантують надійний захист від вологи, пару, сторонніх запахів й інших небажаних факторів.

Купити стіл-тумбу з нержавіючої сталі в Харкові

Якщо ви плануєте відкрити ресторан, кафе або їдальню, та активно шукаєте спеціалізовані меблі з нержавійки, то вам обов'язково варто звернути увагу на продукцію компанії DSTO. Цей виробник є одним з найбільших постачальників вищезгаданого обладнання на ринок України. Тисячі закладів придбали в інтернет-магазині DSTO меблі з нержавійки, включаючи професійний стіл-тумбу.

Власники бізнесу в Харкові можуть замовити такі варіанти цього обладнання:

 1. Стіл-тумба з нержавіючої сталі з розсувними дверцятами. Дана продукція особливо популярна серед закладів громадського харчування у місті Харків.
 2. Стіл-тумба з висувними ящиками.
 3. Стіл-тумба з нержавійки зі спеціальними місткими поличками.

Продукція зроблена зі спеціальної нержавіючої сталі, яку прийнято називати «харчовою». Вона являється запорукою безпечного використання цього обладнання на кухні. Купити меблі з нержавійки можна як в місті Харків, так і в будь-якому іншому населеному пункті нашої держави. Достатньо заглянути на сайт інтернет-магазину DSTO та замовити професійний стіл-тумбу за доступною ціною.

Стіл тумба з нержавійки: основні параметри та характеристики

Щоб ви могли чітко уявити, як виглядає сучасний стіл-тумба з нержавійки, необхідно знати основні параметри цього обладнання. Така інформація є фундаментом ефективного застосування даної продукції, а також її правильного розміщення на кухні вашого закладу. Як і будь-які інші меблі з нержавіючої сталі, згаданий стіл-тумба має кілька основних параметрів.

Стандартна продукція для кухонь загального харчування, що належить до цієї категорії, володіє такими технічними характеристиками як:

 • Водонепроникна верхня стільниця, що гарантує багаторічний термін служби та захист внутрішнього простору від попадання вологи.
 • Полиці, що легко знімаються.
 • Регульовані ніжки стіл-тумби (до 15 мм).
 • Зручні вертикальні ручки.
 • Міцна зварена конструкція, що є запорукою високої надійності та стійкості до механічних пошкоджень.
 • Абсолютно гладка поверхня, яка ідеально підходить для роботи на кухні й легко чиститься.

Як ми бачимо, професійний стіл-тумба може запропонувати власнику бізнесу, пов'язаного зі сферою громадського харчування, масу незаперечних переваг. Недарма він вважається центральним елементом кухонного комплекту в ресторанах, барах та кафе.

Компанія DSTO пропонує своїм клієнтам широкий вибір такої продукції, як меблі з нержавіючої сталі. Серед асортименту товарів ви знайдете також стіл-тумбу для професійної кухні, який здивує вас високою якістю матеріалів, надійністю конструкції та доступною ціною. Якщо ви шукаєте меблі з нержавійки, здатні підвищити ефективність роботи вашого закладу, то саме час звернути увагу на пропозиції від компанії DSTO. Недарма в Харкові власники подібних закладів надають перевагу саме меблям з нержавіючої сталі від цього виробника.