Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Кухні для дому з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь


Кухня з нержавійки: побутове і комерційне призначення

Використання металевих меблів - це завжди про максимальну надійність. Ми як продавці цього сегменту вже кілька років помічаємо тенденцію до дедалі більшої популяризації нашої продукції серед не тільки професійного використання, де про доцільність застосування таких меблів вже суперечки не йдуть, а й у користувачів, які хочуть бачити у своїх будинках і на своїх кухнях нержавіючу сталь у якость матеріалу меблів. Адже антивандальні характеристики цих виробів дозволяють надовго забути про реставрацію, фарбування, відновлення, заміни. Елемент, виготовлений з металу, може витримати значно більші навантаження, ніж подібні моделі корпусних меблів. Цілісногнуті ящики, двері з листового металу, практичні металеві стільниці, полиці з нержавіючої сталі - все це запорука довговічності. Також, спираючись на нормативи та стандарти європейських країн, можна зрозуміти, що меблі з металу в Європі та інших країнах використовують дуже давно і досить успішно.
Опрацювання таких проектів починається з дзвінка клієнта, коли він вже принципово вирішив, що його кухня повинна бути з нержавіючої сталі, але він ще не розуміє, чи це можливо, наскільки такий незвичайний матеріал обмежує його фантазії за формою і наповненням, яку можна застосувати фурнітуру, ну і власне наскільки це дорожче, ніж стандартні матеріали для кухонь. І далі починається консультація, в якій ми відповідаємо на всі питання, що цікавлять, професійно і чесно.
Основне, з чого потрібно почати, - так це з того, що кухня з нержавіючої сталі не дорожча, ніж багато існуючих на ринку меблів матеріалів. Принаймні, ціна співрозмірна з потенційним безпроблемним використанням такої кухні. Друге - робити таку кухню потрібно, що називається дійсно для себе. Якщо іноді для підприємств харчування допустима економія на матеріалах або на варіанті виконання (марка сталі, товщина металу), то для домашньої кухні потрібно спочатку визначити філософськи, що ваш будинок, квартира заслуговує гідного наповнення (не означає невиправдано дорогого, а значить з розумінням справи підійти до стартового вибору матеріалів та прислухатися до рекомендацій продавця). Кухні побутові повинні виготовлятися з марки сталі AISI304 товщиною не менше 1.2 мм на стільниці, щоб зайвий раз не думати про акуратність експлуатації. І вже наступним предметним етапом йде власне обговорення наповнення. Кожен із наших клієнтів по кухнях вражав нас своїми ідеями. Наскільки вони були оригінальні, наскільки пропущені через індивідуальні потреби свого побуту. На кожному проекті ми навчалися та впізнавали нові грані предмета; що кухня- це необов'язково квадратно-гніздовий принцип мислення, а це і специфічні зони, і оригінальні поєднання дизайну та декору; що і 2 мм різниці у навішуванні шафи для когось граю важливу роль в ергономіці. Якщо кілька років тому ми збирали кухні на стандартній фурнітурі, що застосовується для ресторанної лінійки меблів, то в останніх проектах ми повністю використовували фурнітуру Blum, причому мова не тільки про петлі або газ-ліфти, а й про такі складні меблеві механізми, як тандем-бокси. Для ідеальної підгонки така фурнітура вимагала виготовлення шаблонів, за якими технолог перевіряв конструктивні нюанси. Іноді ми стикаємося з вимогами, які неможливо виконати, наприклад, коли потрібен ухил на стільниці, причому мінімальний ухил. Але в рамках виробництва це неможливо. Ми прямо повідомляємо про такі випадки клієнтам, і вже їм вирішувати, допустимо той чи інший компроміс. Мабуть, найспецифічнішим моментом в експлуатації меблів є власне шум від експлуатації (при відкриванні дверей або висуванні ящиків). Але це фізика процесу. Незважаючи на використання в деяких випадках шумоізоляції або демпферної стрічки, шумові характеристики у металевих меблів залишаться вищими, ніж у неметалевих. І так, стільниці з нержавіючої сталі дряпаються. Але це знов-таки до питання компромісів. Для наочного узгодження конструкцій ми, як і для всіх нестандартних виробів, готуємо креслення. Вони можуть бути збірні, можуть бути попозиційні. Приклади креслярської документації:


Якщо це дозволяє територіальне розташування, ми виїжджаємо на попередні виміри, а потім на контрольні виміри, якщо у клієнта проводилися будівельні доопрацювання з моменту надходження замовлення. Маючи величезний досвід в оснащенні промислових кухонь і будучи людьми, які є в матеріалі, ми завжди з максимальною віддачею працюємо над кожним проектом, в змозі дати слушні поради та побачити речі, які іноді не доступні людям, які займаються питанням поверхово.
У нашому порфтоліо представлені успішно реалізовані проекти домашніх кухонь (проект 1, проект 2, проект 3, проект 4).
Щоб замовити прорахунок кухні або поспілкуватися з цього питання, телефонуйте нашим менеджерам або залишайте заявку через будь-яку зручну форму зв'язку.

Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 27.04.2022
Кухня з нержавійки: що входить до професійного набору?
Успішний ресторан, кафе та інший заклад громадського харчування, незалежно від свого розміру та специфіки, вражає не тільки смачними стравами, але й бездоганним обслуговуванням.
clock_dsto.png 04.06.2014
Ергономіка у виробничому цеху
Початківці ресторатори часто губляться, коли мова заходить про те, щоб купити обладнання для ресторану. Вибір обладнання сьогодні дуже широкий і охоплює все необхідне для організації роботи на кухні.
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.