Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

2022 р. Домашня кухня, Харків

Як відомо по попередніх роботах, окрім постачання промислових меблів для громадського харчування у DSTO є досвід виготовлення кухонь з нержавіючої сталі для домашнього використання. Але в даному випадку наші меблі лише доповнюють прекрасну ідею і реалізацію авторської задумки Клієнта. Оригінальне рішення інтер'єру привело в захват усю нашу команду, задіяну в цьому проекті. У дизайні простежуються відсилання до стимпанку і готики. Нержавіюча сталь як матеріал меблів гармонійно вписалася в цей стиль. Декоровані накладки фасадів надали виробам благородство, змістивши акцент з тривіального сприйняття їх як частини або суто промислової, або ультрасучасної кухні. Кухня зібрана на фурнітурі австрійської фірми Blum. Замість стандартних висувних ящиків з нержавіючої сталі встановлені тандембокси. У фасадах верхніх навісних шаф на відкривання працюють газліфти. За рахунок використання товщини нержавіючої сталі 1,.2 мм уменшились шумові показники при експлуатації.
У діалозі Клієнта і виробника дуже важливою є взаємна довіра. Вона створює сприятливий фон, коли сторони мають один вектор, одну спільну мету. Так було в цій роботі: всі рекомендації по необхідній товщині та маркам сталі клієнтом були почуті і прийняті, і якісний результат ним оцінений. Ми ж зі свого боку намагалися виправдати довіру, прислухалися і виправляли всі зауваження.
Спасибі Клієнтові за новий досвід. Бажаємо спокою і затишку у будинку.
Товари, які були використані:
2022 р. Домашня кухня, Харків
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.