Плити електричні з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Плита 4-х конфорочна з духовкою ПЭ700 - 4- Ш
80002
960 мм
700 мм
850 мм
21900 грн.
Плита 6-ти конфорочна з духовкою ПЭ700- 6- Ш
80003
1380 мм
700 мм
850 мм
28900 грн.
Плита на 2 конфорки настольна ПЕ-2Н
80004
760 мм
600 мм
330 мм
0 грн.
Плита на 2 конфорки на підставці ПЕ-2
81122
760 мм
600 мм
850 мм
14092 грн.
Плита на 4 конфорки настольна ПЕ-4Н
80005
1000 мм
750 мм
330 мм
17212 грн.
Плита на 3 конфорки настольна ПЕ-3Н
80005_0
1055 мм
600 мм
330 мм
17212 грн.
статті
clock_dsto.png 17.03.2021
Що таке розстійна шафа та чим керуватися при його виборі
Розстійна шафа для тіста – це обов'язкове обладнання, без якого неможливо випікти смачний якісний хліб, булочки, пиріжки.
clock_dsto.png 19.05.2021
Котли для їдальні - конструкція, класифікація, призначення
Для оснащення гарячого цеху на великому підприємстві громадського харчування котли для стануть оптимальним варіантом теплового обладнення
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Плита 4-х конфорочна з духовкою ПЭ700 - 4- Ш
80002
960 мм
700 мм
850 мм
21900 грн.
Плита 6-ти конфорочна з духовкою ПЭ700- 6- Ш
80003
1380 мм
700 мм
850 мм
28900 грн.
Плита на 4 конфорки на підставці ПЕ-4
84121_0
1000 мм
750 мм
850 мм
22152 грн.

Промислові електричні плити — незамінний елемент на професійній кухні

Останнім часом великою популярністю почали користуватися саме електричні плити промислового типу. Вони обійшли аналоги, які працюють на газу. Причина в економічності, простоті експлуатації і відсутності виділення шкідливих речовин у повітря. Електричні плити дуже просто монтуються, випалюють значно меншу кількість кисню й суттєво спрощують умови праці кухарям.

Суттєві переваги використання промислових електричних плит

На сьогодні немає нічого простішого і вигіднішого для громадського харчування, ніж придбання електричної плити. Вона встановлюється в найрізноманітніших приміщеннях, не вимагає відповідних дозволів, а її монтаж коштує в рази дешевше, ніж для газових плит промислового типу.

Компанія DSTO протягом багатьох років продовжує лідирувати серед виробників техніки для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Ціни на весь асортимент товару є цілком лояльними й доступними. Вагомими перевагами співпраці з DSTO є:

 • купівля товару безпосередньо від виробника;
 • широкий асортимент лінії товарів, економічність продукції;
 • тривалий гарантійний термін експлуатації навіть на найвищих потужностях;
 • контроль якості виготовлення, застосування інноваційних технологій;
 • відповідність найвищим стандартам.

Завдяки розвиненій системі логістики та наявності власного сайту, компанія DSTO доставляє всі замовлення з максимальною оперативністю. Ми індивідуально підбираємо оптимальну вартість доставки безпосередньо для вашого регіону й населеного пункту.

Правила вибору якісної й надійної промислової електричної плити

Кожна страва, яку створює кухар, — це маленький витвір мистецтва. Його якість і смакова гармонія залежить не тільки від кулінарного майстра, але і від устаткування, яке використовують у процесі його приготування. Багато кухарів уже зазначили, що використання електричних плит значно полегшило їхню роботу й допомогло сконцентруватися безпосередньо на страві, а не на процесі її приготування.

Електричні плити дозволяють із легкістю приготувати найрізноманітніші продукти, створивши з них найкращі страви. З їхньою допомогою можна приготувати й обробити:

 • напівфабрикати;
 • десерти;
 • випічку;
 • м’ясо;
 • рибу;
 • овочі;
 • креми.

Промислові плити електричного типу істотно відрізняються від аналогів, які використовують у побутовій сфері сучасні господині. Щоби плита для ресторану вас тішила, полегшувала життя кухарям, а це сприятливо відображалося на ваших прибутках, варто звернути увагу на такі нюанси:

 • потужність і розміри (чим більшою є кількість відвідувачів у ресторані, тим більше їжі повинна виробляти плита щодня);
 • духова шафа (якщо вона є в наявності — то ціна такої електричної плити значно вища. Вам необхідно визначитися, чи варто купувати агрегат, оснащений духовою шафою, або досить лише робочої поверхні);
 • тип робочої поверхні (існує два види промислових плит: конфорочні й суцільні із єдиною поверхнею. У першому випадку можна задіяти тільки певну кількість конфорок. У другому — легко готувати кілька страв одночасно, розміщуючи їх на плиті найзручнішим способом);
 • додатковий функціонал (наприклад, контролювання температурного нагріву, яке спрощує сам процес приготування, водночас запобігаючи псуванню продукції).

До вибору електричної плити варто підійти з усією серйозністю і продуманістю. Завдяки даному кухонному агрегату можна значно спростити процес приготування, заощадити витрати на обслуговування ресторану й підвищити якість готових страв.

Ціна електричних плит промислового використання

Плити для промислового використання повинні бути зносостійкими, продуктивними, безпечними й надійними. Дані показники впливають на їхню вартість.

Щоби вибрати кращу електричну плиту і зробити максимально вдалу покупку, варто звернути увагу на такі чинники:

 • якість збірки, надійність усіх елементів;
 • товщина металу корпусу;
 • імідж бренду;
 • додаткові можливості;
 • надійність ізоляції проводів;
 • наявність духовки.

У нас ви зможете вибрати кращий варіант промислової електричної плити для свого закладу за найдоступнішими цінами. Серед усього асортименту товару, представленого на нашій віртуальній торговій платформі, є недорогі варіанти невеликого обсягу. Вони займають мінімум місця й не мають духовки. Також представлені більш дорогі електричні промислові плити, оснащені додатковими опціями. Доставка замовлень відбувається популярними транспортними компаніями в будь-яку точку України.