Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Плити електричні з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Плита на 2 конфорки настільна ПЕ-2Н
Артикул: 80004
Довжина:
760 мм
Ширина:
600 мм
Висота:
330 мм
Під замовлення
3 тижні
уточнюйте
Плита на 6 конфорок на підставці ПЕ-6
Артикул: 81123
Довжина:
1420 мм
Ширина:
750 мм
Висота:
850 мм
Під замовлення
3 тижні
уточнюйте
Плита на 2 конфорки з духовкою ПЕ-2Д
Артикул: 80040
Довжина:
760 мм
Ширина:
600 мм
Висота:
850 мм
Під замовлення
3 тижні
уточнюйте
Плита 4-х конфорочная на подставке ПЭ700 - 4- П
Артикул: 84121_0
Довжина:
960 мм
Ширина:
700 мм
Висота:
850 мм
Під замовлення
3 тижні
0 грн.
Плита на 2 конфорки на підставці ПЕ-2
Артикул: 81122
Довжина:
760 мм
Ширина:
600 мм
Висота:
850 мм
Під замовлення
3 тижні
уточнюйте
Плита на 4 конфорки настільна ПЕ-4Н
Артикул: 80005
Довжина:
1000 мм
Ширина:
750 мм
Висота:
330 мм
Під замовлення
3 тижні
уточнюйте
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Плита 4-х конфорочна з духовкою ПЭ700 - 4- Ш
Артикул: 80002_5
Довжина:
960 мм
Ширина:
700 мм
Висота:
850 мм
Під замовлення
3 тижні
31000 грн.
Плита 6-ти конфорочна з духовкою ПЭ700- 6- Ш
Артикул: 80003_0
Довжина:
1380 мм
Ширина:
700 мм
Висота:
850 мм
Під замовлення
3 тижні
41000 грн.
Плита 4-х конфорочная на подставке ПЭ700 - 4- П
Артикул: 84121_0
Довжина:
960 мм
Ширина:
700 мм
Висота:
850 мм
Під замовлення
3 тижні
0 грн.
статті
clock_dsto.png 30.06.2023
Промислові плити електричні. Історія актуалізації
Незважаючи на масовий перехід на індукційний принцип нагрівання, ми продовжуємо підтримувати складську програму електричних плит зі сталевими конфорками. І на те є свої причини, про які розповімо у цій статті.
clock_dsto.png 17.03.2021
Що таке розстійна шафа та чим керуватися при його виборі
Розстійна шафа для тіста – це обов'язкове обладнання, без якого неможливо випікти смачний якісний хліб, булочки, пиріжки.

Промислові електричні плити — незамінний елемент на професійній кухні

Останнім часом великою популярністю почали користуватися саме електричні плити промислового типу. Вони обійшли аналоги, які працюють на газу. Причина в економічності, простоті експлуатації і відсутності виділення шкідливих речовин у повітря. Електричні плити дуже просто монтуються, випалюють значно меншу кількість кисню й суттєво спрощують умови праці кухарям.

Суттєві переваги використання промислових електричних плит

На сьогодні немає нічого простішого і вигіднішого для громадського харчування, ніж придбання електричної плити. Вона встановлюється в найрізноманітніших приміщеннях, не вимагає відповідних дозволів, а її монтаж коштує в рази дешевше, ніж для газових плит промислового типу.

Компанія DSTO протягом багатьох років продовжує лідирувати серед виробників техніки для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Ціни на весь асортимент товару є цілком лояльними й доступними. Вагомими перевагами співпраці з DSTO є:

 • купівля товару безпосередньо від виробника;
 • широкий асортимент лінії товарів, економічність продукції;
 • тривалий гарантійний термін експлуатації навіть на найвищих потужностях;
 • контроль якості виготовлення, застосування інноваційних технологій;
 • відповідність найвищим стандартам.

Завдяки розвиненій системі логістики та наявності власного сайту, компанія DSTO доставляє всі замовлення з максимальною оперативністю. Ми індивідуально підбираємо оптимальну вартість доставки безпосередньо для вашого регіону й населеного пункту.

Купити промислову електроплиту: якого типу агрегат обрати?

Сучасний ринок професійного кухонного обладнання, компанія DSTO – не виключення, пропонує споживачам величезний асортимент промислових електроплит. Аби вибрати й купити оптимальний варіант теплового обладнання, варто розібратися в особливостях його класифікації. Так, залежно від нагрівального елементу електричні плити промислового призначення диференціюються на:

 • ТЕНові. Електронагрівальним пристроєним в подібних моделях є ТЕНи. В промислових електроплитах вони розміщуються таким чином, щоб температура рівномірно розподілялася по всій площі конфорок. Вони функціонують за таким принципом: струм, проходячи через ці елементи, нагріває їх. А вони своєю чергою передають тепло на конфорки. Так і відбувається процес приготування страв;
 • склокерамічні. У промислових електроплитах цієї модифікації можуть застосовуватися спіральні, стрічкові або галогенні нагрівальні елементи. Кожний з них має свої переваги, проте найбільш економічний – останній варіант (нагрівається швидше за інші). Крім того, склокерамічні електричні плити промислового призначення все частіше прагнуть купити власники закладів громадського харчування через простоту догляду (протер ганчіркою – і все);
 • індукційні. За цими моделями, які функціонують коштом електромагнітного випромінювання, майбутнє. Адже у них найвища швидкість взаємодії при вмиканні або вимиканні. Проте, маючи намір купити індукційну промислову електроплиту, потурбуйтеся про наявність посуду (каструль, сотейників та пателень) з дном, що здатне намагнічуватися.

З огляду на тип облаштування варильних поверхонь, електричні плити промислового призначення поділяються на:

 • агрегати з суцільною робочою зоною. Розраховані на приготування великих об’ємів їжі;
 • теплове обладнання з периферійними нагрівальними елементами – конфорками, які можуть бути круглими, квадратними або прямокутними. Ці промислові електроплити дозволяють одночасно готувати різні види страв.

Черговий класифікатор електричних плит промислового призначення – спосіб їх установки. Виходячи з цього критерію, розрізнять:

 • настільні моделі. Вони вирізняються невеликими розмірами й можуть встановлюватися як на стільницях, так і на спеціальних підставках. Купити промислову електроплиту настільного типу доцільно, якщо ваш заклад громадського харчування має обмежену площу кухні. Крім того, подібна модель якнайкраще підійде для організації точки реалізації «вуличної» їжі або фудкорту;
 • підлогове теплове обладнання. Подібні агрегати розраховані на самостійний монтаж без додаткових опорних платформ. Своєю чергою підлогові електричні плити промислового призначення можуть бути двох типів. Перші – це варильні поверхні, оснащені регульованими ніжками, другі – електроплити з духовками. Без подібних агрегатів не обійтися на великих професійних кухнях. Адже вони дозволяють водночас піддавати страви різним видам термічної обробки.

Ще одна категорія, за якою підрозділяються промислові електроплити, – здатність їх переміщення. Так, сьогодні можна купити:

 • стаціонарні агрегати. Ці електричні плити промислового призначення не передбачають переміщення й розраховані на постійну експлуатацію в конкретній позиції. Як правило, ними обладнуються великі заклади громадського харчування – кафе та ресторани;
 • пересувні моделі. Промислові електроплити даної модифікації оснащуються коліщатами, що забезпечує їм мобільність. Пересувні версії теплового обладнання – чудове рішення для бістро та перекусних.

За типом монтажу електричні плити промислового призначення бувають:

 • пристінні;
 • окремо стоячі;
 • модульні – мають можливість інтеграції у виробничу лінію.

Яку з цих версій промислових електроплит купити для власного підприємства громадського харчування, залежить не лише від особливостей організації робочого простору на професійній кухні, але й від системи вентиляції, зокрема від місця розміщення витяжних парасолів.

Правила вибору якісної й надійної промислової електричної плити

Кожна страва, яку створює кухар, — це маленький витвір мистецтва. Його якість і смакова гармонія залежить не тільки від кулінарного майстра, але і від устаткування, яке використовують у процесі його приготування. Багато кухарів уже зазначили, що використання електричних плит значно полегшило їхню роботу й допомогло сконцентруватися безпосередньо на страві, а не на процесі її приготування.

Електричні плити дозволяють із легкістю приготувати найрізноманітніші продукти, створивши з них найкращі страви. З їхньою допомогою можна приготувати й обробити:

 • напівфабрикати;
 • десерти;
 • випічку;
 • м’ясо;
 • рибу;
 • овочі;
 • креми.

Промислові плити електричного типу істотно відрізняються від аналогів, які використовують у побутовій сфері сучасні господині. Щоби плита для ресторану вас тішила, полегшувала життя кухарям, а це сприятливо відображалося на ваших прибутках, варто звернути увагу на такі нюанси:

 • потужність і розміри (чим більшою є кількість відвідувачів у ресторані, тим більше їжі повинна виробляти плита щодня);
 • духова шафа (якщо вона є в наявності — то ціна такої електричної плити значно вища. Вам необхідно визначитися, чи варто купувати агрегат, оснащений духовою шафою, або досить лише робочої поверхні);
 • тип робочої поверхні (існує два види промислових плит: конфорочні й суцільні із єдиною поверхнею. У першому випадку можна задіяти тільки певну кількість конфорок. У другому — легко готувати кілька страв одночасно, розміщуючи їх на плиті найзручнішим способом);
 • додатковий функціонал (наприклад, контролювання температурного нагріву, яке спрощує сам процес приготування, водночас запобігаючи псуванню продукції).

До вибору електричної плити варто підійти з усією серйозністю і продуманістю. Завдяки даному кухонному агрегату можна значно спростити процес приготування, заощадити витрати на обслуговування ресторану й підвищити якість готових страв.

Ціна електричних плит промислового використання

Плити для промислового використання повинні бути зносостійкими, продуктивними, безпечними й надійними. Дані показники впливають на їхню вартість.

Щоби вибрати кращу електричну плиту і зробити максимально вдалу покупку, варто звернути увагу на такі чинники:

 • якість збірки, надійність усіх елементів;
 • товщина металу корпусу;
 • імідж бренду;
 • додаткові можливості;
 • надійність ізоляції проводів;
 • наявність духовки.

У нас ви зможете вибрати кращий варіант промислової електричної плити для свого закладу за найдоступнішими цінами. Серед усього асортименту товару, представленого на нашій віртуальній торговій платформі, є недорогі варіанти невеликого обсягу. Вони займають мінімум місця й не мають духовки. Також представлені більш дорогі електричні промислові плити, оснащені додатковими опціями. Доставка замовлень відбувається популярними транспортними компаніями в будь-яку точку України.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.