Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Промислові плити електричні. Історія актуалізації

Незважаючи на масовий перехід на індукційний принцип нагрівання, ми продовжуємо підтримувати складську програму електричних плит зі сталевими конфорками. І на те є свої причини, про які розповімо у цій статті.
Індукційні промислові плити ґрунтовно закріпилися у лінійці сучасного теплового обладнання. Індукційний принцип нагріву вже характерний не тільки для плит та гарячих поверхонь, а й для фритюрниць. Безперечно, ця технологія свого часу стала проривом, зрушила всі процеси якісно на інший рівень. Для європейського ринку обладнання це далеко не новинка, а ось у нас доступним масово це стало лише із завезенням на український ринок індукційних вбудованих конфорок китайського виробництва, де кожна конфорка – це окремий елемент зі своїм склінням, і з таких окремих конфорок збирається робоча поверхня з необхідним кількістю зон. Італійські ж аналоги промислових плит із цільною склокерамічною поверхнею та зонами нагріву у вигляді магнітних котушок, а не окремих корпусних елементів, як і раніше, не підйоми за ціною навіть для прибуткових ресторанів, не кажучи вже про заклади розряду невеликого кафе чи шкільної їдальні.Відчувши ненаповнену нішу, багато виробників, у тому числі й ми, активно стали розробляти та впроваджувати індукційні плити з різною кількістю конфорок, з різною потужністю. Ми навіть розробили плити з духовкою, що було, м'яко кажучи, експериментом (рис. 1). Але святе місце не буває порожнім, і згодом на ринок великим потоком хлинули дешевші серії конфорок. Якість експлуатації стала відчутно шкутильгати, невдоволення клієнтів, тих, хто погнався за дешевизною і начебто як повинен був розуміти очевидні ризики з цим пов'язані, все одно зростало. І згодом сформувався якийсь стереотип, що індукційні плити – це ненадійно та лотерейно: на кого з постачальників потрапиш. Згодом відсіялися відверто неякісні виробники, пропрацювали конструктивні помилки ті, чия продукція мала незначні дефекти. І зараз є кілька основних постачальників конфорок та виробників плит на цих конфорках. Ми ж цю лінійку, як складку, закрили, зосередившись знову на електричних плитах. І для цього були свої міркування, про які є нижче.Дивно було б заперечувати переваги індукційних плит. Так, це швидкість нагрівання, мінімальна тепловіддача, зручне очищення поверхні. Але:
1. Ціна питання.
Якщо говорити про спеціалізацію, то таки левова частка наших продажів теплового обладнання припадає на столові, шкільні чи громадського користування. І проектуючи гарячий цех або просто в режимі консультації, розмірковуючи з клієнтом про вибір плит, неминуче спливає питання бюджету. Електричні плити значно дешевші за індукційні. І коли йдеться про купівлю на підприємство бюджетного рівня, ця різниця відчутна та суттєва. Розрахунки енергоефективності у разі відходять другого план. На першому ж – економія тут і зараз.
2. Другим, може навіть більш вагомим аргументом на користь плит зі сталевими конфорками, є можливість їх експлуатації без додаткових вимог до акуратності, навантаження, виду посуду, розміру наплитних ємностей.
2.1. Розмір робочої поверхні
Сталева конфорка має розмір 415х293 мм.
Після виходу на робочий режим температура розподіляється практично рівномірно по всьому розміру конфорки: в центрі основний рівень потужності, ближче до країв все ж таки тепло незначно розсіюється. Конфорки в плитах не завальцовуються, розташовуються врівень зі стільницею по висоті, вкладаються в корпус плити з мінімальними зазорами між собою, утворюючи майже суцільну поверхню. Таким чином маємо повноцінну зону нагріву розміром 830х590 мм для 4-х конфорочних плит та 1240х590 мм для 6-ти конфорочних з можливістю використовувати периферійні зони з невеликим розжаренням та центральні – з основним. За рахунок цього продуктивність збільшується: одночасно з об'ємними баками можна поставити сотейник, невелику каструльку, сковороду для гасіння - цілісна площа нагріву це дозволяє.
2. 2. Акуратність експлуатації.
Як би не намагався, не стежив за процесом, ополоник, що впав, поставлений на край посуд, переповнений, некоректно знятий з плити бак може стати причиною тріщини або сколу скла конфорки індукційної плити. Це вкрай неприємний момент у їхній експлуатації. Неприємний, частий та витратний (ціна скла із заміною коштує 3800 грн). Після заміни 3-4 години плитою не можна скористатися, щоб висох герметик. 1. Додатковий функціонал.
  Індукційних плит із духовими шафами зараз немає в жодній виробничій лінійці. Ця ідея не виправдала себе, оскільки конфорка вкрай чутлива до підвищення температури навколишнього середовища. Вентилятор обдування конфорки просто не справляється, тому не розрахований на таку продуктивність, конфорка перегрівається і виходить з ладу. Ось і виходить тепловий вузол, який треба дорощувати. При цьому втрачається модульність одиниці, адже для обладнання, що виконує функцію духовки, будь то конвекційна піч, печільна або пекарська шафа, потрібне додаткове місце. У випадку з електричною плитою це питання вирішується просто: ви просто купуєте плиту з духовкою.
  Перерахували основні свої міркування на користь електричних плит зі сталевими конфорками. Тепер питання відмінності цього виду плит різних виробників. В основному своєму вузлі плити різних виробників однакові: використовуються конфорки КЕ-0,12 львівського виробника Електрон-Т. Тому за якість основного навантажувального елементу можете не переживати – він на гідному рівні. Конфорки надійні, але, як і будь-які інші конфорки, які використовуються без термостата, вимагають тепловіддачі, інакше можуть згоріти, деформуватися, дати тріщину. Перед введенням плити в експлуатацію конфорки необхідно вижарити згідно інструкції, щоб уникнути появи надалі іржавого нальоту і передчасних деформацій.
  В іншому конструктиві кожен виробник зайняв свою цінову нішу. TM DSTO - один з дорогих.Причини:
  товщина металу корпусу, що унеможливлює деформації стільниці після тривалої експлуатації;
  дорогі пакетні перемикачі та складання електричної схеми на надійних комплектуючих;
  характерна, пізнавана геометрія лазерної висікання вентиляційної зони;
  збирання корпусу плит із духовими шафами на круглих ніжках італійського виробництва.
  Крім своїх плит, ми пропонуємо і маємо складські запаси плит виробництва КийВ і Армеко, якщо йдеться про економію.
  Якщо ж наші аргументи на користь електричних плит для вас виявилися або не переконливими, або неактуальними, - повертаємося до початку статті, пропонуємо індукційні плити. Добре, вибір є. Причому, окрім стандартних 4-х конфорочних та 6-ти конфорочних варіантів на підставці, ми можемо реалізувати індивідуальні розміри з особливостями розташування конфорок.

Основне призначення промислових електроплит

Промислові електроплити є невід'ємною частиною сучасних кухонь у ресторанах, кафе, їдальнях та інших закладах громадського харчування. Вони призначені для теплової обробки продуктів і напівфабрикатів, а також випікання різних страв.

Електричні плити промислові можуть бути обладнані духовкою для запікання овочів, м'яса, риби та хлібобулочних виробів.

Ці плити ідеально підходять для шкіл, дошкільних установ, кафе, барів, ресторанів і їдалень. Виробничі плити можуть бути настільними або підлоговими, з різною кількістю конфорок і потужністю.

Професійні промислові електроплити є ключовим елементом в облаштуванні професійної кухні, забезпечуючи ефективне і якісне приготування їжі. Не варто економити на даному обладнанні, його краще купити в надійного виробника.

Переваги промислових електричних плит

Отже, ми вже знаємо, що промислові електричні плити стали невід'ємною частиною сучасних кухонь у ресторанах, кафе та їдальнях. Вони пропонують безліч переваг, які роблять їх кращим вибором для закладів громадського харчування. Ось деякі з плюсів:

 • Безпека: повна відсутність залежності від газового крана робить електричну плиту промислового типу безпечним вибором. Відсутність відкритого вогню і витоку газу забезпечує додатковий захист для кухарів і обладнання.
 • Легкість установки: виробничі електроплити легко встановлюються і підключаються до мережі електроживлення, без необхідності залучати сторонню допомогу.
 • Гігієнічність і довговічність: виготовлені з неіржавкої сталі, ці плити забезпечують високу гігієнічність і довговічність, стійкі до корозії та легко миються.
 • Точне управління температурою: завдяки спеціальній електронній системі управління, кухар може точно відрегулювати температуру приготування їжі та підтримувати її протягом усього процесу готування.
 • Широкий асортимент: промислові електричні плити представлені в різних модифікаціях, включно з настільними та підлоговими моделями, з різною кількістю конфорок і формою нагрівальних елементів. Це дає змогу купити оптимальну модель для будь-якого закладу громадського харчування, виходячи з його потреб.
 • Додатковий функціонал: наявність додаткових функцій, як-от контроль температури, таймер тощо, робить їх ще зручнішими та практичнішими у використанні.
 • Доступність у DSTO: в асортименті DSTO представлено безліч моделей, що відрізняються потужністю, габаритами та конструкційними особливостями, що дає змогу укомплектувати заклади громадського харчування будь-якого формату.

Професійні електричні плити є ідеальним вибором для їдалень, кафе та ресторанів, забезпечуючи високу ефективність, безпеку та зручність у використанні. Вони пропонують рішення, які відповідають потребам сучасних підприємств громадського харчування, роблячи їх невід'ємною частиною успішного бізнесу в цій сфері.

Таким чином, промислові електричні забезпечують високу ефективність, безпеку та зручність у використанні, що робить їх ідеальним вибором для будь-якого закладу громадського харчування.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.