Фреш-станції з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Фреш-станція з нержавіючої сталі
81001
600 мм
600 мм
720 мм
6916 грн.
Фреш-станція з нержавіючої сталі
81002
700 мм
600 мм
720 мм
7384 грн.
Фреш-станція з нержавіючої сталі
81003
800 мм
600 мм
720 мм
8112 грн.
Фреш-станція з нержавіючої сталі
81004
900 мм
600 мм
720 мм
8840 грн.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Фреш-станція з нержавіючої сталі
81001
600 мм
600 мм
720 мм
6916 грн.
Фреш-станція з нержавіючої сталі
81002
700 мм
600 мм
720 мм
7384 грн.
Фреш-станція з нержавіючої сталі
81004
900 мм
600 мм
720 мм
8840 грн.
статті
clock_dsto.png 28.01.2021
Необхідне обладнання для кафе і барів - нюанси вибору
Вибрати обладнання для кухні кафе, бару чи ресторану - завдання гранично важливе і відповідальне, від якого залежить успіх підприємства в цілому
clock_dsto.png 22.10.2019
Холодильне обладнання для закладів громадського харчування в Харкові: раціональний вибір
Для задоволення виробничих потреб підприємств громадського харчування потрібне якісне промислове холодильне обладнання

Фреш станції з нержавіючої сталі – переваги й характеристики якісного обладнання

Фреш-станції з нержавійки – це популярне нейтральне обладнання, яке широко застосовується на підприємствах громадського харчування для оптимізації процесів виготовлення фруктових напоїв. Завдання станції – забезпечити комфортне і компактне розміщення всього необхідного обладнання та продуктів у спільній робочій зоні на стільниці. Зверху фреш станції, на міцній стільниці з нержавійки, обладнаній високими бортами, ставлять соковидавлювач, а на полицях-нішах під стільницею розміщують фрукти і овочі. Ніші розташовані під кутом, щоб забезпечити для бармена максимальну зручність вилучення продуктів з-під полиці.

Компанія "DSTO" пропонує рестораторам в будь-яких регіонах України вигідно купити фреш-станції з нержавіючої сталі чудової якості. У каталозі компанії представлено нейтральне обладнання різних габаритів, так що ви можете вибирати елементи оснащення бару, враховуючи індивідуальні потреби вашого підприємства.

Які переваги для бізнесу має рішення купити фреш станцію

Той факт, що грамотно обладнане робоче місце бармена має величезний позитивний вплив на якість і швидкість його роботи, загальновідомий. Тому досвідчені підприємці чудово розуміють, як важливо купити дійсно якісне, практичне і ергономічне обладнання. Спеціалізована фреш-станція з нержавійки призначається для експлуатації саме в барах, кафе і ресторанах. Вона дозволяє:

 • в кілька разів збільшити швидкість обслуговування клієнта в процесах приготування фрешів і коктейлів;
 • забезпечити вищий рівень сервісу;
 • максимально оптимізувати роботу бармена.

Якісна фреш станція – один з елементів барного обладнання, важлива частина оснащення, яке створює ідеально комфортні умови для продуктивної роботи персоналу. Фреш-станція дозволяє дуже заощадити місце на професійній кухні і правильно організувати робочий простір.

Фреш станції з нержавіючої сталі володіють такими властивостями і перевагами:

 • найвищим рівнем стійкості до корозії, несприйнятністю до кислот і інших впливів;
 • привабливим виглядом;
 • чудовими експлуатаційними характеристиками.

Фреш станція з нержавійки – це гігієнічне та екологічне нейтральне обладнання, рекомендоване до використання в кафе, барах і ресторанах з метою підвищити продуктивність роботи персоналу, спростити її. Рішення купити фреш станцію зробить маніпуляції з приготування свіжих соків максимально простими і комфортними.

Чому фреш станція має бути виготовлена ​​тільки з нержавійки

Фреш станція з нержавійки, вибрати і купити яку в каталозі компанії "DSTO" можна за оптимальними цінами, стане частиною професійного оснащення на кухнях закладів громадського харчування та інших промислових підприємств. Купити якісні вироби з нержавійки для професійної кухні – завжди вигідно, оскільки окупаються вони досить швидко, а термін їхньої експлуатації вимірюється десятиліттями. Якщо порівнювати станції з нержавійки та інше подібне обладнання з меблями з інших матеріалів, потрібно відзначити також компактність і легкість міцного сталевого обладнання. Це дозволяє без серйозних зусиль робити перестановки або перепланування кухонного приміщення з урахуванням потреб або уподобань.

Основні переваги нержавіючої сталі як матеріалу для професійного обладнання:

 • стійкість до механічних впливів і пошкоджень;
 • виняткова міцність і надійність;
 • рекордно тривалий термін служби якісного обладнання;
 • збереження всіх технічних характеристик при перепадах температурних режимів і контактах з агресивними хімічними речовинами;
 • високі показники екологічності та гігієнічності;
 • естетична привабливість зберігається протягом усього терміну служби при дотриманні нескладних правил догляду;
 • простота очищення поверхонь.

Перераховані якості роблять нержавійку на сьогодні найбільш популярним і широко поширеним матеріалом для виготовлення нейтрального обладнання. Відмити будь-який бруд з поверхні стільниці з нержавіючої сталі дуже легко, оскільки матеріал не вступає в хімічні реакції ні з продуктами харчування, ні з мийними засобами. Найчастіше фреш станція з нержавійки прекрасно відмивається з використанням однієї тільки гарячої води.

Імовірність розмноження бактерій на професійному обладнанні, виконаному з нержавіючої сталі, є мінімальною, на ньому також не виникає грибок. Фреш станції з нержавійки мають абсолютно гладкі поверхні без тріщин і пор, тому їх легко очистити. На відміну від дерев'яних поверхонь, нержавійка не вбирає рідини і не поглинає запахи, а міцність матеріалу дозволяє витримувати значні навантаження.

Гладкі блискучі поверхні станцій з нержавійки виглядають естетично привабливо і гармонійно вписуються в дизайн, виконаний в різних стилях.

"DSTO" – виробнича компанія з величезним досвідом, що спеціалізується на виготовленні сучасного професійного обладнання для харчової промисловості. Наші замовники можуть купити фреш станції, вибираючи необхідні параметри виробів – ширину, глибину і висоту, підганяючи розміри під індивідуальні потреби. Послуги компанії доступні жителям усіх регіонів України.