Шафи з дверима з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Кількість полиць усередині
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.


Шафи з дверима з нержавіючої сталі - естетика, практичність та довговічність

На професійних кухнях у ресторанах, їдальнях, кафе та інших закладах громадського харчування в Харкові є чимало різноманітних кухонних речей, до зберігання яких висуваються певні вимоги, а головне з них - дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил. Шафа з нержавіючої сталі - це нейтральне кухонне обладнання, призначене для зберігання та захисту від негативного зовнішнього впливу упакованих продуктів, різноманітного інвентарю та кухонного посуду.

Шафи з нержавіючої сталі, купити які в Харкові за найвигіднішими цінами допоможе вам інтернет-магазин "DSTO", - це професійні кухонні меблі з винятково високими технічними характеристиками та експлуатаційними властивостями.

Де можуть використовуватися шафи з нержавіючої сталі?

Кухонні шафи з дверима з нержавіючої сталі розрізняються за габаритами та кількістю полиць, але їх внутрішній закритий об'єм, хоч би яким він був, незмінно забезпечує для вмісту шафи необхідні умови. Сфера використання меблів з нержавіючої сталі досить широка - купити їх у Харкові та інших містах України прагнуть не тільки власники підприємств громадського харчування. Якісне, міцне та довговічне обладнання (з розстібними дверима або дверима-купе) затребуване в медичних закладах та в лабораторіях, на скотобійнях та переробних підприємствах.

Ціна фірмової шафи з високоякісної нержавіючої сталі повністю виправдана її функціональністю, практичністю, довговічністю та іншими перевагами.Замовляючи обладнання з нержавіючої сталі в Харкові (і по всій Україні) у нашому інтернет-магазині, ви, по суті, здійснюєте інвестиції в розвиток свого бізнесу та гарантовано отримуєте оптимально низькі ціни, європейський сервіс, оперативну доставку, економію часу та інші приємні бонуси.

 

Чому шафи з нержавіючої сталі так популярні в Києві і не тільки?

На професійних кухнях металеві меблі вважаються абсолютно незамінними, і тому є безліч причин:

  • нержавіюча сталь - матеріал, який робить професійне обладнання напрочуд довговічним (20 років служби для нього - це ще не межа);
  • високі сорти нержавіючої сталі, з яких виконані моделі шаф у каталозі компанії “DSTO”, опираються корозійним процесам не тільки у водному середовищі, а й у більшості лугів, кислот та хлористих розчинів;
  • шафам з нержавіючої сталі не страшні також температурні перепади і механічні впливи;
  • виняткова міцність сталі у поєднанні з іншими ключовими експлуатаційними характеристиками робить її ідеальним матеріалом для кухонного обладнання;
  • унікальність поверхні нержавіючої сталі, яка перебуває у відсутності пір і тріщин, де могла б накопичуватися бруд з бактеріями, стала причиною визнання її найбільш гігієнічною з усіх можливих альтернатив;
  • естетика виробів з нержавіючої сталі і їх здатність легко і бездоганно вписуватися в різні інтер'єри теж вважається важливою перевагою, яка дуже високо цінується.Додамо ще, що шафи з дверима та полицями з нержавіючої сталі будуть не просто прикрашати вашу кухню і зберігати предмети в ній від вологи, але і перешкоджати несанкціонованому доступу до них, якщо двері забезпечені замками.


Універсальні характеристики шаф з нержавіючої сталі

Професійні металеві меблі для закладів системи громадського харчування та інших підприємств - моделі з дверима-купе або з розсувними дверима - практичні та універсальні. Як уже було сказано, вона нічого не боїться - ні механічних пошкоджень, ні вологи, ні пилу, ні гарячої пари, ні навіть впливу агресивного середовища. Відмінності в конструкції шаф з нержавіючої сталі дозволяють:

  • підбирати оптимальні варіанти з урахуванням індивідуальних вимог;
  • економити простір на кухні;
  • розміщувати на внутрішніх полицях велику кількість продуктів у тарі, посуді чи інвентарі;
  • правильно організовувати робочий простір у приміщенні та підтримувати у ньому порядок.

Купити шафу з нержавіючої сталі за вигідними цінами в Харкові та за її межами можна за лічені секунди на нашому сайті, задавши потрібні параметри – довжина, ширина, висота та кількість полиць.