Парасолі витяжні з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Фільтри
Виберіть тип парасольки
Матеріал
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 27.04.2022
Витяжка: особливості експлуатації та популярні моделі
На професійній кухні кафе чи ресторану завжди кипить робота. Тут завжди щось жариться, вариться, тушкується, выпікається.
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання

Парасолі витяжні з нержавіючої сталі — професійне обладнання кухні шефа

Витяжний зонт — це базовий пристрій, без якого не можна обійтися на професійній кухні шефа. Професійні промислові витяжки-зонти забезпечують зниження ступеня забрудненості поверхонь під час приготування їжі на 80–90 %. Крім того, промислові зонти знижують ступінь задимленості приміщення і навіть певною мірою знижують кількість жирових відкладень на стінах. До того ж, завдяки промисловим професійним ватажкам можна навіть організувати відведення тепла від обладнання, що його випромінює, і наситити кухню чистим повітрям.

Професійні промислові витяжки-зонти для вентиляції від «DSTO» виготовляються виключно з високоякісної загартованої нержавіючої сталі. Кожен зварювальний шов промислових професійних витяжок-зонтів виконаний у середовищі інертних газів, тому можна сказати, що обладнання без жодного винятку відповідає критеріям якості Європи. Кожна частина механізму професійної промислової витяжки продумана до найдрібнішої деталі, саме тому термін ефективної роботи таких агрегатів налічує навіть не роки, а десятиліття.

В інтернет-магазині «DSTO» в наявності острівні і пристінні професійні промислові витяжки з нержавіючої сталі з жировловлювачами й без них. Крім того, у нас ви можете знайти професійні промислові витяжки-зонти абсолютно будь-яких розмірів, що підходять для будь-якого приміщення. Чи це величезна кухня ресторану або невеличка кухня домашнього затишного кафе. У нас ви можете знайти промислові витяжні зонти для професійної кухні тих габаритів і комплектації, які вам будуть потрібні. А найголовніше, за дуже приємною ціною.

Увага!

Якщо ваш заклад громадського харчування знаходиться в місті Харкові, годі шукати щось інше! Ми можемо вам запропонувати витяжні зонти для професійної кухні будь-якого формату за кращою ціною!


Принцип роботи промислових витяжок для професійної кухні з нержавіючої сталі.

Професійні промислові витяжки допомагають позбутися диму, пари й інших забруднювачів повітря в приміщенні завдяки потужній системі вентиляції. Робота на кухні громадського закладу харчування без промислових зонтів для вентиляції неможлива. Вони встановлюються на професійних кухнях будь-яких ресторанів і кафе, а також у їдальнях. Професійні промислові витяжки-зонти — це обов’язковий елемент сучасної кухні шефа. Адже під час приготування їжі в кухонному повітрі міститься неймовірна кількість мікрочастинок жирів. Для того, щоби від них позбутися, витяжки-зонти оснащуються спеціальними жировловлювачами. Працюють вони за системою лабіринта, де фільтри, що накопичують у собі шкідливі мікрочасточки, затримують їх до моменту очищення.

Чистяться фільтри в професійних зонтах дуже просто, їх потрібно всього лише зняти і промити під проточною водою з використанням мийних засобів.

Вам необхідні професійні витяжні зонти для кухні, що будут наганяти в приміщення чисте повітря? Щоби промислові витяжки не тільки були здатні очистити повітря від шкідливих мікрочастинок, а й могли нагнітати в приміщення чисте повітря? Такі витяжки в нас також можна замовити.


Чому в інтернет-магазині «DSTO» вигідно купувати професійні промислові витяжки

Якщо ви перебуваєте в Харкові або в Харківській області, то купити промислові зонти-витяжки для професійної кухні ви зможете в інтернет-магазині «DSTO» за найприємнішою ціною.

  • У нас купувати вигідно! Ціни на все обладнання з нержавіючої сталі, зокрема й на промислові витяжки для професійної кухні, безпосередньо від виробника. Більш того, кожен покупець має можливість отримати індивідуальну знижку. Докладніше? Натискайте клавішу телефону на своєму апараті - отримаєте додаткову консультації від наших менеджерів.
  • Зручний каталог та оперативний зв’язок із кваліфікованими консультантами! Щоби купити саме ту промислову витяжку, яка вам буде потрібна, ви повинні бути впевнені в якості та функціональності зонта, чи не так? Саме для цього наш каталог доповнився описами кожної позиції. Ви можете абсолютно безкоштовно зв’язатися з консультантом, щоб уточнити характеристики промислового витяжного професійного зонта, який вас зацікавив.
  • Якщо ви перебуваєте в Харкові, то будь-яку позицію з наших каталогів, зокрема і промислові витяжні професійні зонти, ви можете отримати самовивозом. У будь-які інші регіони України доставка через поштових операторів.
  • Безкоштовний виклик спеціаліста для проведення замірів, якщо ви знаходитесь у місті Харків. Таким чином ми можемо запропонувати не тільки якісний товар, але й фаховий супровід під час вибору та встановлення витяжних професійних зонтів для кухні шефа.

Увага!

Ви можете отримати консультацію з будь-якої з наявних у нас позицій у телефонному режимі або задати питання онлайн. Виклик консультанта можливий за телефонами, вказаними у нижній частині сайту, або за допомогою клавіші зворотного зв’язку. Доставка промислової витяжки у Львів, Одесу та інші міста.