Мийні ванни з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Фільтри
Виберіть кількість секцій
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Мийні ванни з нержавіючої сталі – що необхідно знати професіоналу

В Україні щороку росте частка приватного бізнесу і збільшується кількість підприємств з виготовлення та продажу їжі. Маленьке кафе чи кондитерська – ідеальний формат для початку своєї власної справи, можливість при невеликих капіталовкладеннях отримати реальний прибуток.

На жаль, не завжди такі підприємства віддають належну увагу вірному комплектуванню робочих місць та дотриманню усіх правил. Тому не зменшується кількість харчових отруєнь, пов’язаних з порушенням норм гігієни та санітарії на виробництві. Крім того, для усіх без винятку закладів важлива не лише якість самого продукту, але й чистота посуду, у якому він подається. Якщо клієнту принесуть його замовлення у брудній, недобре вимитій тарілці, навряд чи він повернеться у це місце вдруге.

Мийна ванна з нержавійки – необхідне обладнання для усіх підприємств громадського харчування, що займаються виготовленням та реалізацією готових продуктів або напівфабрикатів.

Скільки мийних ванн з нержавіючої сталі має бути на підприємстві?

Щоб відповісти на це питання, треба вивчити спеціалізацію закладу.

Якщо ми маємо справу з маленьким кафе з обмеженою площею та невеликим асортиментом страв, доцільно встановити хоча б одну місткість для миття посуду, рук та підготовки продуктів. Відповідно, для цього якнайкраще підійде двосекційна мийна ванна з нержавіючої сталі. Якщо в торговому залі є барна станція, вона також має бути обладнана місцем для миття.

Для ресторанів, банкетних залів, домових кухонь та кулінарних фабрик правила інші. Тут у кожному відділенні, де проводиться та чи інша операція, має знаходитись хоча б одна промислова ванна.

Промислова мийна ванна з нержавійки – вимоги до виробу

Промислова мийна ванна з нержавійки - це місткість певних розмірів, надійно закріплена на жорсткому каркасі.

Мийні ванни з нержавіючої сталі, що використовуються у закладах громадського харчування, повинні відповідати низці вимог. Ось основні з них:

  • Матеріалом для виготовлення має слугувати нержавіюча сталь. Чому власне цей сплав? Нержавійка – міцний та надійний матеріал, довговічний у використанні, стійкий до механічних та хімічних пошкоджень, не піддається корозії;
  • Усі кути та крайки мийної ванни повинні бути оброблені таким чином, щоб не спровокувати травму персоналу або пошкодження іншого обладнання;
  • Мийна ванна, зокрема й двосекційна, мусить легко та зручно під’єднуватися до сантехнічних комунікацій;
  • Висота виробу має бути такою, щоб забезпечити комфортну роботу працівників. За чинними нормативами цей показник становить 850 мм;
  • Каркас повинен забезпечити надійне встановлення обладнання на будь-якій поверхні.

Якісне обладнання вашої кухні – запорука відмінної роботи.

Які бувають ванни для миття?

Промислова мийна ванна з нержавійки може бути зварною або суцільнотягнутою. Другий варіант виготовляється безшовним методом, а тому є більш надійним, але поки що його ціна значно дорожча, ніж звичайні зварні моделі.

Усі мийки мають металевий бортик, що відділяє їх від стіни, чим забезпечує захист від протікань. Є моделі з додатковою полицею внизу. Такий зручний варіант доцільно встановити там, де не проходять сантехнічні комунікації.

Мийні ванни з нержавіючої сталі бувають:

  1. Односекційні. Зазвичай вони є допоміжними та встановлюються в окремих відділеннях підприємств громадського харчування;
  2. Двосекційна мийна ванна – напевно, найбільш вигідний варіант для невеликих закладів. Двосекційна ванна вигідна тим, що одну секцію можна пристосувати для миття посуду, а іншу – для обробки продуктів;
  3. Трисекційна мийка – найбільш зручна у користуванні, тому її встановлюють скрізь, де дозволяє площа кухні;
  4. Для великих закладів є сенс придбати чотирисекційну мийну ванну. Це зекономить ваші гроші та корисну площу приміщення.

Інтернет-магазин DSTO пропонує своїм покупцям різноманітні варіанти мийних ванн з нержавіючої сталі. Ви можете купити моделі розміром від 500 до 1800 мм завдовжки залежно від кількості секцій. Глибина мийки представлена у двох розмірах – 280 та 400 мм. При цьому розміри секцій можуть бути або однаковими або різними – це залежить від ваших потреб.

Уся нержавіюча сталь, що використовується на виробництві, – сертифікована. Ми гарантуємо якість та помірну ціну на усі вироби, професійну консультацію від наших спеціалістів, швидку доставку та можливість вибору форми оплати.