Ванни мийні 1-секційні з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
1
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Ванни мийні 1-но секційні з нержавіючої сталі - оптимальне рішення для кухні громадського харчування

Односекційна мийна ванна, як і інше допоміжне нейтральне обладнання для професійної кухні громадського харчування, призначена для підвищення продуктивності і одночасно для полегшення праці персоналу. Для будь-якого закладу мийні ванни з нержавійки в необхідній кількості - це обов'язкове оснащення відповідно до санітарно-епідеміологічними нормами. Використовуються вони щодня, постійно і виконують цілий ряд найважливіших функцій:

  • замочування;
  • миття;
  • дезінфекція;
  • очищення фруктів і овочів;
  • попередня обробка м'ясних туш і риби;
  • розморожування заморожених продуктів і т. д.

Мийна 1-секційна зварна ванна з нержавіючої сталі, купити яку в компанії "DSTO" можна, підібравши габарити обладнання чітко під індивідуальні вимоги, особливості планування та розміри приміщення. Ціна на зварні мийні ванни з нержавійки відрізняється доступністю, якщо порівнювати з вартістю штампованих моделей аналогічних параметрів, завдяки чому вони користуються незмінно стабільним попитом.


Односекційна зварна мийна ванна - особливості конструкції

Помірна ціна - далеко не єдина перевага, яким може похвалитися нейтральне додаткове обладнання для професійної кухні - мийна ванна з нержавіючої сталі, виконана за технологією зварювання. Головне, чому даний тип мийок особливо популярний, - це можливість виготовлення чаш в широкому діапазоні обсягу і глибини, що створює унікальні можливості для грамотної організації робочих зон в їдальнях, кафе, ресторанах та інших підприємствах системи громадського харчування.

Залежно від конструктивних особливостей 1-секційна мийна ванна може оснащуватися пристінним бортом, полицею або не мати їх.

Довжину мийки можна підібрати в діапазоні від 500 до 2000 мм, а ширину - від 500 до 800 мм.

Стандартною глибиною для даного виду обладнання є діапазон 250-450 мм, але при необхідності, можна отримати і інші за індивідуальним замовленням.

Для виготовлення стільниці мийної ванни традиційно використовується нержавіюча сталь AISI430 або AISI201 товщиною від 0,8 мм і більше. Каркас конструкції виготовляється переважно зі сталі AISI430, а додаткова полиця робиться з оцинкованого металу або з тією ж нержавійки, що і каркас.

Гвинтові опори каркаса оснащуються підкладкою із пластику або гуми, що не допускають пошкодження підлогового покриття. Ці опори також мають можливість регулювання по висоті в межах декількох сантиметрів.

1-секційна ванна з нержавіючої сталі по всьому периметру має підігнути всередину кромку, що виключає для персоналу можливість випадково травмуватися. Під ванною каркас посилюється куточками і перемичками, щоб підвищити стійкість конструкції до навантажень. Оскільки мийки, як правило, встановлюються на професійній кухні під стіну, завжди краще купити модель з бортиком, який буде успішно справлятися із захисною функцією при митті.


Як вибрати і купити мийні 1-секційні ванни за найкращими цінами в компанії "DSTO"

Зварна 1-секційна мийна ванна вважається серед професійних користувачів конструкцією найбільш стійкою і довговічною. У нашому онлайн-каталозі представлений досить широкий асортимент, щоб покупці змогли самостійно або скориставшись послугами кваліфікованих консультантів компанії знайти і купити оптимальні моделі для свого бізнесу. Наша продукція - це завжди вигідна ціна, безкомпромісну якість, надійність, функціональність і тривалий термін служби.

Зварні односекційні ванни з нержавіючої сталі, призначені для професійних харчоблоків вимагають з боку персоналу кухні лише мінімального догляду для підтримки чистоти і дотримання вимог гігієни, завдяки таким властивостям:

  • стійкість до деформації і ударних навантажень - односекційна мийна ванна з нержавіючої сталі протягом усього терміну експлуатації зберігає свою форму;
  • стійкість до кислот і агресивних речовин - вироби з якісної нержавіючої сталі не окислюються при взаємодії з миючими засобами, а в результаті експлуатації обладнання, воно не виділяє шкідливих речовин;
  • абсолютна нейтральність до харчових продуктів, посуду та інвентарю;
  • стійкість до корозії в умовах постійної вологості і перепадів температур - практична і міцна нержавіюча сталь, завдяки наявності легуючих компонентів, абсолютно не схильна до виникнення корозії.

Секційне наповнення мийок підбирається з урахуванням специфіки їх використання, розміру ресторану, кафе або їдальні і конкретних потреб закладу. Для маленької закусочної 1-секційна мийна ванна повністю закриє потреби по гігієнічним маніпуляціям, але для підприємств громадського харчування, де потік відвідувачів масовий, знадобиться купити кілька окремих ванн або модель на кілька секцій, окремо для посуду і продуктів, наприклад.

Ціна мийної ванни визначається її габаритами і нюансами конструкції. Купити нейтральне обладнання будь-якого типу за оптимальними конкурентними цінами покупці з різних регіонів України можуть на сайті dsto.com.ua з гарантією механічної міцності виробів з нержавіючої сталі і тривалого терміну їх служби.