Ванни мийні 2-х секційні з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.


Ванни мийні 2-х секційні з нержавіючої сталі


Жодна професійна кухня громадського харчування не може і не має права працювати без такого найважливішого і абсолютно незамінного нейтрального обладнання, як мийна ванна. Тому питання - як правильно вибрати і де недорого купити 2-х секційну мийку - актуальні абсолютно для кожного власника ресторанного бізнесу, незалежно від того, відкриває він нові заклади або розширює старі. Мийна ванна з нержавійки знадобиться в будь-якому випадку, адже без неї неможливо ні вимити руки, ні помити посуд, ні приготувати продукти.

Ціна мийки залежить, перш за все, від габаритів вироби та особливостей матеріалу, з якого вона виготовлена. Для професійної кухні ресторану - це завжди нержавіюча сталь, але і вона буває різною. З метою зниження підсумкової вартості обладнання каркас може бути зроблений зі сталі однієї марки, стільниця з іншого, а для полки, наприклад, взагалі можна використовувати оцинкований метал.

Ознайомившись з асортиментом нейтрального обладнання, представленого на сторінках об'ємного каталогу компанії "DSTO", ви без проблем підберете для себе довговічну, практичну і естетично привабливу двосекційну мийну ванну.


2-х секційна мийна ванна - особливості конструкції і переваги в експлуатації


Серед усього розмаїття мийок для професійного використання саме двосекційна мийна ванна займає найпочесніше місце в рейтингу купівельних симпатій. Причина високої затребуваності криється в універсальності обладнання. 2-х секційна мийка з нержавіючої сталі, що складається з раковин однакового розміру, дозволяє в один і той же час виконувати кілька процесів, що веде до підвищення продуктивності праці персоналу.

Зварна 2-х секційна мийна ванна з нержавіючої сталі економ являє собою конструкцію з двох частин - опорного каркаса (метал товщиною 0.8 мм) і мийної зони. Частини надійно з'єднуються між собою з використанням спеціальної технології. Зварна мийка надійна, стійка, довговічна і у неї доступна ціна.

Зверніть увагу - двосекційна мийна ванна не повинна мати занадто тонкі стінки (менше 0,8 мм), інакше вони можуть легко деформуватися або навіть по-справжньому "протертися" в процесі використання.

2-х секційна мийка з нержавіючої сталі може мати довжину від 1000 до 1400 мм. Дві секції дозволяють одночасно мити посуд і розморожувати напівфабрикати або виконувати інші процеси. Така практичність і універсальність - головні переваги подвійних моделей. Що стосується матеріалу, то нержавіюча сталь ідеально підходить для робіт на кухні громадського харчування. Сталь не покриється тріщинами навіть при рекордно тривалому терміні служби, поверхня її також не має пір, а це значить, що ні бруд, ні мікроорганізми, ні бактерії не будуть накопичуватися і утворювати можливі осередки інфекції. Мийка з нержавіючої сталі - оснащення, що повністю відповідає санітарно-гігієнічним нормам і стандартам.


Двосекційна мийка з нержавіючої сталі - як правильно вибрати відповідне обладнання


Вибір мийних ванн досить широкий, щоб досвідчені користувачі могли відшукати для себе ідеальний варіант, а новачки - кілька розгубитися серед розмаїття пропозицій. При виникненні труднощів з вибором, рекомендуємо вам звернутися за допомогою до кваліфікованих консультантів компанії "DSTO", вам буде надано вичерпну інформацію з питань вибору продукції, гарантії, доставки і умов здійснення замовлення.

З обладнанням для професійної кухні громадського харчування насправді досить просто розібратися і самостійно, просто необхідно дотримуватися алгоритму правильного вибору.

  1. Визначтеся з відповідними габаритами вироби. Якщо з довжиною і так все зрозуміло, то по ширині двосекційна мийна ванна з нержавіючої сталі повинна стати врівень з іншими оснащенням, щоб не утворилися виступи, які могли б стати причиною травмування працівників кухні.
  2. Переконайтеся, що висота мийки відповідає висоті всієї виробничої лінії.
  3. Потрібна глибина мийної ванни визначається габаритами посуду, яка буде в ній митися, але в переважній більшості випадків, перевага надається стандарту - 300 мм.
  4. Виберіть тип конструкції мийки - зварений чи цільнотянутий. Більшість підприємців вважають за краще перший варіант, оскільки ціна його значно нижче, а експлуатаційні характеристики залишаються відмінними.
  5. Вивчіть дані про матеріали мийки. В ідеалі було б купити мийну ванну повністю з нержавіючої сталі кращої марки, але якщо в списку пріоритетів перше місце займає економія, зверніть увагу на комбіновані варіанти.

Величезний плюс для промислової мийки - це ніжки, які можна регулювати по висоті. Досить часто в харчоблоках підлоги виявляються не бездоганно рівними, так що можливість вирівнювати положення стільниці, підкручуючи опори, буде дуже цінною.


Додаткові рекомендації для бажаючих купити 2-х секційну мийку з нержавіючої сталі


Якщо мийна ванна буде встановлюватися біля стіни (а так і буває в 95% випадків), потрібно обов'язково купити модель з бортом, який буде виконувати захисну функцію.

Фахівці рекомендують також перед вчиненням замовлення переконатися, чи не стануть перешкодою для установки допоміжного обладнання каналізаційні або інші труби, що проходять біля стінки. Перешкодами для установки можуть стати також батареї і підвіконня.

Необхідно також врахувати спосіб подачі води до мийки. Варіантів всього два - зверху (змішувач на стіні над мийною ванною без безпосереднього з нею контакту) і знизу (кран встановлюється на мийку. Уточніть також діаметр отвору під сифон і під змішувач.

Прислухавшись до практичних рекомендацій і порад, описаним вище, ви зможете уникнути складнощів як з установкою, так і з експлуатацією обладнання.