Тумба для сміття з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 11.09.2015
Марки сталі для застосування у виробах
Нержавіюча сталь - універсальний матеріал, з успіхом застосовується для виробництва виробів, які використовуються в багатьох сферах життя людини. Залежно від марки, матеріал може застосовуватися як для створення складних конструкцій, а також елементів в будівництві, так і меблів для громадського харчування.
clock_dsto.png 04.06.2014
Ергономіка у виробничому цеху
Початківці ресторатори часто губляться, коли мова заходить про те, щоб купити обладнання для ресторану. Вибір обладнання сьогодні дуже широкий і охоплює все необхідне для організації роботи на кухні.

Тумба для сміття з нержавіючої сталі – сучасне рішення для фуд-кортів і не тільки

Тумба для сміття або урна для фастфуду з нержавійки – елементи, які необхідні в кожному закладі громадського харчування. Складаючи перелік незамінного обладнання для кафе, бістро чи їдалень, їх іноді забувають включити в загальний список, ігноруючи ящики для збору сміття з нержавіючої сталі або плануючи заощадити і купити залізні аналоги. Не приділивши належної уваги цьому простому, але важливому оснащенню підприємств фастфуду, на практиці ви дуже швидко переконаєтесь в помилковості такого підходу.

Тумба для сміття з нержавійки – це дійсно предмет першої необхідності. Якісна металева урна, призначена для харчових відходів, суттєво знижує трудовитрати персоналу, прискорює процес роботи всього підприємства, а також чудово вписується в загальний інтер'єр закладу, додає йому шарму, що само по собі вже великий плюс.

Сьогодні тумба для сміття стала невід'ємним атрибутом великих торгових центрів, де такі урни активно використовуються. У будь-яких великих гіпермаркетах зазвичай є велика кількість закладів швидкого харчування, так що без тумб для відходів просто не обійтися. Урни для фаст-фуду з нержавійки можна купити за вигідними цінами, вибираючи потрібну модель в каталозі компанії "DSTO".

У порівнянні зі звичайними залізними ящиками, тумба з нержавійки має низку переваг:

 • більш сучасний дизайн, актуальний для різних стилів інтер'єру;
 • абсолютна стійкість до будь-яких проявів корозії;
 • можливість встановлення тумби для сміття з нержавійки в приміщеннях з різними температурними режимами, з підвищеною вологістю, а також на вулиці.

Щоб тумба для сміття служила якомога довше, слід, по-перше, купити вироби від солідного виробника, який надає сертифікати відповідності та гарантію на своє обладнання, не економлячи на матеріалах і якості виконання, а по-друге, – дотримуватися основних правил експлуатації.

Тумба для сміття з нержавійки – особливості конструкції

Сміттєві урни бувають наступних типів:

 • стаціонарні;
 • переносні;
 • з навісом;
 • з петлями.

Вибираючи, яку урну для сміття купити для закладів фастфуду, слід звертати увагу на її розмір (довжина, ширина, висота) і форму. Популярність тумб для сміття з нержавійки стала рости завдяки мережі ресторанів від McDonald's, де урни для фастфуду розташовуються завжди як на вулиці, так і в залах уздовж проходу. Для відвідувачів створена можливість самостійно викидати в урну сміття з піддонів, і це дуже вагомий аргумент на користь того, щоб купити таке нейтральне оснащення для будь-якого підприємства швидкого харчування.

Усередині урни встановлюється спеціальний висувний візок-тримач для пакетів. Він розрахований на сміттєві пакети обсягом 200-250 л. Як опори візка використовуються коліщатка з прогумованою основою. Такі контейнери дуже зручні в експлуатації, як свідчать відгуки покупців. Закрита форма тумби – істотний її плюс, оскільки від очей відвідувачів закладу фастфуду приховані всі неприємні речі, що могли б негативно вплинути на їхній апетит.

Щоб купити тумбу для сміття, яка відповідає вимогам вашого підприємства, необхідно звернути увагу на її місткість. Якщо урна виявиться занадто компактною, персоналу доведеться частіше звільняти її і проводити прибирання, що в результаті знизить ефективність роботи. Дуже важливо також, щоб урна для фастфуду була дійсно якісною і довговічною, стійкою до руйнування, адже сміття – це в будь-якому випадку величезне навантаження для будь-якого матеріалу.

Сучасна урна для фастфуду – основні вимоги до обладнання

Тумба для сміття з нержавійки – популярний елемент оснащення підприємств громадського харчування, де існує потреба підтримувати ідеальний порядок на кухні або в залі. Ключові переваги урн для фастфуду з нержавіючої сталі:

 • термостійкість – тумба для сміття здатна витримати значні перепади температури, що дозволяє встановлювати обладнання з нержавійки на вулиці;
 • стійкість до впливу агресивних речовин – побутова хімія, будь-які кислотні засоби не залишають слідів на поверхні нержавіючої сталі;
 • легкість в догляді і гігієнічність матеріалів – на металевих урнах не затримуються і не розмножуються бактерії, грибки і мікроорганізми;
 • довговічність і міцність – тумба для сміття з нержавійки стійка до механічних впливів, ударів, подряпин та інших пошкоджень;
 • ергономіка і зручність – конструкція урни дозволяє одним рухом наводити порядок і підтримувати акуратність, що завжди приємно відвідувачу і тішить персонал.

Виробничі урни для сміття виготовляються з нержавіючої сталі харчових марок і мають підтверджену сертифікатами відповідність всім санітарно-гігієнічним нормам. Ціна високоякісного обладнання в каталозі компанії "DSTO" демократична і конкурентна, купити урни можна недорого. Продумана функціональність виробів, їхня компактна форма і стильний зовнішній вигляд дозволяють тумбам і з нержавійки ідеально вписуватися в інтер'єри різних закладів фастфуду.

Співпраця з компанією "DSTO" завжди вигідна для покупців, оскільки ми гарантуємо, крім постачання надійного обладнання, високий рівень сервісу, що включає навчання персоналу за потреби, гарантії, монтаж, тобто буквально весь спектр послуг від консультації при виборі до гарантійного обслуговування обладнання.