Підставки під обладнання з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
1
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.
clock_dsto.png 26.11.2020
Виготовлення меблів для громадського харчування на замовлення
Мінімум площи, максимум потужності та комфорту — як спромогтись такого результату, обираючи меблі з нержавіючої сталі для кухні?

Допоміжні елементи меблів з нержавіючої сталі на професійній кухні

Окрім теплового обладнання, яке безпосередньо бере участь у приготуванні страв, на професійній кухні є ще величезна кількість, на перший погляд, непомітних меблів, без яких обійтись буде складно. Це так звані допоміжні елементи функціонального обладнання. Стенд під пароконвектомат, підставка під піч для піци, основа для електричної плити – цим аксесуарам ніхто й ніколи не надає значення, адже вся увага зосереджена на тепловому чи електромеханічному обладнанні. Однак без цих допоміжних елементів працювати з основним оснащенням професійної кухні буде практично неможливо. Висота підставок і стендів під обладнання нівелює собою різницю висоти техніки. Тобто, якщо кухар дістає з духової шафи деко з готовою стравою на висоті вищій за допустимий рівень, є ризик перевернути його на себе. Піч повинна бути встановлена на висоті, яка декларується виробником, тому й потрібна підставка під неї.

Для забезпечення максимальної функціональності підставки під пароконвектомат (чи то UNOX, чи ANGELOPO, чи RATIONAL) конструктори технологічних меблів розробили напрямні (полози) в її нижній частині. Їхнє призначення полягає у розміщенні гастроємностей формату GN 1/1, а також листів стандартного формату 600*400 мм. Така опція надала підставкам під пекарські шафи і духовки максимальну ергономічність. Адже у кухаря під час роботи інвентар повинен бути завжди від рукою, тим паче, коли кухня має обмежений простір.

Підставка під обладнання з нержавіючої сталі: чому такий варіант оптимальний?

Всім відомо, що нержавійка є ідеальним матеріалом для облаштування робочих поверхонь на професійних кухнях закладів громадського харчування у Харкові. Однак не всі знають, чи потрібно застосовувати саме нержавіючу сталь для виготовлення підставок під обладнання. Ми можемо навести кілька доказів унікальності і універсальності покупки саме таких меблів з нержавійки у Харкові. Зокрема:

  1. Чисте залізо (Fe), змішане з вуглецем, – це по суті і є нержавіюча сталь. Хром додають, аби зробити підставку від обладнання більш стійкою до появи іржі. Чисте залізо іржавіє через реакцію з киснем в умовах присутності вологи. У цьому випадку хром реагує на кисень таким чином, що лише верхній шар виробу чи предмета окислюється, попереджаючи наступні руйнівні процеси. Саме завдяки хрому виникає пасивний шар, який не допускає механічне чи хімічне пошкодження нержавіючої сталі. З цього випливає, що жоден залізистий матеріал при аналогічній вартості не зможе конкурувати з нержавійкою щодо довговічності і практичності експлуатації.
  2. Також до складу нержавіючої сталі, з якої в Харкові виготовляють підставки під професійне кухонне обладнання, входять нікель, азот, алюміній, молібден. Невелика кількість нікелю збільшує корозійну стійкість елементів і забезпечує захист від механічного зношування, впливу суворих впливів зовнішнього середовища. Поява точкової корозії чи рубцювання попереджається наявністю молібдена.
  3. Хімічні властивості і структура нержавіючої сталі покращені шляхом використання надміцних і пластичних металів, а саме ванадію, титану, міді. Ці матеріали роблять сталь оптимальною для конкретних умов використання на професійних кухнях.

Наша компанія займається виготовленням професійних меблів з нержавіючої сталі у Харкові. Ми можемо створити підставки під печі, пароконвектомати та інше обладнання з додаванням будь-яких легувальних компонентів. Ви зможете купити їх за вигідною ціною.

Підставка під пароконвектомат, піч для піци, плиту: чому варто співпрацювати з нами?

Ми не лише займаємось продажем професійного обладнання і меблів для закладів громадського харчування. Наша компанія виробляє продукцію з тими характеристиками, які потрібні і вигідні саме вам у конкретних умовах використання. Ви можете обрати, яка сталь буде застосовувана при створенні підставки під обладнання, а також її конфігурацію, розміри. Ми пропонуємо рішення, які вигідні в перспективі. Ви купуєте вічний актив, який відзначається гігієнічністю, невибагливістю в догляді, естетичністю і затребуваністю навіть у стані глибокого “б/у”. Ви зможете користуватись нашими підставками під піч для піци чи пароконвектомат довгий час, а при потребі легко продати, якщо потрібно буде змінити напрям діяльності.

Основа під теплове обладнання з нержавіючої сталі – це 100% гарантія надійності розміщення дорогого оснащення професійної кухні. Матеріал протистоїть механічним пошкодженням навіть під впливом великої ваги. Підставки під пароконвектомати легко чистити, застосовуючи при цьому будь-які розчини для дезинфекції. Естетичність виробів при цьому жодним чином не постраждає. Якщо ви хочете придбати підставку для облаштування професійної кухні у своєму закладі в Харкові з мінімальними затратами сьогодні і в майбутньому, обирайте вироби з нержавіючої сталі. Їхня тривала і надійна експлуатація швидко виправдає себе, забезпечуючи комфорт, безпеку і зручність для роботи персоналу. Ціни на підставки під пароконвектомати і печі у нас доступні, тому кожен зможе підібрати варіант, який влаштує з практичного і фінансового боку. Доставка здійснюється по Харкову, а також в інші міста України. Поспішайте придбати якісні підставки і стенди під теплове обладнання вже сьогодні!