+38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50    +38(096) 933 38 88    +38(050) 416 03 88  
Графік роботи
UA
Ваш кошик

Столи виробничі із нержавіючої сталі

Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Обладнання для шкільних їдалень
Акції та розпродаж
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал робочої поверхні
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Столи з нержавійки – необхідне обладнання для підприємств громадського харчування

Кухні без столу уявити собі неможливо, тим паче кухні професійної. Специфіка роботи на підприємствах громадського харчування вимагає якісного та надійного обладнання з довгим терміном використання та стійкістю до різних впливів. Тому найбільш виправданим є встановлення професійних кухонних меблів, таких як столи з нержавіючої сталі.

Столи з нержавійки – переваги та недоліки

Переваги меблів з нержавіючої сталі на професійній кухні очевидні. Це:

  • Стійкість до механічних, хімічних пошкоджень, корозії та дії високих температур. Стальні вироби пошкодити дуже важко. Так само нержавійка стійка до довготривалої дії вологи, вона не піддається корозії. Ці вироби без проблем обробляються різноманітними хімічними речовинами. На столи з нержавіючої сталі можна ставити гарячий посуд. Це не завдасть їм шкоди;
  • Надійність. Вироби з нержавійки міцні. Вони не зламаються та не будуть хитатися. Такі меблі розраховані на довгі роки експлуатації;
  • Гігієнічність. Столи з нержавійки виробляють винятково з харчової сталі, що відповідає ДСТУ. Їх легко мити та чистити. Крім того, вони не вбирають сторонніх запахів, а це дуже важливо, адже виробничий процес на кухні передбачає роботу з різними продуктами.

Недоліків столи з нержавійки не мають. Хіба що вас спокусить низька ціна і ви захочете купити неякісний виріб з погано обробленими краями. Тоді є ризик поранитись.

Надійні виробники завжди приділяють велику увагу акуратній обробці швів та стикувань.

Призначення столів з нержавіючої сталі

На стійких та надійних столах з нержавійки ви зможете виконувати усі функції, що передбачає виробничий процес підприємства. Це:

  • Обробка м’яса, риби, овочів та фруктів.
  • Підготовка напівфабрикатів, їхнє пакування та зважування.
  • Нарізка та оформлення продуктів, готових до споживання.
  • Підготовка випічки та кулінарних виробів.
  • Підготовка та сервірування напоїв перед подачею тощо.

Не полінуємось нагадати, що саме обладнання з нержавіючої сталі рекомендується до використання у закладах громадського харчування санітарно-епідеміологічною службою України.

Виробничий стіл з нержавійки – види та призначення

У туристичних містах, таких як Львів чи Київ, є безліч крихітних барів та кафе на кілька столиків, відкритих у переобладнаних квартирах. Площа тут невеличка, на ній потрібно розмістити зал, кухонне приміщення і навіть підсобку. Якщо кухня маленька, один – два стандартні столи мусять забезпечити виконання усіх необхідних виробничих процесів. Для більших закладів є сенс встановити кілька варіантів обладнання з різноманітними функціями.

Так, столи з нержавійки можуть бути як з мийками, так і без них. Обладнання з мийкою дуже зручне для складування брудного та помитого посуду, а також для оптимізації складних процесів, таких, наприклад, як розробка риби.

Деякі види столів комплектуються однією або двома полицями. Ще одна конструктивна особливість різних видів обладнання – наявність металічного борту. Столи з бортиком зручно розміщувати біля стіни. Столи без нього можна без проблем ставити посеред кухні. Таке розміщення характерне для невеликих закладів, де на подібному острівці комплектується замовлення перед подачею у зал.

Стіл з нержавійки – обираємо найзручніший

В інтернет-магазині DSTO представлений надзвичайно великий вибір якісного кухонного обладнання для будь-яких потреб. Наші ціни невисокі, адже ми є структурним підрозділом вітчизняного підприємства, що випускає різноманітні вироби з нержавіючої сталі. У нас можна не лише купити готові столи чи мийки з нержавіючої сталі, але й замовити нестандартне обладнання за індивідуальними розмірами.

У каталозі представлені різні модифікації столів у розмірах, що задовольняють будь-які потреби. Ширина виробу коливається від 500 до 700 мм, а довжина від 800 до 2000 мм. Нормативна висота 850 мм за розрахунками є найбільш зручною для роботи. Усе обладнання без проблем компонується у єдиному стилі.

Столи від DSTO – це запорука гігієни та порядку на вашому виробництві.

Усі права захищені dsto.com.ua 2013-2020.

Створення інтернет магазину - Kebeta.Agency