Столи виробничі із нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал робочої поверхні
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Стіл  без полиці з нержавіючої сталі
58204
1200 мм
600 мм
850 мм
3126 грн.
Стіл  без полиці з нержавіючої сталі
58205
1500 мм
600 мм
850 мм
3640 грн.
Стіл з 2-ма полицями з нержавійки
100219
1500 мм
600 мм
850 мм
5995 грн.

Столи з нержавійки – необхідне обладнання для підприємств громадського харчування

Кухні без столу уявити собі неможливо, тим паче кухні професійної. Специфіка роботи на підприємствах громадського харчування вимагає якісного та надійного обладнання з довгим терміном використання та стійкістю до різних впливів. Тому найбільш виправданим є встановлення професійних кухонних меблів, таких як столи з нержавіючої сталі.


Столи з нержавійки – переваги та недоліки

Переваги меблів з нержавіючої сталі на професійній кухні очевидні. Це:

  • Стійкість до механічних, хімічних пошкоджень, корозії та дії високих температур. Стальні вироби пошкодити дуже важко. Так само нержавійка стійка до довготривалої дії вологи, вона не піддається корозії. Ці вироби без проблем обробляються різноманітними хімічними речовинами. На столи з нержавіючої сталі можна ставити гарячий посуд. Це не завдасть їм шкоди;
  • Надійність. Вироби з нержавійки міцні. Вони не зламаються та не будуть хитатися. Такі меблі розраховані на довгі роки експлуатації;
  • Гігієнічність. Столи з нержавійки виробляють винятково з харчової сталі, що відповідає ДСТУ. Їх легко мити та чистити. Крім того, вони не вбирають сторонніх запахів, а це дуже важливо, адже виробничий процес на кухні передбачає роботу з різними продуктами.

Недоліків столи з нержавійки не мають. Хіба що вас спокусить низька ціна і ви захочете купити неякісний виріб з погано обробленими краями. Тоді є ризик поранитись.

Надійні виробники завжди приділяють велику увагу акуратній обробці швів та стикувань.


Призначення столів з нержавіючої сталі

На стійких та надійних столах з нержавійки ви зможете виконувати усі функції, що передбачає виробничий процес підприємства. Це:

  • Обробка м’яса, риби, овочів та фруктів.
  • Підготовка напівфабрикатів, їхнє пакування та зважування.
  • Нарізка та оформлення продуктів, готових до споживання.
  • Підготовка випічки та кулінарних виробів.
  • Підготовка та сервірування напоїв перед подачею тощо.

Не полінуємось нагадати, що саме обладнання з нержавіючої сталі рекомендується до використання у закладах громадського харчування санітарно-епідеміологічною службою України.


Виробничий стіл з нержавійки – види та призначення

У туристичних містах, таких як Львів чи Київ, є безліч крихітних барів та кафе на кілька столиків, відкритих у переобладнаних квартирах. Площа тут невеличка, на ній потрібно розмістити зал, кухонне приміщення і навіть підсобку. Якщо кухня маленька, один – два стандартні столи мусять забезпечити виконання усіх необхідних виробничих процесів. Для більших закладів є сенс встановити кілька варіантів обладнання з різноманітними функціями.

Так, столи з нержавійки можуть бути як з мийками, так і без них. Обладнання з мийкою дуже зручне для складування брудного та помитого посуду, а також для оптимізації складних процесів, таких, наприклад, як розробка риби.

Деякі види столів комплектуються однією або двома полицями. Ще одна конструктивна особливість різних видів обладнання – наявність металічного борту. Столи з бортиком зручно розміщувати біля стіни. Столи без нього можна без проблем ставити посеред кухні. Таке розміщення характерне для невеликих закладів, де на подібному острівці комплектується замовлення перед подачею у зал.


Стіл з нержавійки – обираємо найзручніший

В інтернет-магазині DSTO представлений надзвичайно великий вибір якісного кухонного обладнання для будь-яких потреб. Наші ціни невисокі, адже ми є структурним підрозділом вітчизняного підприємства, що випускає різноманітні вироби з нержавіючої сталі. У нас можна не лише купити готові столи чи мийки з нержавіючої сталі, але й замовити нестандартне обладнання за індивідуальними розмірами.

У каталозі представлені різні модифікації столів у розмірах, що задовольняють будь-які потреби. Ширина виробу коливається від 500 до 700 мм, а довжина від 800 до 2000 мм. Нормативна висота 850 мм за розрахунками є найбільш зручною для роботи. Усе обладнання без проблем компонується у єдиному стилі.

Столи від DSTO – це запорука гігієни та порядку на вашому виробництві.