Марміт других страв з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Марміт других страв з нержавійки на 2 GN1/1
79009
1000 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
19564 грн.
Марміт других страв з нержавійки на 2 GN1/1
79013
1000 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
19648 грн.
Марміт других страв з нержавійки на 3 GN1/1
79010
1200 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
20353 грн.
Марміт других страв з нержавійки на 3 GN1/1
79014
1200 мм
700х(1000) мм
850x(1400) мм
20574 грн.
Марміт других страв з нержавійки на 4 GN1/1
79011
1500 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
22915 грн.
Марміт других страв з нержавійки на 4 GN1/1
79015
1500 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
23309 грн.
1
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Марміт других страв з нержавійки на 2 GN1/1
79013
1000 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
19648 грн.
Марміт других страв з нержавійки на 3 GN1/1
79014
1200 мм
700х(1000) мм
850x(1400) мм
20574 грн.
Марміт других страв з нержавійки на 4 GN1/1
79015
1500 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
23309 грн.
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 28.01.2021
Необхідне обладнання для кафе і барів - нюанси вибору
Вибрати обладнання для кухні кафе, бару чи ресторану - завдання гранично важливе і відповідальне, від якого залежить успіх підприємства в цілому

Марміти: меблі з нержавіючої сталі – свіжість других страв

В закладах громадського харчування з великим потоком відвідувачів частина страв готується заздалегідь. Смакові якості страви можуть псуватися, якщо її часто розігрівати. І тоді виникає проблема збереження їжі в такому вигляді, щоб її можна було негайно подати на стіл. З цим завданням досить успішно справляються марміти – меблі з нержавійки, пристрої для короткочасного зберігання других страв у гарячому стані. До того ж, марміти з нержавіючої сталі зберігають час кухарів.

Марміти: меблі з нержавійки та їхні переваги

Щоб страва залишалася свіжою й смачною, слід постійно підтримувати потрібну температуру, тобто не гріти її, а просто тримати теплою й не давати охолонути. Виконувати таку складну функцію можуть спеціальні меблі з нержавіючої сталі — марміти, переваги яких оцінили на професійних кухнях в ресторанах, кафе, їдальнях у Києві, Харкові, багатьох інших містах України. Завдяки меблям з нержавійки, популярні страви меню завжди готові для відвідувачів, що надає можливість значно підвищити рівень обслуговування клієнтів в Одесі, Дніпрі, Львові, інших містах. 

Марміти – це меблі з нержавіючої сталі для зберігання страв. Різновидів мармітів досить багато, щоб мати можливість вибрати з них оптимальні варіанти. Вони поділяються на підлогові й настільні пристрої. Меблі з нержавійки у Харкові для других страв можуть застосовуватися як окремі апарати, а також у складі ліній роздачі. Настільні марміти компактні й мобільні.

Меблі з нержавіючої сталі поділяються за видом страв, для яких призначені, працюють за принципом парової бані. Наприклад, марміти у вигляді невеликих котлів зручно використовувати у Харкові для харчування за методом «шведського столу». Марміти (меблі з нержавіючої сталі) для других страв виглядають як прилавки з вбудованими гастрономічними ємностями.

Меблі з нержавійки особливої конструкції у Харкові застосовують для підтримання страв гарячими певний час. Гастроємності у мармітах не контактують з джерелом тепла безпосередньо, а розігріваються паром, завдяки чому їжа не пересихає й не пригорає. 


Марміти для других страв у Харкові: унікальні меблі з нержавійки

Більшість закладів громадського харчування орієнтовані на обслуговування потоку відвідувачів, які поспішають, тому страви готуються заздалегідь.

Багаторазове підігрівання готової їжі спотворює її первісний смак, особливо якщо мова йде про другі страви. Спеціальні марміти – меблі з нержавіючої сталі у Харкові, дозволять зберегти смак їжі будь-якої консистенції та в будь-який момент подати її клієнту при оптимальній температурі для других страв 65°С, для перших 75°С.

Крім оптимальної температури, страви повинні мати привабливий вигляд, ніби щойно приготовані. Якщо це смажена риба або курячі стегенця – то, звичайно, з рум’яною скоринкою, а картопляне пюре, соте або суфле – навпаки, м’які й не сухі. Ці проблеми легко розв’язуються, якщо купити у Харкові відповідні меблі з нержавійки в компанії DSTO. 

За способом підігріву марміти з нержавійки для других страв у Харкові бувають:

  • водяного нагріву за принципом водяної бані;
  • повітряного сухого нагріву;
  • парового нагріву.

Незалежно від джерела тепла й способу нагріву, будь-які теплові марміти з нержавіючої сталі для других страв оснащені корпусом, що має кілька відсіків з напрямними для стандартних гастроємностей, тобто меблі з нержавійки обладнано винятково специфічним посудом. Під гастроємностями розташовуються джерела тепла – газові пальники або електричні теплоелектронагрівачі для мармітів.Марміти водяного нагріву у Харкові

Для ніжних за консистенцією страв – овочеве пюре, суфле, густі соуси, ідеально підійде водяний марміт електричний для других страв. Ці меблі з нержавіючої сталі працюють за принципом водяної бані, тобто гастроємність з готовою їжею поміщається в спеціальний резервуар з гарячою водою, температуру якої підтримують електричні тени. Страви в спеціальних мармітах меблях з нержавіючої сталі прогріваються рівномірно, не підгоряють, не підсихають, не обвітрюються. 

Меблі з нержавійки (марміти) підключаються до магістральної системи водопостачання й каналізації. Досить об’ємна конструкція меблів з нержавіючої сталі значної ваги підходить не всім закладам Харкова, але стаціонарний прилавок, який має марміт для других страв водяного нагрівання – гідне обладнання для великого ресторану або фастфуду з інтенсивним потоком відвідувачів. 

 


Як вибрати й купити марміти для других страв у DSTO

В компанії «ДСТО» ви можете купити марміти для других страв, які можна використовувати автономно або вбудувати в лінію роздачі, самостійно або з допомогою консультанта підібрати меблі з нержавійки у Харкові для підтримки температури страв з м'яса, риби, птиці, гарнірів, пюре, суфле, соте, печені з овочів. Наше обладнання дозволить вам ефектно позиціювати страви й швидко подати замовлення клієнту, без додаткового підігріву на плиті або в духовці. 

Чому ми рекомендуємо меблі з нержавійки купити в DSTO у Харкові:

  • У нас представлені меблі з нержавіючої сталі, ми пропонуємо розумні ціни й високу якість виробів з нержавіючої сталі.
  • Всі виставлені на продаж у каталозі марміти для других страв є в наявності, вам не доведеться довго очікувати на замовлення.
  • Зверніть увагу, якщо вам потрібні марміти з нержавійки для других страв нестандартної комплектації, ми виконаємо замовлення у найкоротші терміни згідно з вашим технічним завданням.
  • Марміти виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі.
  • Ціни на марміти встановлені виробником, що дозволяє купити якісні меблі з нержавійки в Харкові за доступною ціною.
  •  Доставка меблів з нержавіючої сталі здійснюється логістичними компаніями у стислі терміни у Харків, Київ, Дніпро, інші міста – недорого для замовників.

Пропонуємо відвідати виставку у Харкові та детальніше ознайомитися з нашою продукцією. Ми впевнені, що ви обов'язково підберете оптимальні марміти з нержавійки, які максимально відповідають вашим очікуванням за функціоналом, ціною та дизайном.