Марміт перших страв з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Марміт перших страв з нержавійки на 2 конфорки
79001
1000 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
14747 грн.
Марміт перших страв з нержавійки на 2 конфорки
79002
1200 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
18332 грн.
Марміт перших страв з нержавійки на 2 конфорки
79005
1000 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
18420 грн.
Марміт перших страв з нержавійки на 2 конфорки
79006
1200 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
18554 грн.
Марміт перших страв з нержавійки на 3 конфорки
79003
1500 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
22620 грн.
Марміт перших страв з нержавійки на 3 конфорки
79007
1500 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
23014 грн.
1
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Марміт перших страв з нержавійки на 2 конфорки
79005
1000 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
18420 грн.
Марміт перших страв з нержавійки на 2 конфорки
79002
1200 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
18332 грн.
Марміт перших страв з нержавійки на 4 конфорки
79190
1800 мм
700x(1000) мм
850x(1400) мм
27252 грн.
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 28.01.2021
Необхідне обладнання для кафе і барів - нюанси вибору
Вибрати обладнання для кухні кафе, бару чи ресторану - завдання гранично важливе і відповідальне, від якого залежить успіх підприємства в цілому


Марміт для перших страв з нержавіючої сталі – вдале рішення для професійної кухні

Ті заклади громадського харчування, які розраховують на інтенсивний потік клієнтів, повинні придбати марміт для перших страв. Це спеціальне теплове обладнання, яке підтримує борщі і супи у стані, придатному для вживання. Відбувається це через високу температуру, яка підтримується довгий час і не дає стравам вистигнути. При цьому самі продукти не контактують з джерелом тепла, тому рідина не випаровується, а смакові якості не змінюються. Саме тому марміти для перших страв стають невід’ємною частиною лінії роздачі у кафе, їдальнях та інших закладах громадського харчування у Харкові, де діє система самообслуговування відвідувачів. Також обладнання часто використовується на кухні, тому кухарю не потрібно готувати супи окремо для кожного замовлення. Марміт для перших страв дозволяє пришвидшити роботу персоналу, а також покращити якість обслуговування клієнтів. Це збільшить потік відвідувачів, що важливо для закладів громадського харчування у Харкові.


Принцип роботи і особливості мармітів

Таке теплове обладнання з нержавіючої сталі, як марміти для перших страв, дозволяє зберегти аромат, смакові якості і свіжість їжі, тоді як звичний підігрів не здатен впоратись із цим завданням. Така техніка – це ємність, куди наливають першу страву для збереження певної температури. Вона піддається впливу термостата, води та інфрачервоної лампи або спеціального гелю. На корпусі марміту розміщена панель управління, за допомогою якої можна увімкнути і вимкнути пристрій, регулювати температуру.

Оскільки марміт для перших страв належить до числа обладнання для громадського харчування, матеріал виготовлення має бути безпечним. Саме тому для виготовлення використовується нержавіюча сталь. Вона має такі якості:

 • безпечна для використання, не виділяє токсичних речовин при нагріванні;
 • не окислюється і не ржавіє;
 • підтримує тепло довгий період часу.

Перші страви у мармітах не розварюються і не набувають неприємного “вчорашнього” присмаку. Борщі і супи залишаються такими ж, наче їх щойно приготували. Завдяки можливості регулювання температури, можна відібрати оптимальні умови зберігання для кожної першої страви. Марміти від компанії DSTO виконані з оригінальної сталі. При виготовленні обладнання дотримуються всі стандарти та норми, які висуваються до ліній роздачі у закладах громадського харчування в Харкові. Завдяки класичному дизайну, марміт чудового вписується в будь-який інтер’єр. Ви можете використовувати марміт окремо, а також разом з іншим обладнанням лінії роздачі. А найприємніше те, що марміт для перших страв з нержавіючої сталі коштує недорого. Поспішайте придбати цю корисну техніку у Харкові, аби задовольнити потреби своїх відвідувачів.


Характеристики мармітів для перших страв

Збираючись купити таке теплове обладнання, потрібно обов’язково звернути увагу на його технічні характеристики. Зокрема при виборі марміту для перших страв варто подумати про такі параметри:

 1. Потужність, напруга. Важливо врахувати особливості приміщення, де буде проводитись встановлення цього обладнання.
 2. Об’єм. Ця характеристика залежатиме від завантаження закладу і кількості необхідних порцій, які потрібно буде приготувати для обслуговування всіх відвідувачів.
 3. Вага. Вона не враховується при купівлі стаціонарної моделі, однак важлива при виборі настільного чи вбудованого обладнання.

Лише при умові правильного вибору марміту для перших страв ви зможете відчути всі переваги застосування цієї техніки. Їжа підігріватиметься до необхідної температури, а гості підуть задоволеними і ситими, плануючи відвідати ваш заклад у майбутньому.


Яким повинен бути ідеальний марміт для перших страв?

Коли виникає потреба у такому обладнанні, як марміт, варто купувати надійну і перевірену техніку, яка прослужить не один рік. Не потрібно в гонитві за економією вибирати девайси сумнівних виробників. Краще купити надійний марміт для перших і других страв від компанії DSTO і насолоджуватись усіма його перевагами. Ідеальним можна вважати таке оснащення:

 1.  Для його виготовлення використовується нержавіюча сталь.
 2. Обладнане прилавком для зручності відвідувачів.
 3. Є можливість підключення до стандартної електромережі.
 4. Використання і догляд за мармітом не вимагає значних зусиль зі сторони персоналу.
 5. З легкістю витримує щоденне інтенсивне навантаження при великому потоці відвідувачів.

Саме такі марміти для перших страв пропонує купити інтернет-магазин DSTO. Ціни на продукцію у нас привабливі, тому кожен ресторатор у Харкові матиме змогу підібрати обладнання відповідно до потреб свого закладу і фінансових можливостей.


Переваги використання марміту для перших страв з нержавіючої сталі

Як і будь-яка інша техніка для професійної кухні, марміт також має свої сильні сторони. Це не просто девайс, який допомагає підігрівати їжу, а й незамінний помічник, здатний мінімізувати витрати і часу, і ресурсів. Марміт для перших страв оснащений всіма можливими функціями для зручності користувачів. Він має такі переваги:

 • відсутність будь-яких додаткових затрат;
 • можливість регулювання температури відповідно до конкретної страви;
 • зручна конструкція, яка дозволяє швидко і легко очистити прилад від забруднень;
 • перші страви не розігріваються багато разів, тому смакові якості залишаються на вищому рівні.

До того ж привабливий дизайн сподобається як персоналу, так і відвідувачам. Ваш заклад процвітатиме, а гості завжди будуть задоволені смачною і корисною їжею. Надійні марміти працюватимуть з дня у день. Перед тим як купити техніку, важливо визначитись, який саме тип моделі вам потрібен, а також його функціональні можливості:

 • оскільки перші страви складаються з великої кількості рідини, раціональніше застосовувати для підтримки тепла саме марміти. Вони дозволяють розміщувати каструлі на розігрітій поверхні;
 • враховуючи той факт, що більшість деталей марміту безпосередньо контактують з продуктами, всі елементи мають бути виготовлені з харчової нержавійки;
 • відгуки багатьох рестораторів Харкова також свідчать про те, що найбільш зручними в експлуатації є марміти для перших страв з нержавіючої сталі;
 • вибираючи техніку, обов’язково враховуйте кількість страв, яку зможете в ній розмістити (число конфорок 2-4);
 • ціна пристрою залежить від розміру, кількості конфорок, наявності додаткових елементів (полиці, навісу тощо).

В інтернет-магазині DSTO ви можете недорого замовити марміт для перших страв, який в повністю відповідатиме потребам закладу. Вартість продукції з нержавіючої сталі, яка представлена в каталозі, цілком виправдовує себе і залишається доступною для рестораторів Харкова та інших міст України. Переконайтесь, що ваш заклад лише виграє від наявності марміту, а його рентабельність значно підвищиться.