Стелажі для сушіння посуду з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
статті
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.
clock_dsto.png 28.01.2021
Необхідне обладнання для кафе і барів - нюанси вибору
Вибрати обладнання для кухні кафе, бару чи ресторану - завдання гранично важливе і відповідальне, від якого залежить успіх підприємства в цілому
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Стелажі для сушки посуду з нержавіючої сталі — правильне просушування і вдала організація зберігання

Швидкість виконання замовлень у закладах громадського харчування залежить від правильної організації простору для зберігання необхідних для приготування предметів. У цьому допомагають стелажі для посуду й кухонного інвентаря. Від звичайних версій стелажів вони відрізняються наявністю полиць для сушіння столових приладів. Головна перевага кухонних стелажів — у вільному доступі до предметів, які там зберігаються. До того ж, їх можна недорого купити у фірмі DSTO. У каталозі представлений хороший асортимент стелажів для сушки посуду. Усі вони мають такі переваги, як:

  1. Наявність полиць для сушки й піддонів для накопичення залишків води, завдяки чому можна просушувати і зберігати предмети в одному місці.
  2. Стійкий і надійний каркас, тому можна бути впевненим у збереженні всього посуду, який розставлено.
  3. Полиці стелажів можуть витримувати сильні навантаження, що важливо для посуду зі скла й металу.
  4. Наявність бортів для утримання посуду навіть за умови сильних коливань конструкції.

Усі ці переваги підтверджують відгуки покупців із Києва, Одеси та інших міст України. Та й ціни на стелажі для сушіння посуду виправдані, оскільки розраховуються вони з урахуванням розміру, витрачених на виготовлення матеріалів. Оцінити якість таких меблів ви можете, відвідавши виставкові майданчики в Харкові. Тут же можете замовити інше обладнання для закладів громадського харчування, у тому числі спроектоване індивідуально. Воно відправляється у будь-який регіон України.

Усвідомлений вибір — конструкція й місце розміщення

Вибираючи стелажі для сушіння посуду, враховуйте два моменти:

  1. Розміщення. Це дасть вам змогу швидше визначитися з габаритами меблів, ефективно задіяти вільний простір на кухні.
  2. Конструкція. Стандартні варіанти стелажів мають кілька ярусів. Вони можуть додатково оснащуватися гачками для чашок, секціями для сушіння столового наряддя тощо.

Обидва моменти взаємопов’язані. Так, стелажі можуть бути вбудованими. Розміщують їх у шафі, що запобігає потраплянню пилу на посуд. Такі стелажі складаються з двох рівнів: верхній — для сушіння тарілок, нижній — для чашок. Настільні версії підходять для маленьких кафе й барів. Найбільш традиційними є стелажі, які розміщуються на підлозі. Вони не потребують спеціального встановлення, їх можна розташувати там, де є вільне місце. Можливий варіант, коли полиці стелажів оснащуються рейлінговою системою. Завдяки їй полиці переміщаються в потрібному напрямі. Такі версії підходять для зберігання тарілок.

Вимоги до якості виконання й естетичності

Стелажі з нержавіючої сталі, які представлені на сайті, відповідають таким вимогам:

  1. Гігієнічність. Поверхня стелажів добре очищається від залишків води, що запобігає утворенню грибків і бактерій.
  2. Міцність. Таким меблям доводиться витримувати сильні навантаження. Тому ми пропонуємо стійкі, міцні конструкції.
  3. Довговічність. Стелажі для сушки посуду прослужать протягом десятків років, якщо за ними правильно доглядати. Серед регулярних гігієнічних процедур — вологе миття й дезінфекція. Це дозволяє утримувати меблі в чистоті.
  4. Надійні кріплення. Усі елементи конструкції міцно закріплені. Оскільки падіння навіть однієї з полиць загрожує великими витратами, особливо якщо в ресторані використовується дорогий посуд.

Пам’ятайте, що грамотна презентація страв залежить не тільки від умінь і креативності кухаря, а й від зовнішнього вигляду посуду, на якій вони подаються. Навіть найсмачніша їжа буде виглядати непривабливо на погано вимитій і неправильно висушеній тарілці. Тому без стелажів для сушки посуду обійтися досить складно. Вони чудово справляються з таким завданням і роблять свій внесок у створення хорошої репутації закладу.

Встановивши на кухні ресторану, кафе, функціональне і якісне обладнання, ви підтвердите високий статус закладу. До того ж, сучасні версії цих агрегатів виглядають цілком естетично і вписуються в інтер’єр. В компанії DSTO ви знайдете стелажі для розміщення та сушіння посуду, які можна ввести в експлуатацію навіть в елітному ресторані. Вони є особливо актуальними, якщо ви дотримуєтеся політики відкритої кухні. Тоді гості, які прийшли у ваш заклад, неодмінно оцінять грамотну організацію робочого простору. Адже кулінарні шедеври народжуються тільки там, де все акуратно розставлено на своїх місцях.

Якщо у вас виникли питання щодо характеристик стелажів для розміщення та сушіння посуду, звертайтеся до співробітників компанії. Вони також допоможуть з організацією доставки придбаних меблів зручним для вас способом.