+38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50    +38(096) 933 38 88    +38(050) 416 03 88  
Графік роботи
UA
Ваш кошик

Столи з мийками з полицею з нержавіючої сталі

Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Обладнання для шкільних їдалень
Акції та розпродаж
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Тип мийної чаші
Матеріал робочої поверхні
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Столи з мийкою і з полицею з нержавіючої сталі - рекомендації по вибору практичною меблів для кухні

Суворе дотримання всіх санітарно-гігієнічних вимог - головна вимога і основа специфіки роботи професійних кухонь підприємств громадського харчування, тому універсальні і практичні столи з мийкою з нержавіючої сталі є незамінним обладнанням. Наявність додаткової полки істотно підвищує функціональність столу з мийкою, що обумовлює високий попит на даний тип нейтральної меблів. Устаткування з нержавійки, представлене на сторінках онлайн-каталогу компанії "DSTO" чудово зарекомендувало себе завдяки безлічі переваг, серед яких в якості ключових можна назвати наступні:

 • доступна ціна на якісне обладнання від провідних виробників;
 • міцність, надійність і виняткова довговічність виробів з нержавіючої сталі;
 • комфорт в експлуатації, безпека, легкість в догляді.

Нержавіюча сталь - кращий з можливих матеріалів для кухонних меблів, оскільки відсутність пір в ньому запобігає санітарні ризики після оброблення м'ясних туш і приготування різних продуктів. Стіл з мийкою і з полицею для кухні громадського харчування протягом усього терміну експлуатації зберігає естетично привабливий зовнішній вигляд при дотриманні простих правил догляду. Використовувати для цього можна будь-яку побутову хімію, єдиний заборона - жорсткі щитки, які можуть залишити явні подряпини на красивою поверхні металевого обладнання.


Переваги рішення купити брендові виробничі столи з мийкою

Стіл з мийкою і полицею, виготовлений відповідальним виробником, продемонструє довговічність навіть за умови інтенсивної експлуатації. Якщо обладнання періодично доводиться пересувати або перевозити з місця на місце, ви можете не турбуватися, що металеві з'єднання розбовтаються і виріб втратить міцність. Крім цього, рішення купити стіл мийку обіцяє і інші вигоди:

 • повну відповідність технічним та санітарним нормам;
 • раціональне використання простору кухні;
 • грамотна організація робочих місць для персоналу;
 • естетична привабливість меблів для кухні;
 • економія фінансових коштів, оскільки ціна на стіл з мийкою і полицею з нержавіючої сталі в магазині компанії "DSTO" незмінно залишається доступною і конкурентною.

Купити нейтральне обладнання для кухні з нержавійки від провідних брендів в Україні сьогодні дійсно можна недорого, при цьому виробники гарантують високу якість виготовлення і прекрасні експлуатаційні характеристики своєї продукції. Високоякісна нержавіюча сталь абсолютно не чутлива до впливу вологи, тому навіть при щоденному постійному контакті з вологою не доводиться турбуватися про появу іржі.


Якісний стіл мийка з нержавіючої сталі - як вибрати потрібну модель

Функціональна, практична і ергономічні меблі, яка об'єднує в одній конструкції стіл, мийну ванну і містку полку для посуду, каструль, контейнерів, побутової техніки або іншого інвентарю дозволяє з максимальною ефективністю використовувати корисний простір професійної кухні.

Вибір конкретної моделі виробничого столу з мийкою і полицею з нержавіючої сталі в першу чергу визначається габаритами вироби. В асортименті компанії "DSTO", представленому на сторінках об'ємного онлайн каталогу, ви знайдете моделі довжиною від 1000 до 2400 мм і шириною в діапазоні 400-800 мм. Глибина раковини при цьому варіюється від 250 до 500 мм.

Залежно від матеріалів, використаних у виробництві, можна купити будь-який з таких варіантів:

 • всі елементи конструкції з нержавіючої сталі AISI304;
 • стільниця зі сталі AISI304, каркас і полку зі сталі AISI430 (або з оцинкованого металу);
 • стільниця з нержавіючої сталі марки AISI201, каркас і полку зі сталі AISI430 (або з оцинкованого металу).
 • Нижня полиця виконується з оцинкованого металу з метою зниження підсумкової ціни виробу. Комбінація нержавійки і оцинковки - досить популярне рішення.

Подібний варіант, безперечно, є справжньою знахідкою для більшості барів, кафе, піцерій, кондитерських і ресторанів, де гостро стоїть питання дефіциту вільної площі. Крім закладів громадського харчування, питання, як правильно вибрати і купити стіл з мийкою, актуальний для медичних установ і лабораторій.


Стіл з нержавійки з мийкою та додатковою полицею - призначення обладнання

Нейтральне обладнання - стіл з мийкою і полицею з нержавіючої сталі - невід'ємна частина ефективної роботи персоналу кухні. Він сприяє підвищенню продуктивності праці з дотриманням санітарно-гігієнічних норм при виконанні наступних процесів:

 • розбирання риби, птиці, м'яса;
 • зважування та фасування продуктів харчування;
 • замішування тіста, підготовка кондитерських і хлібобулочних виробів до випікання;
 • оформлення готових страв;
 • складування посуду і столових приладів;
 • установка механічного або теплового обладнання, побутової техніки, необхідної в щоденній роботі;
 • очищення та нарізка овочів, фруктів, напівфабрикатів і т. д.

Сучасним закладам громадського харчування часто доводиться працювати в умовах жорстокої конкуренції, коли немає і не може бути дрібниць при виконанні завдань підвищення якості страв і швидкості їх приготування, поліпшення рівня сервісу.

Усі права захищені dsto.com.ua 2013-2020.

Створення інтернет магазину - Kebeta.Agency