+38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50    +38(096) 933 38 88    +38(050) 416 03 88  
Графік роботи
UA
Ваш кошик

Сушки для посуду з нержавіючої сталі

Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Обладнання для шкільних їдалень
Акції та розпродаж
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Сушки для посуду з нержавіючої сталі: обладнання на професійній кухні, без якого не обійтися

Сушка посуду — не дуже приємний, але обов’язковий процес. Адже навіть у невеличкому закладі протягом дня виростає ціла гора тарілок і склянок, які доводиться мити і правильно просушувати. Полегшити цей процес допоможе спеціальна сушка для посуду. Необхідність такого обладнання пояснюється економією часу й сили персоналу. Так, використовуючи сушку, не доведеться витирати насухо кожну тарілку перед відправленням на зберігання. Досить змахнути краплі води й залишити посуд до повного висихання. А ще сушка дозволяє заощадити на спеціалізованому тепловому обладнанні для просушування.

Моделі, які представлені в компанії DSTO, відповідають усім нормам і вимогам, які діють на території України. По-перше, виготовляються вони тільки з нержавіючої сталі марки AISI 304. Такий матеріал може використовуватися для виготовлення обладнання для харчових підприємств і закладів громадського харчування, кухонних і столових приладів. Це легована сталь, яка є стійкою до корозії. Тобто, окрім звичайних домішок, до її складу входять ще й добавки, які полегшують необхідні механічні та фізичні показники. Ці добавки якраз і покращують характеристики сталі.

Такий категоричний вибір матеріалу для виробництва сушок для посуду також пояснюється інтенсивністю користування, яка вимагає великої міцності обладнання. Крім того, подібні елементи меблювання повинні добре піддаватися очищенню та дезінфекції, не виділяти небезпечних речовин під час експлуатації. Тому контакт сушки й посуду не призводить ні до яких поганих наслідків.

Конструктивні особливості

Сушка для посуду має деякі конструктивні особливості:

  1. Виглядає вона, як полиця, яку можна підвішувати на стіну або ставити на робочий стіл. У результаті відкритою залишається тільки передня частина сушки.
  2. Полиці такого обладнання мають вигляд увігнутих решіток із пазами для розміщення тарілок. У такий спосіб вода безперешкодно стікає на піддон.
  3. Сушки для посуду можуть мати один або кілька рівнів. Судячи з відгуків власників, найзручнішою є двоярусна версія. Така сушка дозволяє розмістити більшу кількість тарілок і склянок, й обидва яруси будуть просушуватися рівномірно і якісно.
  4. Устаткування має різну довжину й ширину, що дозволяє вибрати найбільш вдалий варіант з урахуванням підготовленого для нього місця, місткості й бюджету.

Класичний варіант сушки для посуду призначений для розміщення біля стіни. Але є й інші варіанти. Так ви можете купити відкатні та кутові моделі. Таке обладнання є найбільш актуальним для приміщень з оригінальним плануванням або з обмеженою площею. Якщо проблем із розміщенням сушки для посуду немає, краще зупинитися на класичному варіанті. Для нього розроблено декілька систем кріплення. Найпростіша — навішування на стіну. Друга – складніша — рейлінг, зі спеціальними перекладинами або трубами. У моделей, призначених для розміщення на столі, передбачені невеликі ніжки. Такі сушки можуть вбудовуватися в шафу, встановлюватися на нижніх або верхніх полицях. Головне, щоби всередині шафка добре провітрювалася.

Сушки для посуду: естетика і практичність

Вибираючи сушки для посуду, необхідно оцінювати їх не тільки з практичного боку, але й з естетичного. Оскільки в прогресивних закладах красиво й затишно не тільки в залі для гостей, але й на кухні. Тим паче сушки часто використовуються як місце зберігання тарілок, мисок, чашок і склянок. Якщо плануєте робити так само, придивіться до моделей з обмежувачами. Хоча для вбудованих сушок це не актуально — подібна необхідність відпадає сама собою.

Кілька слів варто сказати про піддони. Чудовий варіант — з нержавіючої сталі. Можливим також є виконання з пластмаси. А якщо сушка буде висіти над мийкою, можна обійтися без піддона.

Стандартні розміри сушок для посуду: ширина — 300 мм, висота — 400 мм. Це вдалий варіант для більшої частини закладів. У ньому добре поміщаються тарілки різних розмірів. Довжина сушок може значно відрізнятися: від 400 до 1000 мм. Моделі з розмірами, які не вписуються в ці межі, вважаються нестандартними. Їх можна виготовити на замовлення, звернувшись до менеджерів сайту. Ми можемо реалізувати будь-який проект, оскільки є структурним підрозділом українського виробника.

Пам’ятайте, що за умови правильного облаштування кухні, ваш заклад зможе виконувати завдання будь-якої складності. Ви можете купити все необхідне, у тому числі сушки для посуду, вивчивши каталог сайту. Обладнання, яке ми пропонуємо, перебуває на складах у Харкові й Києві, тому доставка здійснюється протягом декількох днів.

Усі права захищені dsto.com.ua 2013-2020.

Створення інтернет магазину - Kebeta.Agency