Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Професійні посудомийні машини

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Машина посудомийна фронтальна Asber GE500DD
Артикул: 74300
Довжина:
600 мм
Ширина:
600 мм
Висота:
830 мм
Термін поставки уточнюйте
60452 грн.
Машина посудомийна фронтальна Krupps C537 UP
Артикул: 74302
Довжина:
585 мм
Ширина:
600 мм
Висота:
815 мм
Термін поставки уточнюйте
74571 грн.
Машина посудомийна купольна Asber GEH500DD
Артикул: 74301
Довжина:
675 мм
Ширина:
675 мм
Висота:
1875 мм
Термін поставки уточнюйте
97467 грн.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Машина посудомийна фронтальна Krupps C537 UP
Артикул: 74302
Довжина:
585 мм
Ширина:
600 мм
Висота:
815 мм
Термін поставки уточнюйте
74571 грн.
Машина посудомийна фронтальна Asber GE500DD
Артикул: 74300
Довжина:
600 мм
Ширина:
600 мм
Висота:
830 мм
Термін поставки уточнюйте
60452 грн.
Машина посудомийна купольна Asber GEH500DD
Артикул: 74301
Довжина:
675 мм
Ширина:
675 мм
Висота:
1875 мм
Термін поставки уточнюйте
97467 грн.
статті
clock_dsto.png 26.11.2020
Пароконвектомат промисловий для громадського харчування
Пароконвекційні печі, як тільки-но з'явившись на професійній кухні, відразу ж підкорили серця поварів.
clock_dsto.png 23.10.2020
Промислові електричні картоплечистки: особливості обладнання
Одні з найзатребуваніших машин на професійній кухні — це промислові електричні картоплечистки.


Посудомийні машини: типи й особливості 


На великих підприємствах громадського харчування кількість посуду вимірюється сотнями одиниць. Тому на підприємстві, навіть у невеликому кафе необхідно мати потужну посудомийну машину. Для підприємств з великими обсягами брудного посуду призначене посудомийне обладнання з безперервним циклом роботи. Продуктивна потужність такого обладнання дозволяє за невеликий час вимити величезну кількість посуду. 


Машини посудомийні професійні: призначення


За видами посуду, що завантажується, посудомийне обладнання підрозділяється:

 • Універсальні – використовуються на невеликих підприємствах, де бувають незначні обсяги брудного посуду різного виду.
 • Машини для миття стаканів – стислий мийний цикл дозволяє швидко помити багато склянок.
 • Машини для миття кухонного інвентарю – використовуються для миття котлів з суттєвими забрудненнями, серед яких може бути пригоріла їжа. У деяких моделях використовуються пластикові гранули замість мийного засобу. 

Використання професійних мийних засобів і правильне дозування забезпечують якісну обробку посуду. Для ефективної роботи у будь-яких машинах необхідно застосування пом'якшувальних засобів для жорсткої води. Не варто використовувати посудомийне устаткування для посуду, який вимагає дбайливого догляду: порцеляновий, пластиковий, вироби зі срібла та алюмінію. 


Професійні посудомийні машини: типи


Промислові посудомийні машини пропонуються багатьма виробниками. Проте, навіть одного типу, вони можуть значно відрізнятися за технічними характеристиками. Вибирати обладнання потрібно відповідно до типу закладу, кількості посуду й виду завантаження. 

Посудомийні машини фронтальні

Посудомийне обладнання з фронтальним завантаженням має невеликі розміри, що дозволяє легко встановити агрегат у барну стійку або під стіл. Посуд для миття завантажується через фронтальні дверцята. Виробнича потужність устаткування за годину становить 200-800 одиниць посуду: тарілки, келихи, столове приладдя. Серед недоліків – встановлення важких кошиків з брудним посудом вручну. Невисока ціна, компактні габарити, зручність в експлуатації – завдяки цим перевагам фронтальні машини мають найбільший попит. 

Купольні машини посудомийні

Посудомийне устаткування купольного типу здійснює миття склянок, тарілок, столових приладів, кухонного інвентарю. Конструкція пристрою забезпечує високу якість миття й ополіскування при високій температурі +80°C. Посуд завантажують у касети, які розміщуються на висувному столі. Після наповнення, касети засуваються всередину й накриваються куполом, обирається програма миття. 

Продуктивність машин за годину 1000-1500 одиниць. Робота з купольними посудомийними машинами не вимагає значних фізичних зусиль, як з фронтальними. Обладнання доцільно використовувати у закладах з високою відвідуваністю. Вартість купольних моделей вища, розміри – компактні, потрібно лише місце для висувних касет. Можуть бути укомплектовані додатковим обладнанням. 

Конвеєрні промислові посудомийні машини

Посудомийна машина безперервного циклу працює досить просто: по конвеєру посуд переміщується через різні зони мийки. Зазвичай цих зон дві: мийка при температурі 50-60°C і ополіскування при 80-90°C. Висока температура дозволяє здійснювати ефективну санітарну обробку, знищувати бактерії та мікроорганізми. 

Конвеєрні або тунельні машини раціонально використовувати у закладах, які обслуговують велику кількість клієнтів. Серед недоліків – великі розміри й необхідність додаткового місця для брудного й чистого посуду. Обслуговування тунельних агрегатів має здійснюватися підготовленим фахівцем. 


Сучасні посудомийні промислові машини: переваги


Від побутових професійні посудомийні машини відрізняються коротким циклом миття – протягом 2-3 хвилин, наявністю великої місткості, вода у який надходить при включенні машини та може використовуватися на кілька циклів. 

 • Продуктивність – професійні машини здатні працювати в інтенсивному темпі без перерв повну зміну або кілька змін поспіль, здійснюючи миття протягом короткого циклу за кілька хвилин.
 • Економічність – промислові агрегати здатні за короткий проміжок часу при мінімальних витраті води, електроенергії та мийних засобів швидко впоратися з великою кількістю брудного посуду.
 • Широкий модельний ряд – в залежності від специфіки закладу, завжди можна підібрати оптимальний варіант обладнання з максимальним ступенем завантаження з додатковими уніфікованими пристосуваннями.
 • Проста експлуатація – конструкцією посудомийних машин передбачено зручне техобслуговування, швидкий доступ до всіх частин.
 • Довговічність – посудомийні машини виготовляються з міцної високоякісної нержавіючої сталі, яка не взаємодіє з будь-яким агресивним середовищем, не потребує складного догляду. 

Намагання замінити професійну посудомийну машину на одну або кілька побутових абсолютно невиправдано з огляду економічності, технічної складової або довговічності. Адже побутові агрегати навіть високої якості та потужності не призначені для значних навантажень у промислових масштабах та інтенсивного використання. 


Вибір посудомийної машини для кафе, ресторану, їдальні та інших закладів громадського харчування


Вибираючи посудомийне обладнання, необхідно реально зважувати обсяги передбачуваних робіт. Важливо, щоб посудомийна машина професійна була максимально завантажена на повну потужність. Компанія DSTO пропонує фронтальні, купольні посудомийні машини різної потужності. При виборі варто орієнтуватися на технічні характеристики устаткування й потреби вашого закладу: 

 • Потужність посудомийної машини – залежить від кількості клієнтів та використовуваного посуду. Машина з низькою продуктивністю не дозволить організувати якісний сервіс, а надлишкова виробнича потужність є нераціональним вкладенням коштів.
 • Тип обладнання – при виборі слід враховувати наявність вільної площі. Адже тунельна посудомийна машина, наприклад, потребує не менш як 15 кв. м, можливо кращим рішенням буде замінити її декількома купольними. 
 • Виробник – наша компанія пропонує надійні посудомийні машини від провідних брендів, з гарантією. 

В компанії DSTO ви можете замовити й купити посудомийні машини з доставкою у будь-яке місто України. Для придбання найкращого обладнання звертайтеся до наших менеджерів, радо допоможемо на будь-яких етапах співпраці – технічна інформація, монтаж, сервіс.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.