Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Відбійники для магазинів і барних стійок

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь

Відбійники для магазинів, супермаркетів, барних стійок – це ще один напрямок нашої діяльності. Співпрацюючи з ген.підрядниками з будівництва таких об'єктів, у кошторис яких, як правило, потрапляє ця група виробів, ми спільно виробили універсальні та перевірені рішення у конструктиві відбійників. Наявний парк обладнання, досвідчені конструктори та замірники, напрацьований досвід дає нам можливість брати участь у реалізації будь-яких проектів незалежно від обсягу замовлення та його складності. Інструментальна база дозволяє працювати з безліччю варіантів перерізів труб, що використовуються у виробництві відбійників та подібних до них виробів. Асортименти їх величезний, але ідея проста: захистити те, що можна механічно пошкодити за допомогою зовнішнього впливу. Тобто функція цих елементів є антивандальною. Як завжди "все геніальне просто", ось так і тут: є якийсь опорний елемент у вигляді стійкий (тримача), на якому базується горизонтальна труба (частіше круглий переріз). Для збільшення стійкості усієї конструкції кожна стійка має так званий фланець. Це "п'ята" з металу завтовшки не менше 2 мм, яка виконується частіше круглої форми. За рідкісним винятком цей вузол може мати й іншу геометричну форму.


Фрагмент поєднання згаданих раніше елементів повторюється з певним кроком, що дозволяє "набирати" досить довгі лінії захисних елементів. Монтуються подібні рішення стаціонарно. Мають або один центральний кріплення у кожного опорного елемента, або фіксуються кількома дюбелями у фланець. В такому разі останнім часом стало модно встановлювати поверх фланців декоративні "ковпачки" - вальцьовані деталі у вигляді перевернутої попільнички з отвором по центру (власне для "нанизування" його на опорну стійку).


В окремих випадках, з метою підкреслити ексклюзивність відбійника як елемента декору застосовуються "консольні", або "склянкові" види цих елементів. Відбійники можуть бути фарбовані (як правило якщо місце застосування - підприємства харчування, де кольором відбійника підкреслюється загальна дизайнерська концепція) або з нержавіючої сталі (класичні варіанти, широко застосові).

   

Щоб розпочати взаємодію за вашими запитами, звертайтесь до наших менеджерів за професійною консультацією.
статті
clock_dsto.png 11.09.2015
Марки сталі для застосування у виробах
Нержавіюча сталь - універсальний матеріал, з успіхом застосовується для виробництва виробів, які використовуються в багатьох сферах життя людини. Залежно від марки, матеріал може застосовуватися як для створення складних конструкцій, а також елементів в будівництві, так і меблів для громадського харчування.
clock_dsto.png 04.06.2014
Ергономіка у виробничому цеху
Початківці ресторатори часто губляться, коли мова заходить про те, щоб купити обладнання для ресторану. Вибір обладнання сьогодні дуже широкий і охоплює все необхідне для організації роботи на кухні.


Навіщо потрібні відбійники з нержавіючої сталі?


У процесі обладнання закладу громадського харчування, будь то ресторан чи бар, важливо врахувати та правильно підібрати кожну деталь, як, наприклад, відбійники з нержавіючої сталі. Вони являють собою невисокі загородження із труби, закріпленої на стовпчиках. Відбійники виготовляються саме з нержавіючої сталі із двох зрозумілих причин, які зазначають багато користувачів у Харкові, Одесі та не тільки. По-перше, відбійник з нержавіючої сталі менше піддається механічним пошкодженням, ніж виріб з будь-якого іншого матеріалу, а також довше зберігає свій первісний вигляд. По-друге, відбійники з нержавіючої сталі виглядають акуратно, сучасно і не привертають до себе зайвої уваги, що важливо, оскільки вони не є елементом декору. При цьому відбійник з нержавіючої сталі відмінно справляється зі своїми головними функціями:

  • відбійники з нержавіючої сталі захищають від пошкоджень стіни, меблі та корпуси прилавків у кафе чи барах;
  • відбійник не дозволяє відвідувачу тулитися до обладнання, яке може не витримати тиску;
  • відбійники з нержавіючої сталі дають можливість візуально відокремити робочу зону продавця, бармена та касира від приміщення для відвідувачів.

Як свідчать відгуки власників закладів громадського харчування в містах Київ, Львів, Харків, Івано-Франківськ заощадити на ремонті. Так, використовуючи відбійник, ви надовго забудете про оббиті кути стін і пошкоджені прилавки, ремонт яких рідко дешево обходиться власнику.Але якщо ви вирішили купити відбійники з нержавіючої сталі, не поспішайте шукати відповідне оголошення у розділі «Продам». Таке обладнання повинне розроблятися з урахуванням індивідуальних вимірів та особливостей стін або каркасів. Щоб недорого замовити відбійники з нержавіючої сталі, які точно підійдуть за всіма параметрами, вам слід звернутися до інтернет-магазину «DSTO». Дана компанія спеціалізується на виготовленні та продажу різних виробів із нержавіючої сталі для закладів громадського харчування. Фахівці «DSTO» гарантують не тільки якість та надійність відбійників, а й відповідність їх розмірам з точністю до 1 мм. При цьому вартість таких робіт вас приємно здивує.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.