Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти
aboutUs_top.jpg

Про нас

Торгова марка DSTO була створена в 2012 р. на базі виробничого підприємства "Укрстандарт Метал". Було прийнято рішення про запуск вузьконаправленного проекту, де буде представлено таку широку асортиментну групу товарів, як меблі з нержавіючої сталі. Ми були першими, хто вивів презентацію виробів з нержавійки на такий рівень доступності: з 2013 року почав функціонувати сайт, де в рамках одного ресурсу було відображено весь асортимент виробів цієї групи, досконально описано його характеристики, в on-line режимі показувалася завжди актуальна ціна та наявність на складі; з'явилася можливість скачати прайс та ознайомитися з фотографіями виробів.

Всесторонній контроль керівного складу за якістю продукції та інформації дав свої результати: за перший рік роботи DSTO як інтернет-проекту ми реалізували три крупних об'єкти. Це дозволило нам затвердити себе на ринку постачальників меблі з нержавійки у якості надійного партнера. Щиро вдячні всім клієнтам, що повірили в наш потенціал і рекомендували нашу команду.

З кожним наступним роком ми відточували виробничі та асортиментні нюанси: розширювався парк технічного обладнання, ріс рівень підготовки спеціалістів, збільшувалася кількість товарів у наявності та складність реалізованих об'єктів.

Зараз TM DSTO - відомий постачальник меблів та обладнання для підприємств харчування. Особливість нашого виробництва заключається в стабільності вибраного сегменту якості: розробив на початку конструктивно надійні варіанти виробів та отримав зворотній зв'язок від клієнтів про їх експлуатаційні характеристики, ми не змінюємо ці параметри, не дивлячись на періодичні тенденції ринку на зниження собівартості продукції.

БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО

ЦІНОВА ПЕРЕВАГА

 • 1. ЗАМІРИ
 • 2. ПІДГОТОВКА ПРОЕКТУ
 • 3. ПІДГОТОВКА ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ
 • 4. ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ
IMG_8520
ЗАМЕРЫ

ЗАМІРИ

 1. Виїзд консультанта на заміри приміщення
 2. Аналіз особливостей об'єкту і комунікацій
 1. Виїзд
  консультанта
 2. Аналіз об'єкту,
  комунікацій
ПОДГОТОВКА ПРОЕКТА

ПІДГОТОВКА ПРОЕКТУ

 1. Розміщення меблів та обладнання
 2. Внесення корегувані
 3. Узгодження остаточної редакції
 1. План
  розміщення
 2. Узгодження
  проекту
ПОДГОТОВКА ТЗ

ПІДГОТОВКА ТЗ

 1. На плані приміщення вказуються точки виводу електрики, води, каналізації під узгодженний проект
 1. Точки виводу
  комунікацій
 2. Перевірка
  робіт
ВВОД В ЭКСПЛУАТАЦИЮ

ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

 1. Доставка
 2. Занос
 3. Встановлення
 4. Підключення
 5. Інструктаж
 6. Виписка гарантії
 1. Доставка
  на об'єкт
 2. Підключення,
  інструктаж

Співпраця з нами передбачає повне ведення Вашого проекту в ключі оснащення його виробничіх приміщень. Якщо для цього у Вас є приміщення та концепція, ми готові виконати всі етапи робіт по втіленню ідеї в реальний об'єкт, що функціонує.

ДИЗАЙН - ПРОЕКТИ, ДЕТАЛІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ:

НАША КОМАНДА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВИКОНАННЯ ДИЗАЙН-ПРОЕКТІВ СТОЛОВИХ, ЗОН РОЗДАЧИ ТА БАРІВ

Приклади робіт

Штатний співробітник виконує повномірні дизайн-проекти, дороботку існуючого об'єкту, розробку та виготовлення індивідуальних меблів. Робота проводиться над найдрібнішими деталями, що дозволяє отримати інформацію, достаточню для цілосного сприйняття, комерційного прорахунку та реалізації виробів.

Ми технологічно готові до реалізації як стандартних, так і нестандартних задач високої точности, при необхідності відступивши від шаблонних нормативів. Менеджер, що контролює замовлення, проконсультує завжди об'єктивно, тому що задача нашої команди - не нав'язати рішення, а вислухати та допомогти зробити правильний вибір. Штат конструкторів виробництва в рамках заказу розробить всю необхідну документацію, а виробничий склад виконає роботу при максимальному контролі відділу якості. Це і є командна робота, яку ми цінуємо в своєму колективі.

aboutUs_bot.png

Приєднуйтесь до числа наших постійних партнерів!

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.