+38(057) 751 52 56   +38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50
Графік роботи
UA
Ваш кошик
Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Обладнання для шкільних їдалень

Компанія «DSTO»  - постачальник виробів з нержавіючої сталі та обладнання для підприємств харчування, торгівлі, державних і комерційних установ


      У нашої компанії є два офіційні сайти. Сайт, на якому Ви зараз знаходитеся, орієнтовано на продаж виробів з нержавіючої сталі. Підтримуючи нові форми реалізації, нами було прийнято рішення про створення вузьконаправленого проекту, де буде окремо представлена така широка асортиментна група, як меблі з нержавіючої сталі. 
Це зроблено для Вашої зручності, наш шанований клієнте. Тепер Ви можете на одному ресурсі переглянути увесь асортимент виробів цієї групи, отримати його характеристики в on - line режимі, скачати прайс - лист та ознайомитися з фотографіями реалізованих об'єктів.
     
     Ми є структурними підрозділом українського виробника з 15-ти літнім досвідом роботи. На зорі створення підприємства широке інвестиційне поле дозволило одноразово закупити увесь необхідний парк устаткування, яке використовується в повному виробничому циклі. Саме тому за відміною від багатьох інших українських виробників, ми технологічно готові до реалізації як стандартних, так і нестандартних завдань високої точності, при необхідності відступивши від існуючих розмірних і конструктивних нормативів.     


     При усій різноманітності існуючих постачальників, ми лідируємо за багатьма критеріями:

  • ми досконало вивчили свій предмет і можемо поділитися своїм досвідом для підбору і прорахунку Ваших індивідуальних меблів.
  • ми прагнемо бути в повноцінному контакті з потенційним Покупцем. Саме тому маємо величезний торговельно-виставковий зал із зразками пропонуємо продукції, де будь-який клієнт може відвідати нас і саме тут оформити замовлення, а також безліч виробів в наявності на складі в Києві та Харкові. Вам не треба чекати, поки виріб виготовлять індивідуально Вам треба усього лише вибрати потрібний Вам розмір з наявності і оформити замовлення.
  • працюючи в зручному часовому графіку, ми ставимо перед собою завдання охопити усі можливі запити, які можуть поступати до нас, і оперативно в on - line режимі їх обробляти впродовж дня.
  • кожен великий запит (від 100 000,00 грн) аналізує керівний склад компанії. Відпускна ціна формується індивідуально.
     Якщо Вас цікавить також й устаткування для ресторанів і їдалень, Ви можете проконсультуватися з менеджерами по телефонах або перейти на наш загальний сайт

     Маючи усю необхідну технічну, інформаційну та матеріальну базу, ми готові до довгострокової активної співпраці! 

     Приєднуйтеся до числа наших постійних партнерів!!!