Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

2023 р. Коктейльний бар, Дніпро

Це приклад об'єкта, на якому нам просто пощастило з клієнткою і її здатністю робити геометрично точні виміри. Бар знаходиться у Дніпрі. З клієнткою ми знайомі ще за її харківськими проектами, тому бажання попрацювати над її проектом в іншому місті було невгамовним, але можливості виїхати на виміри в той період не було. І тоді вона включила на всю свої знання в накреслювальній геометрії: в хід пішли шпалери і фломастери - сама зробила шаблон складної радіусної ділянки. І вже за цим шаблоном нами було збудовано радіус одного з елементів. В результаті лінія меблів вийшла ідеальною.
Сам робочий простір бару невеликий. Стояло завдання розмістити все на маленькій площі, але не втративши горезвісний функціонал. Кожен елемент був надиктований замовницею, конструкція меблів – це її ідеї, пропорції, бачення. Ми в даному випадку виступали лише реалізатором її рішень. Цікавою опцією стало розміщення касет для посудомийки в ящиках тумби під кавоварку, що зробило вузол зберігання посуду на барі ергономічним: чашки і келихи можна приносити з мийної прямо в касеті і відразу завантажувати в тумбу і так само надходити в зворотному порядку, накопичуючи брудний посуд касеті та за необхідності переміщуючи її на мийку.
Ця робота вкотре показує, що докладаючи спільні зусилля як із боку клієнтів, і з нашого боку, виходить ідеальний результат. Любимо затишний Дніпро, цінуємо кожного клієнта, бажаємо всім удачі.
Товари, які були використані:
2023 р. Коктейльний бар, Дніпро
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.