Прилавок для приладів і підносів з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 28.01.2021
Необхідне обладнання для кафе і барів - нюанси вибору
Вибрати обладнання для кухні кафе, бару чи ресторану - завдання гранично важливе і відповідальне, від якого залежить успіх підприємства в цілому
clock_dsto.png 26.11.2020
Виготовлення меблів для громадського харчування на замовлення
Мінімум площи, максимум потужності та комфорту — як спромогтись такого результату, обираючи меблі з нержавіючої сталі для кухні?


Прилавки для столових приладів з нержавіючої сталі

Якщо ви бажаєте зробити ваш ресторан швидкого харчування якомога комфортнішим для відвідувачів, ви зобов'язані врахувати кожну важливу деталь, а значить – не забути про прилавок для столових приладів. Важливість такого обладнання пояснюється тим, що кожен елемент лінії роздач має своє індивідуальне призначення, завдяки чому система працює безперебійно та злагоджено. Так, якщо столові прилади та підноси загубляться десь серед прилавків для їжі та напоїв, клієнт може їх просто не помітити. При цьому, шукаючи прилавок з вилками та ложками, такий покупець завдає незручностей іншим відвідувачам. Щоб уникнути подібних ситуацій, багато власників закладів громадського харчування в містах Одеса, Київ і по всій Україні вважають за краще купити спеціалізований прилавок для столових приладів і підносів. Купівля такого прилавка значно підвищує шанси на те, що відгуки відвідувачів закладу будуть виключно позитивними.

Інтернет-магазин «DSTO», який спеціалізується на продажі елементів ліній роздач, позбавить вас виснажливих пошуків оголошень: «Дешево продам прилавок для приладів та підносів». На сайті ви зможете замовити все необхідне обладнання для кафе або бару з лінією роздачі. Ознайомитись з продукцією «DSTO» та особисто переконатися у високій якості прилавків ви зможете у виставковій залі у м. Харкові. Крім того, всі товари, в тому числі і прилавок для приладів, з детальним описом ви можете знайти на сайті нашого магазину, послугами якого вже скористалися багато клієнтів з Дніпропетровська та всієї України.Переваги, які мають наші прилавки для приладів та підносів:

  1. Кожен прилавок виготовляється із харчової нержавіючої сталі, яка не вступає в реакцію з водою, продуктами харчування, іншими металами, а також не піддається корозії.
  2. Прилавок має стійку конструкцію, що зменшує ризик перекидання або випадання приладів та підносів.
  3. Полиці, якими оснащений прилавок, розділені на секції для окремого зберігання виделок, ложок, ножів, серветок, таців та іншого.
  4. Прилавок для столових приладів відрізняється компактністю, тому займає мінімум цінного простору у приміщенні.