Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Прилавок для столових приладів та підносів

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Прилавок для приборів і підносів з нержавійки
Артикул: 79038
Довжина:
600 мм
Ширина:
700 мм
Висота:
1400 мм
Під замовлення
уточнюйте
12518 грн.
статті
clock_dsto.png 31.05.2016
Лінія роздачі для їдальні: стандарт або ексклюзив
Складно уявити заклад громадського харчування, що працює за принципом часткового самообслуговування, без встановленого безпосередньо в залі обладнання для зберігання, демонстрації і швидкої видачі страв відвідувачам.
clock_dsto.png 28.01.2021
Необхідне обладнання для кафе і барів - нюанси вибору
Вибрати обладнання для кухні кафе, бару чи ресторану - завдання гранично важливе і відповідальне, від якого залежить успіх підприємства в цілому


Прилавки для столових приладів з нержавіючої сталі


Якщо ви бажаєте зробити ваш ресторан швидкого харчування якомога комфортнішим для відвідувачів, ви зобов'язані врахувати кожну важливу деталь, а значить – не забути про прилавок для столових приладів. Важливість такого обладнання пояснюється тим, що кожен елемент лінії роздач має своє індивідуальне призначення, завдяки чому система працює безперебійно та злагоджено. Так, якщо столові прилади та підноси загубляться десь серед прилавків для їжі та напоїв, клієнт може їх просто не помітити. При цьому, шукаючи прилавок з вилками та ложками, такий покупець завдає незручностей іншим відвідувачам. Щоб уникнути подібних ситуацій, багато власників закладів громадського харчування в містах Одеса, Київ і по всій Україні вважають за краще купити спеціалізований прилавок для столових приладів і підносів. Купівля такого прилавка значно підвищує шанси на те, що відгуки відвідувачів закладу будуть виключно позитивними.

Інтернет-магазин «DSTO», який спеціалізується на продажі елементів ліній роздач, позбавить вас виснажливих пошуків оголошень: «Дешево продам прилавок для приладів та підносів». На сайті ви зможете замовити все необхідне обладнання для кафе або бару з лінією роздачі. Ознайомитись з продукцією «DSTO» та особисто переконатися у високій якості прилавків ви зможете у виставковій залі у м. Харкові. Крім того, всі товари, в тому числі і прилавок для приладів, з детальним описом ви можете знайти на сайті нашого магазину, послугами якого вже скористалися багато клієнтів з Дніпропетровська та всієї України.Переваги, які мають наші прилавки для приладів та підносів:

  1. Кожен прилавок виготовляється із харчової нержавіючої сталі, яка не вступає в реакцію з водою, продуктами харчування, іншими металами, а також не піддається корозії.
  2. Прилавок має стійку конструкцію, що зменшує ризик перекидання або випадання приладів та підносів.
  3. Полиці, якими оснащений прилавок, розділені на секції для окремого зберігання виделок, ложок, ножів, серветок, таців та іншого.
  4. Прилавок для столових приладів відрізняється компактністю, тому займає мінімум цінного простору у приміщенні.
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.