Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Лінія роздачі для їдальні: стандарт або ексклюзив

Складно уявити заклад громадського харчування, що працює за принципом часткового самообслуговування, без встановленого безпосередньо в залі обладнання для зберігання, демонстрації і швидкої видачі страв відвідувачам. Правильно організована лінія роздачі для їдальні в багато разів прискорює обслуговування клієнтів, а її акуратний естетичний вигляд в чималому ступені сприяє створенню позитивного іміджу закладу. Необхідність встановлення такого обладнання очевидна. Але ось вибір гідного довіри виробника, а також інтернет-магазину з оптимальними цінами і найкращими умовами покупки лінії буває скрутний.

Вибір виробника лінії: досвід і відгуки

Компанія DSTO – це український виробник обладнання з нержавіючої сталі для їдалень, досвід роботи якого становить понад 10 років і, відповідно, виключає будь-які помилки або неточності. Інтернет-магазин – один із структурних підрозділів компанії, тому ми несемо повну відповідальність за продукцію, що продається і надаємо на неї річну гарантію. Нашими лініями оснащені столові в Києві, Харкові та багатьох інших містах України. Позитивні відгуки покупців є кращими рекомендаціями. Ми не пропонуємо кота в мішку – у величезному виставковому залі представлені всі зразки продукції, купити лінію роздачі можна безпосередньо на місці або замовити на сайті.


Лінія роздачі для їдальні: стандарт або ексклюзив - 02

Комплектація ліній роздачі для столових

Всі вони складаються з різних модулів, що представляють собою самостійні функціональні одиниці:
 • марміти для зберігання і роздачі друге і перших страв;
 • охолоджувані вітрини і холодильні прилавки;
 • прилавки для підносів і приладів;
 • касове місце;
 • нейтральні елементи ліній.
Ви можете купити готову лінію, її окремі елементи або зробити індивідуальне замовлення на обладнання нестандартної конструкції і розмірів. Ми виконаємо його протягом 15-20 днів, узгодивши з вами креслення і технічну документацію.

Лінії роздачі для їдалень: якість і вартість обладнання

Все обладнання для роздачі страв ми виробляємо в різних варіантах виконання. Категорія «Техно 1» включає вироби, повністю виконані з харчової сталі AISI 304. У дешевших серіях «Економ 2» робочі поверхні виготовлені з рекомендованою для застосування в харчовій промисловості хромомарганцевих стали AISI 201. Зовнішній вигляд і якість виконання обладнання для роздачі всіх категорій незмінно бездоганні, а ви можете вибрати варіант, найбільш відповідний бюджету.

Переваги лінії роздачі для їдальні

Лінія для роздачі страв із нержавіючої сталі DSTO має безліч позитивних характеристик:
 1. Модульна конструкція: обладнання лінії роздачі складається з декількох складових, які можна швидко зібрати. Це дає змогу урізноманітнити викладку різноманітних страв, включно з супами, гарнірами, десертами та іншим. Кожен компонент модульної лінії роздачі їжі з нержавійки може бути легко замінений або переставлений за потреби.
 2. Незалежність від місця розташування: завдяки модульній структурі, обладнання лінії роздачі може бути встановлено в будь-якому зручному місці приміщення. Власники їдальні можуть експериментувати з розташуванням вітрин і прилавків, створюючи оптимальну організацію простору.
 3. Можливість красивої демонстрації: лінія роздачі їжі в їдальні дає змогу власникам ефектно представити свою продукцію. Десерти й свіжі салати привабливо виглядають на столі для роздачі, пробуджуючи інтерес у покупців.
 4. Зручність використання: відвідувачі їдальні можуть самостійно вибрати бажану страву, підходячи до лінії роздачі їжі. Нема потреби чекати офіціанта або вивчати меню, оскільки всі страви доступні для візуальної оцінки. Це значно економить час і спрощує процес вибору.
 5. Сприяють збільшенню прибутку: лінії роздачі не тільки спрощують роботу персоналу, а й сприяють швидшому обслуговуванню клієнтів на касі. Швидкий вибір і оплата страви дають змогу відвідувачам швидше зайняти місце за столом, уникаючи черг. Професійне обладнання для роздачі їжі допомагає прискорити процеси, задовольнити відвідувачів і стимулювати повторні відвідування.
Довговічність: обладнання для лінії роздачі DSTO виготовлено з якісних і міцних матеріалів, зокрема з нержавіючої сталі. Воно здатне витримувати щоденні навантаження протягом багатьох років.

Лінія роздачі для їдальні: стандарт або ексклюзив - 03

Який принцип розміщення модулів лінії роздачі?

Ознайомтеся з особливостями розміщення елементів лінії роздачі в їдальні:

 1. Різні версії обслуговування:
  • Обслуговування через прилавок: підходить для закладів швидкого харчування, де клієнти вибирають готові страви.
  • Самообслуговування з доступом з одного боку: використовується в готелях і ресторанах зі шведським столом.
  • Самообслуговування за типом із підходом із двох боків: ефективне для закладів із великим потоком клієнтів і обмеженою площею залу.
 2. Планування та облік потоку клієнтів:
  • Визначення протяжності лінії роздачі залежно від щоденного потоку відвідувачів.
  • Рекомендована довжина лінії роздачі для потоку 500-600 осіб становить 12-14 метрів.
  • Виділення простору для додаткового обладнання для лінії роздачі та касового вузла.
 3. Організація лінія роздачіза принципом шведського столу:
  • Поділ обідньої зали на ділянки з різними видами продуктів.
  • Розташування столів зі столовими приборами й тацями ближче до входу.
  • Охолоджуване обладнання для лінії роздачі: для соусів, салатів, фруктів і сухофруктів.
  • Морозильні установки для морозива.
  • Тепловий модуль з мармітами для гарнірів та інших гарячих страв.
 4. Ділянка для персоналу кухні:
  • Викладка і підігрів готової випічки.
  • Контактний гриль, а також піч для піци, різної випічки кондитерських виробів.
  • Співробітники видають страви гостям, забезпечуючи безпеку і якість обслуговування.
 5. Додаткові ділянки:
  • Ділянка для молочних продуктів, джемів, вівсянки.
  • Розміщення кисломолочних продуктів, фруктів і ягід увечері.
  • Місце для холодних і гарячих напоїв, включно із соками, кавою та гарячою водою.
 6. Економічна ефективність:
  • Порівняння вартості лінії роздачі та витрат на утримання персоналу, виявляючи явну економію.


Купити лінію роздачі страв з нержавіючої сталі DSTO для вашої їдальні – це розумне рішення, засноване на ефективних принципах розміщення модулів. Залежно від виду обслуговування і потоку клієнтів, ви можете вибрати оптимальний варіант, який відповідає вимогам вашого закладу.

Лінія роздачі через прилавок дозволяє зручно пропонувати готові страви вашим клієнтам. Якщо ви шукаєте обладнання для лінії роздачі, де самі відвідувачі обирають страви, DSTO надає різноманітні модулі та компоненти, що допоможуть створити функціональну та естетично привабливу зону роздачі.

Купити лінію роздачі в їдальню – інвестувати в ефективність і якість обслуговування.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.