Ларі для сипких продуктів з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
статті
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.
clock_dsto.png 26.11.2020
Виготовлення меблів для громадського харчування на замовлення
Мінімум площи, максимум потужності та комфорту — як спромогтись такого результату, обираючи меблі з нержавіючої сталі для кухні?
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Скриня для продуктів - нержавейка преміум класу

Скриня пересувний з нержавійки - ідеальне вмістилище для сипучих продуктів, які завжди повинні знаходитися під рукою, але, одночасно, в повній цілості під захистом максимально герметичної упаковки. Кілька скринь для сипучих продуктів допоможуть швидко і легко оптимізувати простір на кухні шефа. Вони практичні, компактні, неймовірно міцні, а тому будуть вам служити десятиліттями.

Чому пересувні ларі і нержавійки для сипучих продуктів - це дійсно вигідне придбання? З якої стали виготовляється коробка пересувних скринь для продуктів сипучих? Що забезпечує міцність сипучих скринь для продуктів? Фурнітура - петлі, коліщатка, запасні деталі для скринь з нержавійки ...

Друзі! Ми представляємо лаконічне і дійсно якісне обладнання та оснащення для кухні ресторанів і кафе, виготовлене з високоміцної нержавіючої сталі! У число наших задоволених клієнтів входять сотні закладів громадського харчування, десятки шкіл та садочків Харкова, області та інших регіонів України ... Можливо, ви теж захочете бути в їх числі? Якщо так, то давайте поговоримо чесно про всі перераховані вище питаннях і про те, яким чином найвигідніше купити у нас якісні ларі з нержавійки для сипучих продуктів! Почнемо?

Скрині для сипучих продуктів - сорт нержавійки для корпуса

Абсолютно все обладнання і оснащення від ДСТО Харків виготовляється з якісних сортів нержавіючої сталі, що пройшли радіаційний і гігієнічний контроль. Ми використовуємо тільки ті формули, які офіційно дозволені для експлантаціі в країнах ЄС. А тому ви можете бути абсолютно впевнені в експлуатаційної придатності та виключної зносостійкості кожної одиниці товару, який ви зможете відшукати в каталогах нашого сайту.

Що гойдається саме марки стали для скринь, то тут - AISI 430. Нержавейка AISI 430 - за експлуатаційними властивостями відносний аналог легендарної аустенітної сталі. Якщо ця назва мало про що говорить, то більше скаже дозвіл застосовувати AISI 430 для агресивних середовищ, більш того - для транспортування і зберігання нафти, нафтопродуктів і навіть природного газу! Тобто це досить міцний, еластичний, стійкий до виснажливих навантажень матеріал. AISI 430 з терміном "втома металу" знайомиться в уже дуже похилому за людськими мірками віці. Це ми говоримо про експлуатацію в екстремальних умовах.

Тобто ларі для сипучих продуктів, які були зроблені з матеріалу з такою формулою, зламати або пошкодити практично неможливо. І якщо ви облаштовуєте кухню закладу сімейного ресторану, будьте впевнені: цими скринями для сипучих продуктів будуть користуватися і ваші діти, і внуки, і навіть правнуки.

А для того, щоб зносостійкість корпусу з нержавійки дійсно була відчутна, ми оснастили кожен скриня чудовими петлями, ювелірно підігнаними дверцятами і коліщатками для пересування. Коліщатка, до речі, надзвичайну міцність. Але про них ми докладніше напишемо в наступному підрозділі. Чи не закривайте кладку!

Особливості конструкції скринь для сипучих продуктів

Все ларі з нержавійки для сипучих продуктів, які ви можете побачити в каталогах на цьому сайті, - це результат роботи десятків фахівців, що стежать за тим, щоб на кожному етапі роботи неухильно дотримувалися завіреного алгоритму.

  • Надміцні коліщатка на осі з високоякісних сплавів зі спеціальними накладками, завдяки яким скриня не ковзає навіть по глянцево рівній підлозі. Але в той же час він легко пересувається в будь-якому потрібному вам напрямку. Для поліпшення експлуатаційної витривалості радимо раз в сезон змащувати спеціальним составом.колесікі. Це полегшить пересування навіть сильно завантаженого скрині з нержавійки, а так само знизить до нуля ризик утворення неприємного характерного скрипу.
  • Петлі, надійно утримують верхні дверцята. Головна особливість цієї нехитрої фурнітури в тому, що вона захищена від попадання дрібних частинок сипких продуктів завдяки сверхточной ювелірної підгонці кожної частини петлі.
  • Товщина нержавійки, з якої виготовлений скриня для сипучих продуктів, достатня для того, щоб витримати будь-який тиск на стінки зсередини. Термін придатності не обмежений.


Увага!
Будь-які продукти в корпусах з нержавійки прекрасно захищені від комах і гризунів!

Взагалі, все ларі для сипучих продуктів з нержавійки володіють неймовірною стійкістю до корозії навіть під впливом агресивних миючих засобів. Єдине, варто бути уважними при необхідності зачистки поверхні від забруднень механічним способом. Краще не використовувати металеві щітки і йоржики.

Як купити сучасну ємність з нержавіючої сталі для продуктів

Якщо ви визначилися з тим, що ваша професійна кухня потребує дооснастке, запрошуємо вас на наш сайт. Тут ви можете побачити каталоги високоякісних пропозицій від ДСТО Харків.
Ємності для збереження, зберігання і обладнання для приготування продуктів, охолоджувальні системи і теплове обладнання найвищого класу з неймовірним запасом міцності.
Ціни такі, як в Україні, а якість західної Європи. Ви ще сумніваєтеся? Читайте відгуки або телефонуйте нашим консультантам.

Ви можете залишити замовлення на ларі для продуктів, заповнивши онлайн-форму. Також доступна послуга швидкого замовлення за допомогою менеджера в телефонному режимі.