Стелажі на 5 полиць з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь
Обладнання для шкільних їдалень
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал полиць
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Стелаж на 5 полиць з оцинкованої сталі
310500
500 мм
300 мм
1800 мм
2860 грн.
Стелаж на 5 полиць з оцинкованої сталі
310501
600 мм
300 мм
1800 мм
3016 грн.
Стелаж на 5 полиць з оцинкованої сталі
310516
500 мм
400 мм
1800 мм
3068 грн.
Стелаж на 5 полиць з нержавіючої сталі
310372
500 мм
300 мм
1800 мм
3224 грн.
Стелаж на 5 полиць з оцинкованої сталі
310502
700 мм
300 мм
1800 мм
3224 грн.
Стелаж на 5 полиць з оцинкованої сталі
310517
600 мм
400 мм
1800 мм
3276 грн.
статті
clock_dsto.png 17.11.2021
Нержавіючі меблі для їдальні: нейтральне обладнання від виробника
Як вдало вибрати та купити нержавіючі меблі для їдальні та інше нейтральне обладнання
clock_dsto.png 19.05.2021
Необхідні меблі з нержавійки для кухні столової
Обираючи професійні меблі з нержавіючої сталі для столової, важливо довыритися надійному виробнику.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Стелаж на 5 полиць з нержавіючої сталі
310372_0
1000 мм
350 мм
2000 мм
5772 грн.
Стелаж на 5 полиць з нержавіючої сталі
62013
500 мм
300 мм
1800 мм
5720 грн.
Стелаж на 5 полиць з нержавіючої сталі
310265
1000 мм
400 мм
1800 мм
9828 грн.
Стелажі на 5 полиць з нержавіючої сталі - вигідна ціна на універсальну меблі для професійної кухні і не тільки

Виробничий стелаж на 5 полиць з нержавіючої або оцинкованої сталі - практичне універсальне обладнання для підприємств громадського харчування, харчоблоків медичних установ і навчальних закладів, інших організацій. Ключове його призначення - складування і зберігання продуктів, посуду, інвентарю або витратних матеріалів. Стелажі для професійної кухні ресторану виготовляються з шліфованої нержавіючої сталі з підвищеним вмістом нікелю. Зазвичай використовуються такі марки металу, як AISI 304 і AISI 430.
Плануючи придбати виробничий стелаж на 5 полиць або інше нейтральне обладнання для ресторану, довіряйте свій вибір перевіреним солідним постачальникам. Компанія "DSTO" пропонує своїм клієнтам виключно якісні, надійні і довговічні конструкції, завдяки місткості і компактним розмірам яких, ви зможете грамотно зонувати і раціонально використовувати приміщення кухні і робочих цехів.

Виробничий стелаж для ресторану - особливості конструкції і цільове призначення

Стелаж на 5 полиць, що кріпляться на міцних стійках-трубах з квадратним перетином 30х30 мм (товщина металу 1,0 мм) дозволяє добитися значної економії площі виробничих приміщень. Залежно від специфіки призначення стелажі з нержавіючої сталі можна умовно розділити на три групи:
  • кухонні - для зберігання продуктів або посуду і установки в харчоблоках або холодильних камерах;
  • торгові - призначені для викладки упакованих продуктів в торгових залах магазинів і супермаркетів;
  • складські - для використання в підсобних приміщеннях (збільшені габарити і посилені конструкції).

Металевий стелаж для закладів громадського харчування істотно полегшує роботу кухарів та іншого персоналу кухні в силу своєї універсальності. Конструкція на 5 полиць, ціна якої в каталозі компанії "DSTO" незмінно залишається доступною і демократичною, послужить для розміщення посуду, столових приладів, інвентарю, заготовок для подальшої обробки та подачі споживачу, продуктів і т. Д.
Стаціонарний виробничий стелаж на 5 полиць має регулювання висоти опори металоконструкції. Змінювати висоту ніжки можна в межах 40 мм, що іноді просто необхідно в приміщеннях, де підлога не ідеально рівний.
Стелаж з нержавіючої сталі на 5 полиць - переваги експлуатації

Ціна стелажа з нержавійки визначається особливостями його конфігурації, габаритними розмірами і маркою стали. Які б моделі з представлених в каталозі "DSTO" ви не вибрали, незмінними залишаться переваги якісного обладнання:
компактні розміри при відносно малій вазі конструкції, що спрощує процес експлуатації;
місткість, практичність, надійність;
  • легкість в догляді;
  • висока вантажопідйомність (при максимальному навантаженні по 30 кг на кожну полицю стелаж на 5 полиць з нержавійки зберігає стійкість);
  • екологічна безпека матеріалу і відповідність міжнародним санітарно-гігієнічним нормативам, які висуваються до обладнання для харчових підприємств;
  • простота конструкції, яка забезпечує безперешкодний доступ до посуду, продуктів або інвентарю, мінімізуючи зусилля співробітників і скорочуючи час обслуговування;
  • можливість інтегрувати виробничий стелаж на 5 полиць в загальну технологічну лінію;
  • бездоганна естетика вироби і тривалий термін його експлуатації (кілька десятків років при дотриманні елементарних правил догляду);
  • доступна ціна на обладнання відомих виробників з гарантією якості.

Якісний стелаж з нержавійки або оцинкованої сталі стійкий до впливу безлічі негативних зовнішніх чинників - від постійної вологості і температурних перепадів до очищувальних засобів і механічних впливів. Купити виробничий стелаж на 5 полиць для ресторану - означає забезпечити заклад громадського харчування довговічним і міцним функціональним оснащенням, розрахованим на інтенсивне використання в складних умовах професійної кухні.

Вибираємо виробничий стелаж на 5 полиць для харчоблоку. Чому саме нержавіюча сталь?

В онлайн-каталозі нашої компанії представлений широкий вибір високоякісного нейтрального обладнання за низькими цінами. При виборі покупці орієнтуються на габаритні розміри стелажів, довжину і ширину полиць, загальну висоту конструкції.
Довжина варіюється в діапазоні 500-2000 мм, а ширина - від 300 до 600 мм.
Всі моделі стелажів з нержавійки для підприємств системи громадського харчування та іншого цільового призначення виготовлені з сертифікованих матеріалів і відповідають строгим санітарно-гігієнічним вимогам.
Нержавіюча сталь - за фактом кращий матеріал для виготовлення оснащення для професійної кухні, в більшій мірі через своїх виняткових експлуатаційних характеристик, але також завдяки зовнішньої естетичної привабливості і здатності органічно вписатися в будь-яке приміщення, незалежно від його стильового оформлення.

Меблі з нержавійки для сучасних закладів громадського харчування при незначних зусиллях з підтримки чистоти виглядає стильно, акуратно і презентабельно. Міцний метал, стійкий до деформації, витримує навіть тривалий вплив агресивних речовин і протягом довгих років зберігає свою первісну естетику, властивості і характеристики.

Зверніть увагу, якщо стелаж на 5 полиць планується використовувати для зберігання важкої посуду (каструль, казанів, пр.) Або зберігання побутової техніки, слід вибирати моделі з посиленням, адаптовані під солідну навантаження.