Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Перила для сходів і огорожі для приватних будинків з нержавіючої сталі

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь


Поручні та огородження - це ще один напрямок нашої діяльності. Співпрацюючи з дизайнерами інтер'єрів та екстер'єрів за ресторанним напрямком, ми часто стикалися із запитами на виготовлення такого виду продукції для приватних будинків наших же клієнтів-рестораторів та власників продуктового рітейлера. Наявний парк обладнання, досвідчені конструктори та замірники, штатний дизайнер та напрацьований досвід дає нам можливість брати участь у реалізації будь-яких проектів. Інструментальна база дозволяє працювати з безліччю варіантів перерізів труб. Асортимент перил та огорож величезний. Популярні та практичні декоративні поручні з основою із фарбованого металу, зварних конструкцій, нержавіючої сталі. Залежно від дизайну приміщення, внутрішнього або зовнішнього розміщення конструкція загородження може виконуватися з ефектним склінням. Сходовий марш в обов'язковому порядку повинен мати огорожу у вигляді так званих балясин. Якщо інтер'єр виконаний в сучасному мінімалістичному стилі, декоративне огородження сходів з металу - це дуже красиво, дорого і практично. Кріплення огороджень  можливе на бічній стороні сходів (торці або косоурі) або на верхній площині сходинки. Вироби можуть бути без фарбування та з фарбуванням, передбачаються різні конструктивні рішення: збірно-розбірні елементи, зварні елементи, окремі стійкі елементи з кріпленням на сходовий марш декоратичною фурнітурою.

           
 

           


Є кілька варіантів взаємодії із замовником:
1. Запит надходить до нас у вигляді дизайнерських візуалізацій з технічним завданням на прорахунок, за якими ми робимо кошторис, і у разі його затвердження замовником, приступаємо безпосередньо до виготовлення за кресленнями замовника.
2. Замовник має дизайн, але немає технічного розуміння реалізації. Тоді згідно з наданою візуалізацією ми готуємо технічну документацію, яка, швидше за все, передбачатиме деякі розбіжності з візуалізацією, оскільки всі технічні особливості на етапі підготовки дизайну передбачити неможливо.
2. Якщо дизайнерського рішення немає, ви можете замовити у нас дизайн-проект. Тоді обговорюється ціна проекту і після затвердження візуалізації ми виїжджаємо на виміри/перевіряємо контрольні розміри та готуємо технічну документацію самі. У такому разі вже на етапі дизайнерської ідеї закладено всі виробничі особливості цієї продукції, тобто "політ думки" дизайнера обмежений виробничими можливостями, що дозволяє не гаяти час на фантазійні варіанти, а враховує технічні реалії.

Приклад опрацювання огорож для продуктового магазину. Наша технічна документація до дизайн-проекту замовника


  


Щоб почати взаємодіяти за вашим запитом, звертайтеся до наших менеджерів за професійною консультацією.

статті
clock_dsto.png 11.09.2015
Марки сталі для застосування у виробах
Нержавіюча сталь - універсальний матеріал, з успіхом застосовується для виробництва виробів, які використовуються в багатьох сферах життя людини. Залежно від марки, матеріал може застосовуватися як для створення складних конструкцій, а також елементів в будівництві, так і меблів для громадського харчування.
clock_dsto.png 04.06.2014
Ергономіка у виробничому цеху
Початківці ресторатори часто губляться, коли мова заходить про те, щоб купити обладнання для ресторану. Вибір обладнання сьогодні дуже широкий і охоплює все необхідне для організації роботи на кухні.
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.