+38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50    +38(096) 933 38 88    +38(050) 416 03 88  
Графік роботи
UA
Ваш кошик

Столи з мийками із нержавіючої сталі

Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Обладнання для шкільних їдалень
Акції та розпродаж
Фільтри
Довжина
Ширина
Висота
Тип мийної чаші
Матеріал робочої поверхні
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Стіл-мийка з нержавіючої сталі: одне з найбільш вдалих і вигідних рішень для кухонь у закладах громадського харчування

У ресторанному бізнесі дуже важливою є швидкість обслуговування, якість продукції, яка пропонується гостям, і загальна атмосфера. Щоби максимально задовольнити всі вищезазначені потреби, необхідно правильно підібрати обладнання для роботи персоналу. Передусім це стосується кухонного приладдя.

Стіл-мийка — чудове рішення, яке дозволяє значно заощадити площу кухні і зробити процес роботи на ній набагато комфортнішим. Завдяки цьому устаткуванню зникає необхідність у придбанні ванни для миття і стандартного столу. Головними перевагами столу-мийки є:

  • суміщення столу та мийки;
  • економія робочого простору;
  • підвищення комфорту виконання двох робочих процесів;
  • раціональна витрата коштів для придбання кухонних атрибутів.

Стіл-мийка є просто незамінним, якщо ваше кухонне приміщення має обмежені габарити і не дозволяє розмістити на ньому додаткове приладдя.

Особливості столу-мийки з нержавіючої сталі

Щоби стіл-мийка прослужив вам якомога довше, варто з усією серйозністю поставитися до процесу його вибору. Щонайперше, він повинен бути виготовленим із нержавіючої сталі й повністю відповідати встановленим санітарним нормам. Про це дуже просто дізнатися, детально вивчивши документацію, яку додає до товару продавець.

По-друге, найчастіше стіл-мийка комплектується різними полицями й нішами. На них можна сміливо розміщувати посуд і додатковий кухонний інвентар. На цей нюанс обов’язково варто звертати увагу й раціонально використовувати його, якщо кухня зовсім невелика.

По-третє, проконсультуйтеся з кухарем, яке розташування мийки для нього є найзручнішим. Адже в кінцевому підсумку саме йому доведеться з нею працювати щодня. Найчастіше мийку розміщують або праворуч, або ліворуч від поверхні столу, на якому працюють. Запам’ятайте: чим комфортніші умови праці створюються для персоналу, тим краще він виконує свою роботу. Як результат, збільшується ваш дохід!

Купуємо стіл із мийкою з нержавіючої сталі максимально вигідно

Компанія DSTO пропонує своїм покупцям найширший асортимент обладнання для закладів громадського харчування. На нашому сайті ви зможете вибрати кращі столи-мийки від найпопулярніших виробників. Вироби дуже прості й невибагливі в догляді, з легкістю встановлюються й без проблем підходять для найрізноманітнішої сантехніки. Серед наших постійних клієнтів ви зможете зустріти популярних реєстраторів Дніпра, Харкова, Одеси, Львова і, звичайно ж, Києва. Наша продукція значно полегшує роботу кухонних працівників, що, зі свого боку, впливає на рівень прибутку власника.

DSTO пропонує вам найвигідніші умови для здійснення покупки. Не дивно, що за запитом «продам дешево обладнання для ресторану» ви зможете побачити нашу віртуальну платформу. Бажаємо вам найвигідніших і якісних покупок!

Усі права захищені dsto.com.ua 2013-2020.

Створення інтернет магазину - Kebeta.Agency