+38(057) 751 52 56   +38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50
Графік роботи
Ваш кошик
Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Статті

ТОП-4 види обов'язкової меблів для кухні з нержавійки

Дорогі друзі! Так, ми звертаємося до вас, до поціновувачів якісної меблів з Харкова! Скажіть же, що таке кухня? Звичайно, кухня - це душа будь-якого ресторану, кафе або центру громадського харчування. Це те місце, де твориться сакральне кулінарне чаклунство, де створюються дивовижні смакоту. А потім ці смаколики наповнюють всілякі тарілки і тарілочки, радуючи гостей. Неважливо, де знаходиться це місце: великий і галасливий Харків або тихий і затишний передмістя - кухня громадського харчування повинна бути на висоті. І якщо домашня затишна кухня може виглядати так, як подобається господині, то до кухні громадського харчування пред'являються більш скрупульозні вимоги. Згідно з Державними будівельними нормами, і самому приміщенню кухні, і її оснащенні потрібно приділяти достатню увагу. Зокрема, всі меблі громадського харчування: обробний стіл, ванни мийні, стелажі і навіть виробничий витяжний парасоль - все це в ідеалі повинно бути виконано з сертифікованої нержавіючої сталі.

Нержавійка - це екологічний і міцний матеріал, який лояльний до більшості найпопулярніших дезінфекторів. Якісна нержавіюча сталь не виділяє токсичних речовин при нагріванні, не псується при помірно агресивному очищенні. Мабуть, нержавіюча сталь - це єдино актуальний на даний момент, з точки зору функціональності та безпеки, матеріал, з якого повинна бути виготовлена ​​меблі для громадського харчування.

Меблі з нержавійки - вимоги до установки і правила догляду

Згідно з вимогами міждержавного стандарту, які, до слова, також діють і в Харкові, вся оснастка підприємств громадського харчування (обробний стіл, витяжною виробничий парасольку, ванни мийні) повинна бути певних розмірів і відповідати всім критерієм якості встановленого зразка. Зокрема, приклади всіх відповідних затвердженим нормам елементів оснащення кухні можна знайти в каталозі інтернет-магазину DSTO в Харкові. Тут є столи обробні з нержавійки, стелажі з нержавіючої сталі, мийні ванни, парасолі витяжні з нержавіючої сталі - практично будь-яка виробнича меблі, яка необхідна для роботи.

Увага! Всі меблі з нержавіючої сталі для громадського харчування, яку можна знайти в каталозі DSTO, відповідає всім міжнародним європейським стандартам якості. Матеріал виготовлення радіологічно тестований.

Стелажі з нержавіючої сталі, ванни і столи громадського харчування - безпека

Кожен елемент оснащення кухні повинен бути оснащений спеціальними міцними кріпленнями, щоб меблі для закладів громадського харчування не представляла небезпеки для персоналу. Кожен елемент меблів зі сталі, будь то ванни - мийні або обробні столи повинні бути нерухомо прикріплені до підлоги та стін. А ось стелажі з нержавійки або роздавальні візки, то тут все залежить від дизайну. Якщо ми маємо справу з пересувними елементами, то коліщатка на ніжках повинні бути стійкими, міцними і рухливими.

Важливо! Не рекомендується використовувати спільно з меблями для кухні громадського харчування з нержавіючої сталі елементи з інших металів, особливо елементів, виготовлених зі сталі з іншими формулами. Причина: високий ризик активізації процесу переміщення елементарних частинок в межах поверхневого атомарного шару, званий поверхневої дифузії. Це досить повільний процес і не означає, що при найменшому торканні до столу або мийної з нержавійки обробного ножа з іншого металу все речі відразу ж зіпсуються. Але по можливості, таких контактів варто уникати.
Аналитики предвещают следующие ключевые моменты развития российской экономики, а именно сектора коммерческой недвижимости: открытая зависимость от рынка нефти приведет к тому, что, благодаря средствам, которые можно получить от нефтяного и газового секторов бизнеса, еще более разовьется девелоперская деятельность ... читать