+38(057) 751 52 56   +38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50
Графік роботи
Ваш кошик
Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби

Чому для кухонь громадського харчування вважають за краще купити кухонні меблі з нержавіючої сталі?

Навряд чи який-небудь інший матеріал, може зрівнятися з гігієнічності та зразковим технічним характеристикам з нержавійкою. Та й кожна господиня знає, що кухонний посуд з нержавіючої сталі є однією з кращих при готуванні їжі. Ще в більшій мірі це відноситься до мережі ресторанів, громадським харчуванням, професійним кухням Харкова.

Сучасні вимоги припускають застосування інноваційного обладнання та меблів з нержавіючої сталі для кухонь громадського харчування та ресторанів Харкова: стелажі для готових страв, сушки посуду з нержавійки, рукомийники, шафи, полички навісні з нержавійки, столики з мийками, столи-тумби з нержавіючої сталі і безліч різноманітних видів практичною металевих меблів.

Переваги меблів з нержавіючої сталі: чим вона хороша

Напевно у багатьох меблі з нержавійки асоціюється з невибагливою плануванням кухні, їдальні громадського харчування в Харкові, школи або дитсадка. Чи не погодимося з цим твердженням - новітні технології дозволяють створювати з нержавіючої сталі стильні інтер'єри ресторанів, барів, професійних кухонь громадського харчування.

 • Великий вибір типорозмірів меблів для громадського харчування з нержавіючої сталі дозволяє споживачу підібрати оптимальні елементи кухонних комплектів з нержавійки, виходячи з особливостей робочого простору закладу громадського харчування, ресторану.
 • Сертифікована продукція - меблі з нержавіючої сталі відповідає європейським стандартам, що дозволяє з гарантією замовити надійне обладнання для кухні ресторану, громадського харчування в Харкові.
 • Висока якість меблів для ресторанів, громадського харчування забезпечується виготовленням з 100% нержавіючої сталі.
 • Ергономічність меблів з нержавійки - зручне транспортування, регульовані по висоті ніжки, що дозволяють встановити кухонне обладнання з нержавіючої сталі в ресторані, закладі громадського харчування на нерівних поверхнях.
 • Сучасні меблі з нержавійки характеризується високими показниками екологічності та гігієнічності. Завдяки відсутності всіляких щілин в меблів з нержавіючої сталі, як це буває в дерев'яній кухонних меблів, виключена поява цвілі, грибка.
 • Широкий асортимент для громадського харчування і ресторанів - у кожній категорії меблів з нержавіючої сталі міститься велика кількість спеціалізованих видів пристосувань з нержавійки, без яких неможливо обійтися на кухні ресторану, громадського харчування в Харкові.
 • Безпека і міцність - столи з нержавійки, мийки, стелажі кухонні з нержавіючої сталі виготовлені з максимальним ступенем захисту персоналу, що працює на кухні ресторану, громадського харчування, що виключає можливість отримання порізів.

Оптимальним рішенням для громадського харчування, ресторанів Харкова є сучасні меблі з нержавіючої сталі як ефективний елемент робочої зони на кухні. Крім того, завдяки розширеній комплектації - ергономічним поличках, грат з нержавіючої сталі, кріпленням, пристрої та меблі для громадського харчування з нержавійки дуже зручні в повсякденній роботі.

Властивості нержавіючої сталі

При виробництві кухонних меблів використовуються дві марки стали. AISI 201 відноситься до бюджетної лінії з низьким вмістом нікелю менше 1%. У ній нікель замінений на більш дешеві легуючі елементи, такі як марганець, кобальт. Марка AISI 304 є високолегованої нікелевої сталлю, використовується в конструкціях з високими вимогами технологічності і підвищену агресивність середовищ експлуатації.

Каталог меблів з нержавійки: різноманіття асортименту

Виробництво напівфабрикатів в цеху громадського харчування, приготування їжі на кухні фешенебельного ресторану вимагають наявності професійної меблів з нержавіючої сталі. Кухонний інвентар і пристосування з нержавіючої сталі роблять роботу кухаря зручною і безпечною.

 • Столи виробничі з нержавіючої сталі для кухні громадського харчування та ресторану - комфортна робоча поверхня з нержавіючої сталі, яка не потребує складного догляду, не вбирає запахи, стійка до впливу харчових барвників. Завдяки різноманітній конфігурації і габаритам, можна підібрати оптимальний варіант меблів з нержавійки для громадського харчування, ресторани в Харкові з необхідною функціональністю: уздовж стіни, острівної стіл, з полками.
 • Ванни мийні з нержавіючої сталі випускаються суцільнотягнені і звареними. Цілісні чаші без швів з нержавійки виготовляються за допомогою пресування, вони довговічніші, за ними легше доглядати. Зварні чаші з нержавіючої сталі виготовляються методом зварювання листової нержавіючої сталі.
 • Парасолі витяжні з нержавіючої сталі для громадського харчування забезпечують надійну вентиляцію на кухні, комфортний мікроклімат і хороші умови роботи для персоналу, відсутність кухонних запахів в залах.
 • Столи з мийками з нержавіючої сталі вдало поєднують в собі функціональність столу і мийної ванни з нержавійки. Випускаються в різному дизайні, різних габаритних розмірів.
 • Стелажі з нержавіючої сталі не можна порівняти за функціональністю з дерев'яними кухонними меблями, незамінні на всіх етапах приготування їжі на кухні громадського харчування або ресторану.
 • Столи-тумби з нержавійки - це кухонні меблі, яка універсально поєднує в собі функціонал виробничого столу і зручного кухонної шафки.
 • Візки сервіровочні з нержавійки забезпечують організовану роботу кухонного персоналу при подачі приготованих страв і прибирання посуду в ресторанах, кафе, закладах громадського харчування. Візки виробляються різних типорозмірів, оснащуються поличками.

У нашій компанії є можливість замовлення інших видів меблів з нержавіючої сталі для кухні громадського харчування, ресторану: ларі, колоди, вантажні візки, подтоварники з нержавійки, вішала.

Раціональне використання обладнання з нержавіючої сталі

Для максимально ефективної організації технологічних процесів на кухні в їдальні, ресторані, будь-якому закладі громадського харчування, слід підбирати кожен елемент меблів з нержавіючої сталі, виходячи з максимально раціонального використання.

 • Віддавайте перевагу багатофункціональним мобільним предметів і пристосувань з нержавійки, які в змозі забезпечити оперативність обслуговування в ресторанах, закладах громадського харчування.
 • Використовуйте високотехнологічні уніфіковані модулі з нержавіючої сталі, які дозволяють скласти кухонні лінії різноманітної конфігурації.

Від того, як організовано робоче місце працівників професійної кухні ресторану, громадського харчування в Харкові, залежить швидкість і рівень виконуваних ними робіт.

 

Експлуатація меблів з нержавійки: практичні рекомендації

Меблі з нержавіючої сталі - це один з факторів, що становлять загальний успіх підприємств громадського харчування, тому слід дотримуватися певних правил експлуатації.

 • Предмети меблів з нержавіючої сталі поставляються замовникам в Харкові в заводській упаковці - захисній плівці, яку перед початком експлуатації необхідно акуратно видалити. Не слід для цього використовувати ріжучий інструмент.
 • Перед безпосереднім застосуванням на кухні громадського харчування, ресторани, їдальні, обладнання з нержавійки необхідно ретельно вимити гарячою водою.
 • При роботі не слід безпосередньо на самій стільниці з нержавіючої сталі виконувати різання продуктів, це може спровокувати появу тріщин, подряпин.
 • Організуйте все робочі процеси на професійній кухні ресторану, громадського харчування в Харкові таким чином, щоб виключити на них падіння важких предметів, пересування по стільниці з нержавійки дряпають предметів.

Відразу після використання кухонні столи з нержавійки, візки сервіровки з нержавіючої сталі, кухонне начиння та інвентар мийте гарячою мильною водою, не допускаючи засихання залишків продуктів.

Правила догляду за меблями з нержавіючої сталі

Виконання рекомендацій по догляду за меблями з нержавійки допоможе на довгі роки зберегти її зразкові якості в незмінному вигляді:

 • Не використовуйте для чищення нержавіючої сталі жорсткі губки, дротові скребки, ножі, інші гострі предмети, які можуть назавжди залишити на нержавіючої сталі подряпини і тріщини.
 • Застосовуйте для догляду спеціалізовані засоби для чищення нержавіючої сталі без вмісту агресивних і дезінфікуючих речовин: кислот, лугів, хлору.
 • При чищенні кухонних меблів з нержавіючої сталі уникайте кругових і обертальних рухів.
 • Через жорстку води в Харкові часто утворюється специфічний наліт, щоб легко видалити його з поверхні меблів з нержавійки, застосовуйте спеціальні засоби.

Щоденний догляд за кухонними меблями з нержавіючої сталі на кухні ресторану, громадського харчування полягає в ретельному миття та чищення без застосування агресивних миючих або абразивних засобів.

Як замовити меблі з нержавійки

Ми пропонуємо купити сучасне високотехнологічне обладнання і кухонні меблі з нержавійки для оснащення виробничих ліній громадського харчування, ресторанів в місті Харкові. Виконуємо індивідуальні проекти по монтажу нестандартного обладнання. Також в компанії DSTO ви можете придбати окремі предмети меблів з нержавіючої сталі за відмінною ціною, необхідні конкретно для вашого підприємства в Харкові, іншому місті України.

Унікальна меблі з нержавійки практична, створює комфортні умови на професійній кухні ресторану, громадського харчування. Завдяки сучасному естетичному вигляду, навіть скромна кафешка або ресторанчик в Харкові за рахунок правильної установки функціональних меблів з нержавійки перетвориться в кращу сторону, не кажучи вже про невеликі закладах громадського харчування.

 

Аналитики предвещают следующие ключевые моменты развития российской экономики, а именно сектора коммерческой недвижимости: открытая зависимость от рынка нефти приведет к тому, что, благодаря средствам, которые можно получить от нефтяного и газового секторов бизнеса, еще более разовьется девелоперская деятельность ... читать