статті
clock_dsto.png 27.04.2022
Кухня з нержавійки: що входить до професійного набору?
Успішний ресторан, кафе та інший заклад громадського харчування, незалежно від свого розміру та специфіки, вражає не тільки смачними стравами, але й бездоганним обслуговуванням.
clock_dsto.png 27.04.2022
Витяжка: особливості експлуатації та популярні моделі
На професійній кухні кафе чи ресторану завжди кипить робота. Тут завжди щось жариться, вариться, тушкується, выпікається.
clock_dsto.png 01.02.2022
Барне обладнання: необхідний перелік позицій
Яке обладнання потбрібне щоб зробити барну зону функціональною та зручною
clock_dsto.png 01.02.2022
Список необхідного обладнання для шкільних їдалень
Що необхідно для облаштування шкільної їдальні, щоб дотримуватися всіх стандартів якості
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Стіл з 2-ма полицями з нержавійки
100216
1200 мм
600 мм
850 мм
5010 грн.
Стелаж модульний на 4 полиці
ПК_19
1200 мм
500 мм
1800 мм
6708 грн.
Мийка модульна на 2 секції
ПК_18
1200 мм
600 мм
850 мм
6448 грн.

Купити в Хмельницькому обладнання для бару, кафе чи ресторану з нержавіючої сталі - DSTO


Професійне обладнання для кухні в Хмельницькому: надійна основа вашого підприємства

Невід'ємною частиною сучасної кухні є нейтральне обладнання з нержавіючої сталі. Довговічні, надійні, функціональні меблі сьогодні застосовуються не лише у сфері громадського харчування, але і гармонійно вписується в домашній інтер'єр. Неможливо представити облаштування кухні кафе, ресторану, їдальні в Хмельницькому без меблів і обладнання з нержавіючої сталі. Вона вирішує прогресивні завдання ресторанного бізнесу, забезпечує безпеку і дотримання санітарних норм. До того ж ціни на професійне обладнання для кухні з нержавіючої сталі демократичніші, ніж на дерев'яні або пластикові аналоги. Виробничі столи, миття, стелажі, полиці, шафи для зберігання посуду і інвентаря - усе це можна купити в Хмельницькому і облаштувати ергономічний простір для приготування страв високого класу.


Професійні кухні для ресторанів: переваги нержавіючої сталі
Цей матеріал має вагомий набір переваг в експлуатації і догляді, що і пояснює його популярність серед власників ресторанного бізнесу. Купити в Хмельницькому професійне обладнання для кухні з нержавіючої сталі стоїть з таких причин:
Універсальність. Нержавіюча сталь не взаємодіє з більшістю речовин, використовуваних в побуті і на виробництві. У системі громадського харчування вкрай важливо відповідати гігієнічним і санітарним нормам, тому професійне обладнання для кухні з цього матеріалу - оптимальний варіант.
  1. Простота догляду. В процесі роботи на кухні ресторану або кафе в Хмельницькому нейтральне обладнання часто піддається забрудненням і діям різних засобів. Поверхня з нержавіючої сталі не вбирає бруд.
  2. Міцність. Купити професійне обладнання для кухні з нержавіючої сталі вигідно ще і з точки зору тривалого терміну експлуатації. Обробні столи, шафи, мийки, сушки служать з десяток років і демонструють оптимальний баланс між міцністю і красою. Змагатися з нержавіючою сталлю може тільки титан. Проте якщо купити титанове кухонне обладнання для громадського харчування, це виллється в набагато більші витрати.
  3. Стійкість до ушкоджень. В порівнянні з алюмінієм або хромом нержавіюча сталь стійко переносить випадкові удари і механічні дії. На поверхні професійного обладнання з нержавіючої сталі майже не з'являються вм'ятини і подряпини.
  4. Естетичність. Не лише зал для гостей, але і кухня в закладі громадського харчування в Хмельницькому має бути привабливою. У цьому ще одна причина купити меблі з нержавіючої сталі. Таке нейтральне професійне обладнання для кухні кафе в Хмельницькому виглядає стильно, сучасно і лаконічно.

За красою, міцностю, довговічностю, надійностю нержавіюча сталь перевершує інші варіанти. Саме тому ми рекомендуємо купити в Хмельницькому це професійне обладнання для кухарів, що бажають працювати у безпечних і комфортних умовах. Уся представлена в каталозі продукція відповідає найвищим стандартам.