статті
clock_dsto.png 27.04.2022
Кухня з нержавійки: що входить до професійного набору?
Успішний ресторан, кафе та інший заклад громадського харчування, незалежно від свого розміру та специфіки, вражає не тільки смачними стравами, але й бездоганним обслуговуванням.
clock_dsto.png 27.04.2022
Витяжка: особливості експлуатації та популярні моделі
На професійній кухні кафе чи ресторану завжди кипить робота. Тут завжди щось жариться, вариться, тушкується, выпікається.
clock_dsto.png 01.02.2022
Барне обладнання: необхідний перелік позицій
Яке обладнання потбрібне щоб зробити барну зону функціональною та зручною
clock_dsto.png 01.02.2022
Список необхідного обладнання для шкільних їдалень
Що необхідно для облаштування шкільної їдальні, щоб дотримуватися всіх стандартів якості
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Стіл з 2-ма полицями з нержавійки
100216
1200 мм
600 мм
850 мм
5010 грн.
Стелаж модульний на 4 полиці
ПК_19
1200 мм
500 мм
1800 мм
6708 грн.
Мийка модульна на 2 секції
ПК_18
1200 мм
600 мм
850 мм
6448 грн.

Купити в Черкасах обладнання для бару, кафе чи ресторану з нержавіючої сталі - DSTO


Професійне обладнання для кухні в Черкасах: складові успішного закладу

Вибрати оснащення для ресторану, кафе, бару або їдальні непростою, оскільки треба врахувати різні нюанси. Багато власників закладів громадського харчування в Черкасах роблять поширену помилку, вирішуючи купити професійне обладнання для кухні поступово. Вони не враховують той факт, що оснащення спочатку повинне охоплювати повний виробничий процес. Якщо на кухні закладу в Черкасах нікуди складати чистий посуд або відсутня витяжка, це погіршує роботу персоналу, уповільнює етап приготування їжі.


Що з професійного обладнання для кухні варто купити?

Таке оснащення коштує недешево, тому до процесу вибору варто підійти з усією серйозністю. Що купити з професійного обладнання для кухні, треба вирішувати на етапі формування бізнес-плану ресторану або кафе в Черкасах. Значення матимуть кількість посадкових місць в залі, формат закладу, площа кухні, меню. Зокрема необхідно купити таке професійне обладнання для кухарів, як:

  1. Теплове. Це може бути плита, пароконвектомат, жарильна поверхня, духова шафа, фритюрниця, марміт та інше. Уся техніка буває як електричною, так і газовою. Який варіант професійного обладнання для кухні купити, залежить від ефективності роботи, ціни, умов кухні закладу в Черкасах.
  2. Холодильне. Для зберігання продуктів, заготовок, десертів, готових страв і напоїв рекомендуємо на кухні використати холодильні столи, шафи, морозильні скрині. В них їжа залишатиметься свіжіше навіть в спекотній літній період. А для закладів в Черкасах, де готові страви виставляються в залі, слід купити холодильну вітрину.
  3. Електромеханічне. З метою оптимізації роботи персоналу і збільшення швидкості обслуговування відвідувачів в закладах Черкас, слід купити для кухні професійне обладнання для нарізки (овочерізки), подрібнюючі апарати (кутери), перемішуючі апарати (блендери та міксери).
  4. Техніку для бару. Для повноцінної комплектації слід купити професійну базу під кофемашину, фреш станцію, конструкцію для установки техніки, гірку з підсвічуванням для демонстрації напоїв.
  5. Нейтральне. Тим, хто вирішив відкрити заклад в Черкасах, слід знати, що професійні кухні для ресторанів, окрім техніки, потребують виробничих столів, тумб, мийних ванн, полиць, стелажів, сушок. Також слід купити увесь необхідний інвентар, а саме: гастроємності, каструлі, сковорідки, столові прилади, посуд і багато що інше.

Професійне обладнання для кухні кафе або ресторану в Черкасах представлене в каталозі компанії DSTO. Ми займаємося постачаннями обладнання та меблів для закладів громадського харчування, шкільних і санаторних їдалень, готелів, садків, супермаркетів. Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію з приводу вибору техніки, скористатися готовими рішеннями. На професійне обладнання для кухні ціни залежать від комплектації, набору функцій, матеріалу виготовлення. На сайті представлені позиції в наявності або під замовлення. Доставка в Черкаси здійснюється транспортною компанією.