статті
clock_dsto.png 27.04.2022
Кухня з нержавійки: що входить до професійного набору?
Успішний ресторан, кафе та інший заклад громадського харчування, незалежно від свого розміру та специфіки, вражає не тільки смачними стравами, але й бездоганним обслуговуванням.
clock_dsto.png 27.04.2022
Витяжка: особливості експлуатації та популярні моделі
На професійній кухні кафе чи ресторану завжди кипить робота. Тут завжди щось жариться, вариться, тушкується, выпікається.
clock_dsto.png 01.02.2022
Барне обладнання: необхідний перелік позицій
Яке обладнання потбрібне щоб зробити барну зону функціональною та зручною
clock_dsto.png 01.02.2022
Список необхідного обладнання для шкільних їдалень
Що необхідно для облаштування шкільної їдальні, щоб дотримуватися всіх стандартів якості
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Стіл з 2-ма полицями з нержавійки
100216
1200 мм
600 мм
850 мм
5010 грн.
Стелаж модульний на 4 полиці
ПК_19
1200 мм
500 мм
1800 мм
6708 грн.
Мийка модульна на 2 секції
ПК_18
1200 мм
600 мм
850 мм
6448 грн.

Купити у Вінниці обладнання для бару, кафе чи ресторану з нержавіючої сталі - DSTO


Професійне обладнання для кухні у Вінниці - запорукою ефективної роботи закладу

Смак і презентабельність домашніх страв багато в чому поступаються ресторанним. Справа не лише в рецептурі і майстерності кухаря, але і в тому, що на кухні закладів громадського харчування використовують спеціалізоване професійне обладнання. Без нього ефективна робота підприємства у сфері харчування немислима. Якщо ви плануєте відкрити кафе або ресторан у Вінниці, треба знати, яке професійне обладнання для кухні купити і на що звертати увагу при його виборі. Визначальним критерієм є формат закладу. Наприклад, для піцерії у Вінниці слід купити спеціальну піч, тістоміс, прес для формування, холодильний стіл, а для м'ясного ресторану потрібні потужні морозильні камери. З цим питанням слід розібратися заздалегідь, щоб відштовхнутися від свого рішення при складанні бізнес-плану і кошторису.


Професійне обладнання для кухні кафе : основні вимоги
До оснащення на кухні закладів громадського харчування у Вінниці пред'являються певні вимоги. Професійне обладнання для кухарів повинне виготовлятися з високоякісних матеріалів і відповідати суворим санітарним правилам. Коли справа стосується приготування їжі і дотримання безпеки, немає місця компромісам. Зважаючи на високу ціну важливо, щоб кухонне обладнання для громадського харчування у Вінниці мало тривалий термін експлуатації і гарантії від виробника. Враховуйте ці нюанси і при виборі постачальника. На професійній кухні ресторану або кафе немає місця зайвим предметам. Тут все повинно бути підібрано і розставлено максимально ергономічно і зручно. Збираючись купити професійне обладнання для кухні, звертайте увагу на:

  1. Функціонал. Кожен пристрій повинен мати своє призначення відповідно до формату закладу. Для невеликої кав'ярні у Вінниці варто купити барну стойку, базу під кавомашину, фреш станцію, гірку з підсвічуванням.
  2. Умови експлуатації. Навіть вдома під час приготування їжі підвищується температура повітря і рівень вологості. На професійній кухні у Вінниці, де безперервно готують декілька кухарів, ці показники зростають в рази. Тому якість матеріалів і підібране обладнання має бути бездоганними, щоб забезпечити безпеку, комфорт і зручність під час робочого процесу.
  3. Постачальник. Не завжди вигідніше купити кухонне обладнання для громадського харчування безпосередньо у виробника. Краще знайти надійного і перевіреного постачальника з великим досвідом роботи в цій сфері. Компанія DSTO за 10 років існування реалізувала проекти кафе, ресторанів, їдалень не лише у Вінниці, але і по усій Україні.


Якісне обладнання і грамотне облаштування кухні визначають успіх усього підприємства. Завдяки висококласному оснащенню ви зможете притягнути хороших фахівців, добитися бездоганного смаку і презентації страв, заохотити велику аудиторію у свій заклад. Дізнавайтеся ціни на професійне обладнання для кухні, щоб почати втілювати свою мрію.