статті
clock_dsto.png 27.04.2022
Кухня з нержавійки: що входить до професійного набору?
Успішний ресторан, кафе та інший заклад громадського харчування, незалежно від свого розміру та специфіки, вражає не тільки смачними стравами, але й бездоганним обслуговуванням.
clock_dsto.png 27.04.2022
Витяжка: особливості експлуатації та популярні моделі
На професійній кухні кафе чи ресторану завжди кипить робота. Тут завжди щось жариться, вариться, тушкується, выпікається.
clock_dsto.png 01.02.2022
Барне обладнання: необхідний перелік позицій
Яке обладнання потбрібне щоб зробити барну зону функціональною та зручною
clock_dsto.png 01.02.2022
Список необхідного обладнання для шкільних їдалень
Що необхідно для облаштування шкільної їдальні, щоб дотримуватися всіх стандартів якості
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Стіл з 2-ма полицями з нержавійки
100216
1200 мм
600 мм
850 мм
5010 грн.
Стелаж модульний на 4 полиці
ПК_19
1200 мм
500 мм
1800 мм
6708 грн.
Мийка модульна на 2 секції
ПК_18
1200 мм
600 мм
850 мм
6448 грн.

Купити в Полтаві обладнання для бару, кафе чи ресторану з нержавіючої сталі - DSTO


Професійне обладнання для кухні в Полтаві

Основа успішної діяльності закладів громадського харчування в Полтаві і не лише - професійне обладнання. Воно повинне виготовлятися з міцних матеріалів, відповідати сучасним нормам санітарії і мати тривалий термін служби. Зважаючи на це професійне обладнання з нержавіючої сталі виходить на перший план. Воно міцне, зносостійке, функціональне, демонструє відмінні характеристики в процесі експлуатації. Якщо ви плануєте відкрити свій ресторан, кафе, бар або їдальню в Полтаві, варто купити професійне обладнання для кухні, виготовлене з нержавіючої сталі. Це стане хорошою інвестицією в розвиток бізнесу, оскільки дозволить вирішити багато функціональних завдань.


Яке професійне обладнання для кухні з нержавіючої сталі варто купити?
Компанія DSTO вже багато років займається продажем меблів з нержавіючої сталі для підприємств громадського харчування. Ми розробили надійні варіанти професійного обладнання для кухні, і, отримавши позитивні відгуки від клієнтів, не міняємо параметри, навіть коли виникають тенденції по зниженню собівартості продукції. Ми пропонуємо купити і ввести в експлуатацію у своєму закладі в Полтаві таке оснащення з нержавіючої сталі:
  1. Лінії роздачі і самообслуговування. Серед такого професійного обладнання для кухні є холодильні вітрини, стаціонарні прилавки для холодних і гарячих страв, марміт, стойки для столових приладів і підносів. Це ергономічне, практичне і функціональне оснащення, яке виглядає презентабельно і демонструє найвищу міцність при інтенсивних навантаженнях.
  2. Меблі, у тому числі виробничі столи, стелажі для посуду, полиці, сушки, тумби і інше професійне обладнання для кухні кафе в Полтаві. Вони прості в прибиранні і відході, стійкі до механічних ушкоджень і хімічних дій, не схильні до появи подряпин або вм'ятин.
  3. Мийні ванни і умивальники. Професійні кухні для ресторанів використовують їх для роботи з посудом. Обладнання служить для миття, замочування, обробки, ополіскування інвентаря. Можна купити мийні ванни з однією, двома, трьома або навіть чотирма секціями, залежно від потреб ресторану, кафе або їдальні в Полтаві.
  4. Техніка для теплової обробки. Електричні плити, жарочні, пекарські і розстійні шафи, сковороди прокидні, теплові столи з нержавіючої сталі - найнеобхідніше професійне обладнання для кухарів. Їх варто купити в кожен ресторан в Полтаві.
  5. Наповнення бару. Це кухонне обладнання для громадського харчування включає станції бармена, бази під кавоварки, гірки з підсвічуванням, бокалонакопичувачи та інші пристрої. Їх варто купити в Полтаві закладам з широкою картою напоїв.

В нашому каталозі представлені й інші позиції. У тому числі можна купити в Полтаві кондитерські шпильки, м'ясорубки, вішалки для туш, вантажні і сервірувальні візки і багато що інше. Ціни на професійне обладнання для кухні прийнятні. Доставка здійснюється в Полтаву таінші регіони України