Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Обладнання для їдалень Київ

Вибирайте меблі з нержавіючої сталі та обладнання
статті
clock_dsto.png 18.04.2023
Як підібрати професійне обладнання для їдальні?
Професійне обладнання харчоблока – це те, що дає змогу здійснювати обробку продуктів, починаючи від миття та очищення до нарізання і приготування.
clock_dsto.png 19.11.2022
Проєктування їдальні військової частини: що необхідно купити
Завдяки правильно розробленому проекту та підібраному обладнанню здійснюється забезпечення військовослужбовців належними продуктами харчування і урізноманітнюється раціон.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1200х700X(1000)х1700
Артикул: 92015
Довжина:
1200 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
76715 грн.
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1500х700(1000)х1700
Артикул: 92016
Довжина:
1500 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
82655 грн.
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1800х700X(1000)х1700
Артикул: 92017
Довжина:
1800 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
88595 грн.

Обладнання для шкільних їдалень у Києві: що саме потрібно купити?

Усіх батьків хвилює питання, як і чим годують їхніх дітей у школі. Тут має значення не лише те, наскільки збалансоване меню пропонують учням, а й умови, в яких готують їжу. Чиста, блискуча та сучасна кухня – обов’язковий атрибут. Щоб готувати їжу для дітей в оптимальних умовах, варто купити професійне обладнання для шкільної їдальні. Компанія DSTO постачає обладнання безпосередньо від виробників. Ми пропонуємо лише перевірені варіанти, які отримали позитивні відгуки від клієнтів. На нашому сайті можна придбати весь необхідний інвентар для шкільної їдальні для повноцінної роботи кухні. Вся техніка та меблі для харчоблока відповідають прийнятим нормам та стандартам.

Устаткування для шкільної їдальні в Києві: обираємо холодильне, теплове та інше обладнання

Оснащення включає кілька підкатегорій та різновидів. Як і в ресторанах, кафе Києва, харчоблок навчального закладу повинен мати устаткування для приготування їжі, роздачі, сервірування та миття посуду. Зокрема, слід купити таке обладнання для шкільної їдальні:

  1. Холодильне. Це різноманітні шафи, столи, морозилки для зберігання продуктів та заготовок. Розмір та кількість такого кухонного обладнання для шкільних їдалень визначається потребами закладу.
  2. Теплове. Для роботи гарячого цеху потрібні газові або електричні плити, духова шафа, пароконвектомат, витяжка та інше обладнання для шкільного харчоблока. Вибір пристроїв залежить від закладу.
  3. Електромеханічний. Це овочерізки, м'ясорубки, картоплечистки, хліборізки, слайсери та інша техніка. Необхідність купити в Києві те чи інше технологічне обладнання для шкільної їдальні залежить від меню та кількості відвідувачів.
  4. Для сервірування. Щоб оперативно обслуговувати велику кількість учнів, потрібно купити лінію роздачі. Таке обладнання для харчового блоку не тільки дозволяє вигідно презентувати страви, але й підтримувати оптимальний температурний режим.
  5. Для миття посуду. Кожній шкільній їдальні у Києві слід купити мийну ванну, сушку для посуду, виробничий стіл та стелаж для зберігання чистого інвентарю.

Звернувшись до наших спеціалістів, ви можете отримати прайс на обладнання для шкільної їдальні. У ньому вказана ціна на кожну позицію, що вас цікавить, а також альтернативні варіанти.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.