Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Обладнання для їдалень Івано-Франківськ

Вибирайте меблі з нержавіючої сталі та обладнання
статті
clock_dsto.png 18.04.2023
Як підібрати професійне обладнання для їдальні?
Професійне обладнання харчоблока – це те, що дає змогу здійснювати обробку продуктів, починаючи від миття та очищення до нарізання і приготування.
clock_dsto.png 19.11.2022
Проєктування їдальні військової частини: що необхідно купити
Завдяки правильно розробленому проекту та підібраному обладнанню здійснюється забезпечення військовослужбовців належними продуктами харчування і урізноманітнюється раціон.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1200х700X(1000)х1700
Артикул: 92015
Довжина:
1200 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
76715 грн.
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1500х700(1000)х1700
Артикул: 92016
Довжина:
1500 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
82655 грн.
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1800х700X(1000)х1700
Артикул: 92017
Довжина:
1800 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
88595 грн.

Обладнання для шкільних їдалень в Івано-Франківську: перевага купівлі готових комплектів

Діти, втомлені в школі фізичними та розумовими навантаженнями, щоб залишатися повними сил, потребують здорового та повноцінного харчування. Для того, щоб обробити, приготувати та зберегти продукти, необхідне професійне обладнання для шкільної їдальні в Івано-Франківську. Воно повинне бути надійним, при цьому простим в обслуговуванні та експлуатації. Останнім часом вимоги до харчування учнів підвищилися. Відповідно обладнання для харчоблока школи в Івано-Франківську перестало поступатися якістю та можливостями ресторанному оснащенню. На щастя підібрати сучасне устаткування, що відповідатиме актуальним вимогам, цілком реально.

Де купити кухонне обладнання для шкільної їдальні в Івано-Франківську?

Компанія DSTO є постачальником меблів та оснащення для підприємств у сфері громадського харчування. Ми здійснюємо повне ведення проєкту – від замірів приміщення, відведеного під харчоблок, до введення устаткування в експлуатацію. Ви звертаєтеся до наших спеціалістів, а ті своєю чергою проводять всі необхідні роботи по обладнанню шкільної їдальні в Івано-Франківську на професійному рівні. Співпраця з нами має такі переваги:

  • надаємо можливість купити в Івано-Франківську сучасне обладнання для шкільної їдальні українських та іноземних виробників. Професійне устаткування характеризується функціональністю та енергоефективністю, що дозволяє мінімізувати витрати й запровадити стабільний технологічний процес;
  • здійснюємо установку, підключення і введення в експлуатацію обладнання для шкільної їдальні в Івано-Франківську. Ви також можете розраховувати на гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • пропонуємо купити технологічне обладнання харчоблока школи за цінами від виробника. Замовляючи комплект устаткування, а не кожну одиницю окремо, ви суттєво економите;
  • адаптовуємо готові рішення під роботу вашої шкільної їдальні в Івано-Франківську.

Завдяки великому асортименту теплового, холодильного і нейтрального устаткування, яке реалізує компанія DSTO, ми вирішуємо будь-які завдання по організації роботи шкільної їдальні. Якщо у вас є приміщення, ми готові виконати всі етапи робіт по реалізації об'єкта. Вам потрібно лише звернутися до нас і купити обладнання для харчоблока школи в Івано-Франківську.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.