Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Обладнання для їдалень Чернівці

Вибирайте меблі з нержавіючої сталі та обладнання
статті
clock_dsto.png 18.04.2023
Як підібрати професійне обладнання для їдальні?
Професійне обладнання харчоблока – це те, що дає змогу здійснювати обробку продуктів, починаючи від миття та очищення до нарізання і приготування.
clock_dsto.png 19.11.2022
Проєктування їдальні військової частини: що необхідно купити
Завдяки правильно розробленому проекту та підібраному обладнанню здійснюється забезпечення військовослужбовців належними продуктами харчування і урізноманітнюється раціон.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1200х700X(1000)х1700
Артикул: 92015
Довжина:
1200 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
76715 грн.
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1500х700(1000)х1700
Артикул: 92016
Довжина:
1500 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
82655 грн.
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1800х700X(1000)х1700
Артикул: 92017
Довжина:
1800 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
88595 грн.

Обладнання для шкільних їдалень в Чернівцях: організація роботи харчоблока

Організувати роботу їдальні не так уже легко, як може здатися, на перший погляд. Потрібно скласти збалансоване меню, знайти постачальників продуктів, підібрати персонал. А найважливіше — купити в Чернівцях професійне обладнання для шкільної їдальні. Значення має також тип закладу. Наприклад, робота їдальні в школі відрізняється від харчоблока в установі з цілодобовим перебуванням і потребує різних виробничих потужностей. До того ж потрібно не лише укомплектувати заклад обладнанням, але й забезпечити дотримання технологічних і санітарно-гігієнічних норм. З усіма цими питаннями допоможуть вам розібратися фахівців компанії DSTO.

Сучасне обладнання для шкільної їдальні: складові професійної кухні

Ми пропонуємо купити в Чернівцях комплекти обладнання для злагодженої та стабільної роботи харчоблока. Зокрема це:

  1. Лінія роздачі. Її укомплектованість та грамотне облаштування впливають на швидкість і якість обслуговування. Учні, вчителі та інший персонал повинні мати можливість швидко обрати ту чи іншу страву. Окрім того, таке обладнання для харчоблока школи має забезпечувати оптимальні температурні умови зберігання. Ціна залежить від розмірів і комплектації.
  2. Гарячий і холодний цехи. Саме це кухонне обладнання для шкільної їдальні в Чернівцях відповідає за приготування страв. При грамотному підході вдасться підібрати все необхідне устаткування і впровадити його навіть на невеликій площі. Професійні плити, пароконвектомати, витяжні зонти, холодильники, виробничі столи та інше обладнання можна купити з доставкою в Чернівці.
  3. Нейтральне обладнання. Воно виготовлене з нержавіючої сталі, завдяки чому полегшується процес очищення та дезінфекції поверхонь на кухні шкільної їдальні в Чернівцях.
  4. Технологічне обладнання харчоблока школи. Включає різноманітні електромеханічні прилади, зокрема м’ясорубку, фритюрницю, картоплечистку тощо.
  5. Мийки для посуду. Ми підкажемо, скільки потрібно купити посудомийних машин, аби покрити потреби харчоблока у вашому закладі.

Ви можете вибрати необхідну кількість сучасного обладнання для шкільної їдальні, додати окремі одиниці або прибрати зайве з запропонованого списку. Наші спеціалісти допоможуть уникнути прикрих помилок і купити обладнання для харчоблока школи, що відповідатиме потребам закладу в Чернівцях. Після цього організація роботи їдальні не викликатиме труднощів.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.