Комплектація пересувних кухонь Київ


Працюючи в ритмі обставин, що склалися, наша організація пропонує комплексні рішення по оснащенню польових або модульних кухонь меблями з нержавіючої сталі та необхідним тепловим обладнанням. Подібні рішення стали особливо актуальними у військовий час, коли виникає потреба в забезпеченні їжею великої кількості людей в польових умовах. Розуміючи, що реалізація таких запитів повинна здійснюватися в мінімально можливі терміни, ми вибрали з нашого асортименту ті позиції, які є модульними, тобто припускають сумісність між собою за розміром і функціоналом, і які завжди є в наявності на складах. Високопродуктивні армійські кухні комплектуються на базі мобільних приміщень-вагонів, які можуть відрізнятися за типом, а саме: 

  • припускають тільки приговление їжі;
  • розділені на зону приготування і зону приймання їжі;
  • мають зону відпочинку для персоналу;
  • мають зону складського зберігання.

Для початку опрацювання розміщення наших меблів і устаткування, Вам треба визначитися з моделлю вагону-модуля і надати нам його внутрішні розміри або контакти постачальника, у якого можна уточнити технічні характеристики приміщення. На відміну від комплектації кухні кафе або ресторану, де ми велику увагу завжди приділяємо естетичній складовій, що призводить до індивідуалізації замовлення, при підборі меблів і обладнання для польової кухні основним чинником є наявність і взаємозамінюваність цих одиниць. Столи, мийки, стелажі, полиці мають бути таких розмірів і конструктиву, щоб у разі згортання кухні на цій ділянці, можна було використати ці меблі у будь-якому іншому приміщенні такого ж типу. А це означає, що навіть якщо конкретний вагон-кухня має свої геометричні особливості, які у будь-якому іншому випадку ми б врахували при виготовленні меблів під замовлення, -все одно робимо комплектацію з модульних, стандартних елементів з наявності, тим самим прискорюємо процес запуску харчування.
 
 
Вибирайте меблі з нержавіючої сталі та обладнання
статті
clock_dsto.png 10.07.2022
Лінія родачі для шкільної столової
Лінія роздачі являє собою набір однотипних на вигляд елементів з можливістю використання кожного з них в строго позначеному для нього якості
clock_dsto.png 10.07.2022
Застосування видів теплового обладнання у технологічному процесі
Основним видом теплового обладнання для сучасної шкільної, виробничої або комерційної їдальні залишається плита
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Сушка модульна для посуду 1000х300х400
ПК_37
1000 мм
300 мм
400 мм
5096 грн.
Рукомийник модульний 420х350х390
ПК_24
420 мм
350 мм
390 мм
3276 грн.