Меблі з нержавіючої сталі Київ

Вибирайте меблі з нержавіючої сталі та обладнання
статті
clock_dsto.png 27.04.2022
Кухня з нержавійки: що входить до професійного набору?
Успішний ресторан, кафе та інший заклад громадського харчування, незалежно від свого розміру та специфіки, вражає не тільки смачними стравами, але й бездоганним обслуговуванням.
clock_dsto.png 04.01.2022
Обладнання для їдалень: що в наявності
Якісне професійне обладнання для їдальні безпосередньо впливає на безперерність відвідувачів.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності

Меблі з нержавіючої сталі в Києві – важливий елемент в ресторанній сфері

Кухня ресторану тоді працюватиме з точністю годинника, коли все в ній буде облаштовано бездоганно. Кухарі на повну розкриють свої кулінарні таланти, якщо створити для них комфортний простір. А це немислимо без правильно підібраного обладнання та обстановки. Меблі з нержавіючої сталі, які можна купити, поєднують в собі функціональність, надійність та практичність. Вони систематизують та полегшують роботу персоналу, беруть на себе серйозне навантаження у процесі роботи на кухні. Компанія DSTO постачає меблі з нержавіючої сталі для громадського харчування від перевірених вітчизняних та зарубіжних виробників. Представлене кухонне обладнання відповідає найвищим вимогам якості.

У чому переваги меблів з нержавіючої сталі для громадського харчування в Києві

Сучасне оснащення закладів громадського харчування здійснюється з урахуванням не тільки зручності, але й довговічності, якості та функціональності меблів. Саме тому металеві вироби з нержавіючої сталі так популярні. Ось кілька переваг:

  1. Універсальність. Матеріал не взаємодіє з рідинами, хімічними речовинами та не окислюється. Завдяки цьому нержавіючі меблі для ресторанів Києва підходить якнайкраще. Вони відповідають гігієнічним вимогам, витримують постійну дезінфекцію без шкоди зовнішньому вигляду.
  2. Довговічність. Виробничі меблі з нержавіючої сталі прослужать на кухні громадського харчування набагато довше, ніж дерев'яні аналоги. Вони не псуються від підвищеної вологості та перепаду температур, їх важко подряпати чи замастити.
  3. Надійність. Устаткування для нержавіючої сталі виготовляється шляхом зварювання деталей. Не варто турбуватися, що меблеві вироби не витримають вагу каструлі та різної техніки. Навіть стелажі для посуду, миття або візки з нержавіючої сталі зроблені максимально якісно та надійно з урахуванням усіх деталей.
  4. Естетичність. Кухонні меблі з нержавіючої сталі в будь-якому інтер'єрі виглядають доречно та сучасно. Їх можна комбінувати в різних варіаціях, створюючи комфортніше місце роботи. З огляду на це, професійне обладнання з нержавіючої сталі може зайняти місце не тільки на кухні, а й у залі ресторану.

У нашому каталозі представлені столи та шафи, лінії роздач та мийки, стелажі та тумби, а також інші меблі з нержавіючої сталі. Різноманітність вибору дозволяє комбінувати саме ті предмети, які стануть у пригоді на кухні. Купити меблі з нержавіючої сталі можна з доставкою по Києву чи Україні.